Справа № 686/15196/23
Провадження № 3/686/4969/23
21.06.23
21 червня 2023 року м. Хмельницький
Суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Марцинкевич С.А., розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , непрацюючого,
за ч. 1 ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
встановив:
ОСОБА_1 07 червня 2023 року близько 20 год. 00 хв. здійснював торгівлю з рук продуктами харчування - медом в невстановленому місці, а саме на вулиці неподалік будинку № 4/2 по вул. Залізняка в м. Хмельницькому.
В судовому засіданні ОСОБА_1 підтвердив обставини, викладені в протоколі, визнав свою винуватість та щиро розкаявся у скоєному.
Факт торгівлі ОСОБА_1 з рук у невстановленому місці підтверджується даними протоколу про адміністративне правопорушення, зізнавальними поясненнями самого ОСОБА_1 в судовому засіданні, рапортом працівника поліції, та фотознімками предмету торгівлі.
При цьому, враховуючи, що ОСОБА_1 визнав свою вину, його дії через малозначність не становлять суспільної небезпеки, тобто не заподіяли істотної шкоди суспільним інтересам та державі, суд вважає за можливе звільнити його від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.
Керуючись ст.ст. 22, 283, 284 КУпАП,
постановив:
ОСОБА_1 звільнити від адміністративної відповідальності, передбаченої ч. 1 ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення, обмежитись усним зауваженням.
Провадження по справі закрити.
Постанова може бути оскаржена до Хмельницького апеляційного суду особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга подається через Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області.
Суддя: