про відкриття апеляційного провадження
21 липня 2023 року м. Чернівці
Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення Чернівецького апеляційного суду ОСОБА_1 перевіривши апеляційну скаргу першого заступника керівника Чернівецької обласної прокуратури ОСОБА_2 на вирок Шевченківського районного суду м. Чернівці від 16 червня 2023 року, -
Цим вироком, ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , - визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 186 КК України і призначено йому покарання з застосуванням ст. 69 КК України у виді чотирьох років позбавлення волі.
На підставі ст. 71 КК України, за сукупністю вироків, шляхом часткового складання призначених покарань, з урахуванням покарання призначеного вироками Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області від 14.12.2021 року та 31.05.2022 року, остаточно призначено ОСОБА_3 покарання у виді чотирьох років і трьох місяців позбавлення волі.
Строк відбування покарання обраховано з моменту затримання, а саме з 13.04.2023 року.
Запобіжний захід обвинуваченому ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , до набрання вироком законної сили, залишено тримання під вартою.
Стягнуто з ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , в дохід держави, витрати за проведення експертизи в сумі 2868 грн..
На вказаний вирок перший заступник керівника Чернівецької обласної прокуратури ОСОБА_4 подав апеляційну скаргу.
Зазначена апеляційна скарга учасника кримінального провадження відповідає вимогам ст. 396 КПК України, а тому є підстави для відкриття апеляційного провадження.
ЄУНСС №727/4242/22 Головуючий в І інстанції: ОСОБА_5
Провадження №11-кп/822/307/23 Суддя - доповідач: ОСОБА_1
Категорія: ч.4 ст. 186 КК України
Згідно ст. 402 КПК України, особи, зазначені у ст. 393 КПК України, мають право подати до суду апеляційної інстанції свої заперечення на апеляційну скаргу чи вирок суду першої інстанції в письмовій формі та зазначити чи бажає особа взяти участь в апеляційному розгляді.
Відповідно до ч.3 ст. 403 КПК України, до початку апеляційного розгляду особа, яка подала апеляційну скаргу, має право змінити та/або доповнити її.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 392, 393, 395, 396, 398, 400, ч.1,2 ст. 401 КПК України, -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою першого заступника керівника Чернівецької обласної прокуратури ОСОБА_2 на вирок Шевченківського районного суду м. Чернівці від 16 червня 2023 року.
Надіслати учасникам судового провадження копію ухвали про відкриття апеляційного провадження разом з копією апеляційної скарги, інформацією про їх права та обов'язки.
Встановити строк для подачі заперечень на апеляційну скаргу до 31 липня 2023 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя - доповідач ОСОБА_1