печерський районний суд міста києва
Справа № 757/17472/23-к
11 травня 2023 року
Слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 ,
при секретарі: ОСОБА_2 ,
за участю:
слідчого: не з'явився,
представника особи у володінні якої знаходяться речі і документи: не з'явився,
розглянувши у судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Національної поліції України майора поліції ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів при проведенні досудового розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42020000000002148 від 09.11.2020за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України,-
Старший слідчий в особливо важливих справах Головного слідчого управління Національної поліції України майор поліції ОСОБА_3 , за погодженням прокурора другого відділу управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення Департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, Офісу Генерального прокурора ОСОБА_4 , звернувся до слідчого судді з клопотанням про надання тимчасового доступу до документів, які знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 .
В обґрунтування вказаного клопотання слідчий зазначає, що Головним слідчим управлінням Національної поліції України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42020000000002148 від 09.11.2020за фактом організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України шляхом безпідставного оформлення віз для в'їзду в Україну з використанням підроблених документів, вчиненого з корисливих мотивів організованою групою осіб, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України, під час якого для встановлення обставин у кримінальному провадженні виникла необхідність в одержані доступу до документів, які знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 . В інший спосіб довести вказані обставини неможливо.
В судове засідання слідчий не з'явився. Подав заяву про розгляд клопотання у його відсутність, в якій підтримав клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів з викладених у ньому підстав та просив його задовольнити.
Представник особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, в судове засідання не з'явився, про день, час та місце розгляду клопотання повідомлений належним чином, причини неявки слідчому судді не відомі.
Оскільки, згідно ч. 4 ст. 163 КПК України, неприбуття за судовим викликом особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, без поважних причин або неповідомлення нею про причини неприбуття не є перешкодою для розгляду клопотання, суд визнав можливим розглянути клопотання за відсутності представника особи, у володінні якої знаходяться речі і документи.
Згідно ч. 4 ст. 107 КПК України, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснювалась.
Дослідивши клопотання та додані до нього матеріали, слідчий суддя дійшов висновку, що клопотання підлягає задоволенню, зважаючи на наступне.
Слідчим суддею встановлено, що Головним слідчим управлінням Національної поліції України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42020000000002148 від 09.11.2020за фактом організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України шляхом безпідставного оформлення віз для в'їзду в Україну з використанням підроблених документів, вчиненого з корисливих мотивів організованою групою осіб, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що за участі працівників Посольства України в Киргизькій Республіці громадянами Ісламської республіки Пакистан ОСОБА_5 та ОСОБА_6 , починаючи з 2020 року, налагоджено схему незаконного переправлення через державний кордон України громадян Ісламської Республіки Пакистан, Народної Республіки Бангладеш та інших країн.
Відповідно до розподілу ролей на ОСОБА_6 покладається обов'язок підбору «клієнтів» з числа громадян Ісламської Республіки Пакистан, Народної Республіки Бангладеш та інших країн, які мають наміри у будь-який спосіб дістатися до України та у подальшому незаконно залишитись на території останньої або нелегально переправитися до країн Європейського Союзу.
При цьому під кожного «клієнта» ОСОБА_6 готує комплект документів, який використовується в якості підстав для оформлення візи.
Так, для отримання віз ОСОБА_6 використовуються сфальсифіковані документи щодо фактів навчання його «клієнтів» у вищих навчальних закладах або їх працевлаштування на підприємствах, розташованих у Киргизькій Республіці.
Вказана оборудка необхідна для формування правових підстав подачі візового клопотання на території країн, які не входять до консульського округу країни громадянської належності заявника (Пакистан, Індія, Нігерія, тощо), зокрема на території Киргизької Республіки.
З метою забезпечення «клієнтів» запрошеннями українських вищих навчальних закладів на навчання ОСОБА_6 передає персональні дані його «клієнтів» своєму спільнику - уродженцю та громадянину Ісламської Республіки Пакистан, який вже тривалий час проживає на території Україні, а саме: ОСОБА_7 .
