Ухвала від 29.08.2023 по справі 620/3094/23

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

29 серпня 2023 року Справа № 620/3094/23

Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача та суддів , перевіривши на відповідність вимогам ст.ст. 295, 296 КАС України апеляційну скаргу Управління північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області на рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 24 липня 2023 р. у справі за адміністративним позовом Комунального некомерційного підприємства "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради до Управління північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області про визнання незаконними, протиправними дій, протиправною та скасування вимоги про усунення порушень,

ВСТАНОВИЛА:

Апеляційна скарга подана у строк, встановлений ст. 295 КАС України, за своєю формою та змістом відповідає вимогам, що визначені ст. 296 КАС України.

Зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України перевірено.

Підстав для відмови у відкритті апеляційного провадження, залишення апеляційної скарги без руху або її повернення не встановлено.

З огляду на викладене колегія суддів вважає, що наявні підстави для відкриття апеляційного провадження та підготовки справи до апеляційного розгляду в порядку, встановленому ст. 306 КАС України.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 295, 296, 306 КАС України, колегія суддів,

УХВАЛИЛА:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Управління північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області на рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 24 липня 2023 р. у справі за адміністративним позовом Комунального некомерційного підприємства "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради до Управління північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області про визнання незаконними, протиправними дій, протиправною та скасування вимоги про усунення порушень.

Встановити строк до 19 вересня 2023 року, протягом якого учасники справи можуть подати відзив на апеляційну скаргу разом з доказами його надсилання (надання) іншим учасникам справи та заперечення проти заяв і клопотань, якщо такі містяться в апеляційній скарзі.

Роз'яснити учасникам справи, що у відзиві на апеляційну скаргу може міститися клопотання особи про розгляд справи за її участі. За відсутності такого клопотання вважається, що особа не бажає брати участі у судовому засіданні суду апеляційної інстанції.

Витребувати із Чернігівського окружного адміністративного суду матеріали адміністративної справи № 620/3094/23.

Продовжити строк судового розгляду на розумний термін, необхідний для отримання матеріалів справи № 620/3094/23 із суду, в якому вони зберігаються.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.

Суддя-доповідач О.В. Епель

Судді: О.В. Карпушова

О.М. Кузьмишина

Попередній документ
113100538
Наступний документ
113100540
Інформація про рішення:
№ рішення: 113100539
№ справи: 620/3094/23
Дата рішення: 29.08.2023
Дата публікації: 30.08.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Шостий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу реалізації державної політики у сфері економіки та публічної фінансової політики, зокрема щодо
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (03.12.2024)
Дата надходження: 22.03.2023
Предмет позову: про визнання незаконними, протиправними дій, протиправною та скасування вимоги про усунення порушень
Розклад засідань:
26.04.2023 13:30 Чернігівський окружний адміністративний суд
10.05.2023 13:30 Чернігівський окружний адміністративний суд
30.05.2023 10:00 Чернігівський окружний адміністративний суд
15.06.2023 10:00 Чернігівський окружний адміністративний суд
10.07.2023 13:30 Чернігівський окружний адміністративний суд
24.07.2023 13:30 Чернігівський окружний адміністративний суд
14.11.2023 00:00 Шостий апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЕПЕЛЬ ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
суддя-доповідач:
БАРГАМІНА Н М
БАРГАМІНА Н М
ЕПЕЛЬ ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
НАТАЛІЯ БАРГАМІНА
відповідач (боржник):
Структурний відділ Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області
Управління північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області
Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
заявник апеляційної інстанції:
Управління північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Управління північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області
позивач (заявник):
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради
суддя-учасник колегії:
КАРПУШОВА ОЛЕНА ВІТАЛІЇВНА
КУЗЬМИШИНА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА