Справа № 344/12208/23
Провадження № 11-сс/4808/226/23
Категорія ст. 183 КПК України
Слідчий суддя у 1 інстанції ОСОБА_1
Суддя-доповідач ОСОБА_2
11 липня 2023 року м. Івано-Франківськ
Суддя Івано-Франківського апеляційного суду ОСОБА_3 в порядку підготовки до апеляційного розгляду апеляційної скарги захисника ОСОБА_4 на ухвалу слідчого судді Івано-Франківського міського суду від 5.07.2023 року щодо підозрюваного ОСОБА_5 ,
Для оперативного розгляду справи, а також у зв'язку з запровадженням на території України воєнного стану та з метою дотримання заходів протиепідемічного характеру, встановлених в зв'язку з поширенням коронавірусної інфекції Covid-19, доцільно призначити розгляд цієї апеляційної скарги у режимі відеоконференції із підозрюваним ОСОБА_5 в приміщенні Івано-Франківської установи виконання покарання №12.
Керуючись ст. 336 КПК України,
Провести апеляційний розгляд апеляційної скарги захисника ОСОБА_4 на ухвалу слідчого судді Івано-Франківського міського суду від 5.07.2023 року щодо підозрюваного ОСОБА_5 17 липня 2023 року о 9 год. 30 хв. у режимі відеоконференції з Івано-Франківською установою виконання покарання №12 з участю підозрюваного ОСОБА_5 .
Реалізацію виконання ухвали в частині забезпечення відеоконференцзв'язку покласти на Івано-Франківську установу виконання покарання №12.
Копію ухвали надіслати до вищезгаданої установи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_3