В свою чергу ОСОБА_8 за грошову винагороду оформлює запрошення на навчання на ім'я «клієнтів», інформацію щодо яких отримав від ОСОБА_6 .
Після отримання запрошень ОСОБА_8 надсилає їх сканкопії ОСОБА_6 , який, у свою чергу, формує пакет документів (матеріали візового клопотання) від імені «клієнтів» та особисто передає працівникам на опрацювання.
При цьому сам аплікант будівлю Посольства України у Киргизькій Республіці може взагалі не відвідувати та у співбесідах із консулом, як це передбачено законодавством, участі не бере.
Згідно з наявними даними вартість оформлення візи громадянам Ісламської Республіки Пакистан та Народної Республіки Бангладеш становить приблизно 3000 доларів США. Вказані кошти отримуються учасниками злочинної схеми від їх «клієнтів» та розподіляються між собою.
Водночас з'ясовано, що пошуком «клієнтів» з числа громадян Пакистану, Бангладешу та інших країн, які мають наміри в будь-який спосіб дістатися до України, також займається і вищезгаданий ОСОБА_8 .
Проведеними розшуковими діями отримано інформацію, що описана схема незаконного переправлення через державний кордон України громадян Ісламської Республіки Пакистан та Народної Республіки Бангладеш функціонує за участі другого секретаря з консульських та адміністративних питань Посольства України в Киргизькій Республіці ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , яка вступила у злочинну змову з громадянами Ісламської Республіки Пакистан - ОСОБА_5 та ОСОБА_6 .
На вчинення незаконних дій другого секретаря з консульських та адміністративних питань Посольства України у Киргизькій Республіці ОСОБА_9 під час оформлення візи для в'їзду в Україну громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_10 вказують наступні обставини:
- оформлюючи візу громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_10 другий секретар з консульських та адміністративних питань Посольства України у Киргизькій Республіці ОСОБА_9 порушила вимоги Правил оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 118, згідно з якими оформлення візи іноземцям, які є громадянами держав згідно переліку, в який входить Народна Республіки Бангладеш, здійснюється закордонною дипломатичною установою України в державі тимчасового або постійного проживання (п. 12 Правил), а ОСОБА_10 прибув до Киргизької Республіки в якості туриста;
- під час оформлення візи громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_10 другий секретар з консульських та адміністративних питань Посольства України у Киргизькій Республіці ОСОБА_9 , діючи всупереч Правилам оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 118 та спільним наказом МЗС, МВС, СБУ від 30.10.2017 № 469/897/605 «Про затвердження Вимог до організації роботи з оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію» (п. 12 Правил та абзац 2 ч. 2 Розділу ІІ), не здійснила погодження із компетентними органами, тобто зі Службою безпеки України, факту оформлення візи вказаному іноземному громадянину. При цьому, з метою ухилення від обов'язкового погодження оформлення візи, ОСОБА_9 внесла у візову інформаційно-телекомунікаційну систему неправдиві відомості про те, що ОСОБА_10 нібито має у своєму паспорті використану протягом останніх 24 місяців візу для в'їзду в Україну.
Таким чином другий секретар з консульських та адміністративних питань Посольства України у Киргизькій Республіці ОСОБА_9 , перебуваючи у змові з громадянами Ісламської республіки Пакистан, діючи всупереч вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 118 «Про затвердження Правил оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію» та наказу МЗС, МВС, СБУ від 30.10.2017 № 469/897/605 «Про затвердження Вимог до організації роботи з оформлення віз для в'їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію», здійснила незаконне оформлення візи для в'їзду на територію України громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_10 .
Крім того, отримано відомості про те, що протягом 09.11.2020 - 09.11.2021 в аналогічний незаконний спосіб ОСОБА_9 оформила 41 візу громадянам з числа країн міграційного ризику, зокрема: громадянам Народної Республіки Бангладеш - 16, громадянам Ісламської Республіки Пакистан - 17 віз, Демократичної соціалістичної Республіки Шрі-Ланка - 1, АДРЕСА_2 , АДРЕСА_3 , а саме:
1)15.05.2021 громадянину Федеративної Республіки Нігерія ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_3 ( ОСОБА_12 ), оформлено візу Y04085132;
2)02.11.2021 громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_13 , ІНФОРМАЦІЯ_4 ( ОСОБА_14 ), оформлено візу Y04065704;
3)07.07.2021 громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_15 , ІНФОРМАЦІЯ_5 ( ОСОБА_16 ), оформлено візу Y04085406;
4)26.01.2021 громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_17 , ІНФОРМАЦІЯ_6 ( ОСОБА_18 ), оформлено візу Y04208196;
5)01.02.2021 громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_19 , ІНФОРМАЦІЯ_7 ( ОСОБА_20 ), оформлено візу Y04208205;
6)28.04.2021 громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_21 , ІНФОРМАЦІЯ_8 ( ОСОБА_22 ), оформлено візу Y04085043;
7)19.03.2021 громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_23 , ІНФОРМАЦІЯ_9 ( ОСОБА_24 ), оформлено візу Y04208355;
8)17.11.2021 громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_25 , ІНФОРМАЦІЯ_10 (AHMED MD EMDAD), оформлено візу Y04065801;
9)19.03.2021 громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_26 , ІНФОРМАЦІЯ_8 ( ОСОБА_27 ), оформлено візу Y04208356;
10)05.05.2021 громадянці Федеративної Республіки Нігерія ОСОБА_28 , ІНФОРМАЦІЯ_11 ( ОСОБА_29 ), оформлено візу Y04085081;
11)25.06.2020 громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_30 , ІНФОРМАЦІЯ_12 ( ОСОБА_31 ), оформлено візу Y04208028;
12)12.05.2021 громадянці Федеративної Республіки Нігерія ОСОБА_32 , ІНФОРМАЦІЯ_13 ( ОСОБА_33 ), оформлено візу Y04085125;
13)02.12.2020 громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_34 , ІНФОРМАЦІЯ_14 ( ОСОБА_35 ), оформлено візу Y04208128;
14)07.07.2021 громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_36 , ІНФОРМАЦІЯ_15 (IMRAN MUHAMMAD), оформлено візу Y04085345;
15)07.07.2021 громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_37 , ІНФОРМАЦІЯ_16 (ISLAM MOHAMMAD SHAHINOOR), оформлено візу Y04085404;
16)07.07.2021 громадянину Народної Республіки Бангладеш ЛІПУ ОСОБА_38 , ІНФОРМАЦІЯ_17 ( ОСОБА_39 ), оформлено візу Y04085364;
17)19.05.2021 громадянину Демократичної Соціалістичної Республіки ОСОБА_40 , ІНФОРМАЦІЯ_18 ( ОСОБА_41 ), оформлено візу Y04085155;
18)09.04.2021 громадянці Республіки Камеруну ОСОБА_42 , ІНФОРМАЦІЯ_19 (KATRINE-FAVOR NYENTI XX), оформлено візу Y04208453;
19)28.10.2021 громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_43 , ІНФОРМАЦІЯ_20 (MAHBUB AZHAR ISLAM), оформлено візу Y04065678;
20)15.05.2021 громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_44 , ІНФОРМАЦІЯ_20 (MAHBUB MD), оформлено візу Y04085133;
21)07.07.2021 громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_45 , ІНФОРМАЦІЯ_21 ( ОСОБА_46 ), оформлено візу Y04085371;
22)09.03.2021 громадянину Ісламської Республіки Пакистан НАДІМУ ОСОБА_47 , ІНФОРМАЦІЯ_22 ( ОСОБА_48 ), оформлено візу Y04208308;
