Справа № 683/2431/21
2/683/839/2023
17 липня 2023 року м. Старокостянтинів
Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області в складі судді Сагайдак І.М., ознайомившись з матеріалами цивільної справи №683/2431/21, 2/683/839/2023 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Міронекс» до Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області, Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, ОСОБА_1 , виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області про скасування державної реєстрації речових прав на земельну ділянку,
встановив:
У серпні 2021 року ТОВ «Міронекс» звернулось в суд з позовом до Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області, Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, ОСОБА_1 , виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області про скасування державної реєстрації речових прав на земельну ділянку.
Ухвалою судді Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області Завадської О.П. від 13 вересня 2021 року у даній справі відкрито провадження та призначено справу до розгляду за правилами загального позовного провадження.
Ухвалою Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області від 25 квітня 2023 року провадження у даній справі було закрито та роз'яснено позивачу, що розгляд даної справи віднесено до юрисдикції адміністративного суду.
Постановою Хмельницького апеляційного суду від 29 червня 2023 року ухвалу Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області від 25 квітня 2023 року скасовано, а справу направлено до суду першої інстанції для продовження розгляду.
Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 10 липня 2023 року вказану справу передано для розгляду судді Сагайдак І.М.
Враховуючи вищевикладене, цивільну справу №683/2431/21, 2/683/839/2023 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Міронекс» до Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області, Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, ОСОБА_1 , виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області про скасування державної реєстрації речових прав на земельну ділянку слід прийняти до розгляду.
Відповідно до ч.12 ст.33 ЦПК України у разі зміни складу суду на стадії підготовчого провадження розгляд справи починається спочатку, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом.
Враховуючи, що зміна складу суду у даній справі відбулась на стадії підготовчого провадження, тому розгляд справи слід розпочати спочатку та призначити у даній справі підготовче засідання.
Керуючись ст.33, 189 ЦПК України, суд
ухвалив:
Прийняти до розгляду позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Міронекс» до Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області, Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, ОСОБА_1 , виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради Хмельницької області про скасування державної реєстрації речових прав на земельну ділянку.
Призначити в справі підготовче засідання на 13 годину 30 хвилин 27 вересня 2023 року в приміщенні Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області (31100, Хмельницька обл., м. Старокостянтинів, вул. Миру,9).
Копії ухвали надіслати учасникам справи.
Викликати у підготовче судове засідання учасників справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - www.sk.km.court.gov.ua
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя: