Справа № 444/723/18 Головуючий у 1 інстанції: Федорова О.Ф.
Провадження № 22-ц/811/2936/22 Доповідач в 2-й інстанції: Савуляк Р. В.
(вступна і резолютивна частини)
08 червня 2023 року колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ Львівського апеляційного суду в складі:
головуючого судді: Савуляка Р.В.,
суддів: Мікуш Ю.Р., Приколоти Т.І.,
секретаря: Салати Я.І.
з участю : представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 , представника ТОВ «Кредитні ініціативи» - Шубака І.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Львові цивільну справу за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 на заочне рішення Шевченківського районного суду м. Львова від 14 січня 2019 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Кредитні ініціативи» до ОСОБА_3 про стягнення заборгованості,-
Керуючись ч.6 ст. 259 ЦПК України, складання повного тексту постанови відкласти на десять днів з дня закінчення розгляду справи, оголосивши її вступну і резолютивну частини.
Керуючись ст. 367, 368, п.2 ч.1 ст. 374, ст.ст. 376, 381, 382, 384, 389 ЦПК України, колегія суддів, -
апеляційну скаргу представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 - задовольнити частково.
Заочне рішення Шевченківського районного суду м. Львова від 14 січня 2019 року скасувати та ухвалити нове рішення.
Позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Кредитні ініціативи» до ОСОБА_3 про стягнення заборгованості - задоволити.
Стягнути з ОСОБА_4 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН - НОМЕР_1 ) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Кредитні ініціативи» (ЄДРПОУ - 35326253) заборгованість за кредитним договором № 874 від 14 серпня 2007 року в сумі 54032,84 грн із яких за кредитом - 48420 грн, по відсотках - 5212,84 грн.
В решті вимог відмовити.
Постанова апеляційного суду набирає законної сили з дня її прийняття, але може бути оскарженою у касаційному порядку шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції протягом тридцяти днів з дня складення повної постанови.
Головуючий: Савуляк Р.В.
Судді: Мікуш Ю.Р.
Приколота Т.І.