23)09.11.2021 громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_49 , ІНФОРМАЦІЯ_23 ( ОСОБА_50 ), оформлено візу Y04065728;
24)24.09.2021 громадянину Народної Республіки Бангладеш НІЛОЮ МД ОСОБА_51 , ІНФОРМАЦІЯ_24 ( ІНФОРМАЦІЯ_25 ), оформлено візу Y04085435;
25)26.09.2021 громадянину Народної Республіки Бангладеш НОМАНУ ОСОБА_52 , ІНФОРМАЦІЯ_5 ( ОСОБА_53 ), оформлено візу Y04085088;
26)06.05.2021 громадянину Республіки Гана ОСОБА_54 , ІНФОРМАЦІЯ_24 ( ОСОБА_55 ), оформлено візу Y04085088;
27)02.11.2021 громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_56 , ІНФОРМАЦІЯ_26 ( ОСОБА_57 ), оформлено візу Y04065703;
28)01.06.2021 громадянину Ісламської Республіки Пакистан РАЗІ ОСОБА_58 , ІНФОРМАЦІЯ_27 ( ОСОБА_59 ), оформлено візу Y04085197;
29)24.09.2021 громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_60 , ІНФОРМАЦІЯ_8 ( ОСОБА_61 ), оформлено візу Y04085433;
30)31.12.2020 громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_62 , ІНФОРМАЦІЯ_28 ( ОСОБА_63 ), оформлено візу Y04208157;
31)24.09.2021 громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_64 , ІНФОРМАЦІЯ_29 (SALIM SHEKH KHALED BEN), оформлено візу Y04085436;
32)03.03.2021 громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_65 , ІНФОРМАЦІЯ_30 ( ОСОБА_66 ), оформлено візу Y0420828;
33)21.06.2021 громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_67 , ІНФОРМАЦІЯ_3 ( ОСОБА_68 ), оформлено візу Y04085228;
34)31.12.2020 громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_69 , ІНФОРМАЦІЯ_31 ( ОСОБА_70 ), оформлено візу Y04208155;
35)31.05.2021 громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_71 , ІНФОРМАЦІЯ_32 (ULLAH S M KALAM), оформлено візу Y04085195;
36)12.05.2021 громадянину Народної Республіки Бангладеш та Республіки Камеруну ФОКУ ОСОБА_72 , ІНФОРМАЦІЯ_33 ( ОСОБА_73 ), оформлено візу Y04085124;
37)17.11.2020 громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_74 , ІНФОРМАЦІЯ_34 ( ОСОБА_75 ), оформлено візу Y04208121;
38)24.09.2021 громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_76 , ІНФОРМАЦІЯ_18 ( ОСОБА_77 ), оформлено візу Y04085434;
39)01.07.2021 громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_78 , ІНФОРМАЦІЯ_35 ( ОСОБА_79 ), оформлено візу Y04085286;
40)17.12.2020 громадянці Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_80 , ІНФОРМАЦІЯ_36 ( ОСОБА_81 ), оформлено візу Y04208151;
41)15.05.2021 громадянину Федеративної Республіки Нігерія ОСОБА_82 , ІНФОРМАЦІЯ_37 ( ОСОБА_83 ), оформлено візу Y04085134.
Враховуючи вищевикладене, з метою виявлення, фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень, в органу досудового розслідування виникла необхідність у отриманні відомостей про наслідки, які настали у зв'язку із виданням віз зазначеним особам, зокрема чи було оформлено таким особам посвідки на постійне/тимчасове проживання на території України.
З даною метою, в порядку ст. 93 КПК України, було надіслано запит слідчого від 29.09.2022 за № 25132кл24/9/1-2022-вс на адресу ІНФОРМАЦІЯ_1 ( АДРЕСА_1 ), який є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через ІНФОРМАЦІЯ_38 і який реалізує державну політику у сферах міграції (імміграції та еміграції), у тому числі протидії нелегальній (незаконній) міграції, громадянства, реєстрації фізичних осіб, біженців та інших визначених законодавством категорій мігрантів.
