2/754/180/23
Справа № 758/4246/17
Іменем України
21 червня 2023 року суддя Деснянського районного суду м. Києва Сенюта В.О., вивчивши матеріали цивільної справи за первісним позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «УкрСиббанк» про визнання недійсними кредитного договору та договору іпотеки та за зустрічною позовною заявою Акціонерного товариства «УкрСиббанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -
Позивач ОСОБА_1 звернулася до Подільського районного суду міста Києва із позовною заявою до відповідача ПАТ «УкрСиббанк» про визнання недійсними кредитного договору та договору іпотеки.
Ухвалою Подільського районного суду м. Києва від 28.03.2017 року відкрито провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ПАТ «УкрСиббанк» про визнання недійсними кредитного договору та договору іпотеки, призначено справу до судового розгляду.
Ухвалою Подільського районного суду м. Києва від 04.02.2019 року прийнято до провадження зустрічний позов ПАТ «УкрСиббанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором та об'єднане в одне провадження з позовом ОСОБА_1 до ПАТ «УкрСиббанк» про визнання недійсними кредитного договору та договору іпотеки.
Ухвалою Подільського районного суду міста Києва від 23.07.2020 цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ПАТ «УкрСиббанк» про визнання недійсними кредитного договору та договору іпотеки, зустрічним позовом ПАТ «УкрСиббанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором передано за підсудністю до Деснянського районного суду м. Києва.
30.11.2021 року справа надійшла до Деснянського районного суду м. Києва.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями 30.11.2021 року вище зазначена цивільна справа за номером №758/4246/17 передана судді Сенюті В.О.
Ухвалою Деснянського районного суду м. Києва від 30.11.2021 року вказану цивільну справу прийнято до свого провадження та передбачено розгляд справи в загальному позовному провадженні, призначено підготовче засідання.
За клопотанням представника позивача за первісним позовом ОСОБА_1 - ОСОБА_2 та на підставі ухвали Деснянського районного суду м. Києва від 19.09.2022 року призначено судову бухгалтерську експертизу, проведення якої доручено експертам Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (м. Київ, вул. Смоленська, 6).
20.06.2023 року на адресу Деснянського районного суду м. Києва надійшла цивільна справа із висновком експерта від 31.05.2023 року за результатами проведення судової економічної експертизи у цивільній справі № 758/4246/17.
Відповідно до ст. 254 ЦПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу. З дня поновлення провадження у справі перебіг процесуальних строків продовжується. Провадження у справі продовжується зі стадії, на якій його було зупинено.
Враховуючи, що до суду повернулась цивільна справа, отже відпали підстави, що зумовили зупинення провадження по справі, а відтак провадження підлягає поновленню, сторони - виклику до суду для розгляду справи.
На підставі викладеного, керуючись ст. 254 ЦПК України,-
Провадження по цивільній справі за первісним позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «УкрСиббанк» про визнання недійсними кредитного договору та договору іпотеки та за зустрічною позовною заявою Акціонерного товариства «УкрСиббанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором - поновити.
Призначити справу до розгляду у підготовчому судовому засіданні 13 вересня 2023 року на 12 год. 00 хв., про що повідомити сторін по справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: В.О.Сенюта