Листом ІНФОРМАЦІЯ_1 від 11.10.2022 № 8.1-10240/1-22 в наданні інформації було відмовлено з посиланням на віднесення запитуваної інформації до охоронюваної законом таємниці, яку може бути надано на підставі ухвали слідчого судді про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
За таких обставин, іншим способом отримати необхідні відомості, ніж шляхом здійснення тимчасового доступу є неможливо.
Відповідно до ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
Згідно ч. 1 ст. 160 КК України, сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.
Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Як визначено у ч. 3 та ч. 4 ст. 132 КПК України, застосування заходів забезпечення кримінального провадження не допускається, якщо слідчий, прокурор не доведе, що існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження; потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, прокурора; може бути виконане завдання, для виконання якого слідчий, прокурор звертається із клопотанням. Для оцінки потреб досудового розслідування слідчий суддя або суд зобов'язаний врахувати можливість без застосованого заходу забезпечення кримінального провадження отримати речі і документи, які можуть бути використані під час судового розгляду для встановлення обставин у кримінальному провадженні.
Аналізуючи викладене, беручи до уваги, що речі та документи, дозвіл на тимчасовий доступ до яких просить надати слідчий, мають значення для встановлення обставин у кримінальному провадженні та знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , а також враховуючи, що в інший спосіб довести вказані обставини неможливо, зважаючи на те, що документи не є такими, доступ до яких заборонено, слідчий суддя вважає, що клопотання про надання доступу до документів з наданням можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії є обґрунтованим та підлягає задоволенню.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 107, 132, 159, 160, 162, 163, 164, 166, 309 Кримінального процесуального кодексу України, -
Клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Національної поліції України майора поліції ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів при проведенні досудового розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42020000000002148 від 09.11.2020за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України - задовольнити.
Надати старшому слідчому в ОВС Головного слідчого управління Національної поліції України ОСОБА_3 та слідчим групи слідчих у кримінальному провадженні № 42020000000002148: ОСОБА_84 , ОСОБА_85 , ОСОБА_86 , ОСОБА_87 , ОСОБА_88 , ОСОБА_89 , ОСОБА_90 , а також прокурору групи прокурорів - прокурору відділу Офісу Генерального прокурора ОСОБА_91 дозвіл на тимчасовий доступдо речей та документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , а саме до відомостей щодо оформлення та видачі посвідок на тимчасове/постійне проживання наступним особам:
1.Громадянину Федеративної Республіки Нігерія ОСОБА_11 ІНФОРМАЦІЯ_3 ( ІНФОРМАЦІЯ_39 );
2.Громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_92 , ІНФОРМАЦІЯ_4 ( ОСОБА_14 );
3.Громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_93 , ІНФОРМАЦІЯ_5 ( ОСОБА_16 );
4.Громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_94 , ІНФОРМАЦІЯ_6 ( ОСОБА_18 );
5.Громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_95 , ІНФОРМАЦІЯ_7 (ATIF MUHAMMAD AARISH);
6.Громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_96 , ІНФОРМАЦІЯ_8 (AHMAD HAFIZ UMAR);
7.Громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_97 , ІНФОРМАЦІЯ_9 ( ОСОБА_24 );
8.Громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_98 , ІНФОРМАЦІЯ_10 (AHMED MD EMDAD);
9.Громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_99 , ІНФОРМАЦІЯ_40 ( AHMED SHIMUL);
10.Громадянину Федеративної Республіки Нігерія ОСОБА_28 , ІНФОРМАЦІЯ_11 ( ОСОБА_29 );
11.Громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_100 , ІНФОРМАЦІЯ_12 ( ОСОБА_31 );
12.Громадянину Федеративної Республіки Нігерія ОСОБА_32 , ІНФОРМАЦІЯ_13 ( ОСОБА_33 );
13.Громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_101 , ІНФОРМАЦІЯ_14 (IQBAL MANSOOR);
14.Громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_102 , ІНФОРМАЦІЯ_15 (IMRAN НОМЕР_1 );
15.Громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_103 , ІНФОРМАЦІЯ_16 (ISLAM НОМЕР_2 );
16.Громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_104 , ІНФОРМАЦІЯ_17 ( ОСОБА_39 );
17.Громадянину Демократичної Соціалістичної Республіки ОСОБА_105 , ІНФОРМАЦІЯ_18 ( ОСОБА_41 );
18.Громадянину Республіки Камеруну ОСОБА_42 , ІНФОРМАЦІЯ_19 (KATRINE-FAVOR NYENTI XX);
19.Громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_106 , ІНФОРМАЦІЯ_20 (MAHBUB AZHAR ISLAM);
20.Громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_107 , ІНФОРМАЦІЯ_41 (MAHBUB НОМЕР_3 );
21.Громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_108 , ІНФОРМАЦІЯ_21 ( ІНФОРМАЦІЯ_42 );
22.Громадянину Ісламської Республіки Пакистан НАДІМ ОСОБА_109 , ІНФОРМАЦІЯ_22 ( ОСОБА_48 );
23.Громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_110 , ІНФОРМАЦІЯ_23 (NAQEEB MUHAMMAD);
24.Громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_111 , ІНФОРМАЦІЯ_24 ( ОСОБА_112 );
25.Громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_113 , ІНФОРМАЦІЯ_43 ( ОСОБА_53 );
26.Громадянину Республіки Гана ОСОБА_114 , ІНФОРМАЦІЯ_44 ( ОСОБА_55 );
27.Громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_115 , ІНФОРМАЦІЯ_26 ( ОСОБА_57 );
28.Громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_116 , ІНФОРМАЦІЯ_27 ( ОСОБА_59 );
29.Громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_117 , ІНФОРМАЦІЯ_45 ( ОСОБА_61 );
30.Громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_118 , ІНФОРМАЦІЯ_28 (SAEED FAROOQ MUHAMMAD);
31.Громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_119 , ІНФОРМАЦІЯ_29 (SALIM SHEKH KHALED BEN);
32.Громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_120 , ІНФОРМАЦІЯ_46 ( ІНФОРМАЦІЯ_47 );
33.Громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_121 , ІНФОРМАЦІЯ_48 ( ОСОБА_68 );
34.Громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_122 , ІНФОРМАЦІЯ_49 ( ОСОБА_70 );
35.Громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_123 , ІНФОРМАЦІЯ_50 (ULLAH S M KALAM);
36.Громадянину Народної Республіки Бангладеш та Республіки Камеруну ФОКУ ОСОБА_124 , ІНФОРМАЦІЯ_51 (FOKOU LACMAGO ALBERT);
37.Громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_125 , ІНФОРМАЦІЯ_52 ( ОСОБА_75 );
38.Громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_126 , ІНФОРМАЦІЯ_53 ( ОСОБА_77 );
39.Громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_127 , ІНФОРМАЦІЯ_54 ( ОСОБА_79 );
40.Громадянину Ісламської Республіки Пакистан ОСОБА_128 , ІНФОРМАЦІЯ_55 ( ОСОБА_81 );
41.Громадянину Федеративної Республіки Нігерія ОСОБА_129 , ІНФОРМАЦІЯ_56 ( ОСОБА_83 );
42.Громадянину Народної Республіки Бангладеш ОСОБА_130 , ІНФОРМАЦІЯ_57 ( ОСОБА_131 ).
Визначити строк дії ухвали тривалістю два місяці, який обраховувати з дня постановлення ухвали слідчим суддею.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Підготовлено в 2 примірниках
Прим. 1 - справа № 757/17472/23-к
Прим. 2 - Старший слідчий в особливо важливих справах Головного слідчого управління Національної поліції України майор поліції ОСОБА_3
Копія - Державна міграційна служба України
11.05.2023 р.