Справа № 161/8799/23
Провадження № 3/161/2911/23
13 червня 2023 року м. Луцьк
Луцький міськрайонний суд Волинської області в особі судді Пушкарчук В.П., розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянки України, фізичної особи - підприємця, проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 ,
- за ч. 1 ст. 155-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
30.05.2023 року на адресу Луцького міськрайонного суду Волинської області надійшли матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 155-1 КУпАП.
З протоколу про адміністративне правопорушення №001776/234/07-05/ від 18.05.2023 року вбачається, що 18.05.2023 року у магазині, який знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , де здійснює підприємницьку діяльність ФОП ОСОБА_1 , встановлено факт не проведення через РРО та не видачу покупцям розрахункових документів, не забезпечено використання режиму програмування для підакцизних товарів в частині УКТ ЗЕД, не надано документи в паперовому або електронному вигляді на товар, який знаходиться на реалізації, чим порушено вимоги п. п. 1, 2, 11, 12 ст. 3 ЗУ «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» № 265/95-ВР від 06.07.1995 року зі змінами та доповненнями.
Своїми діями ОСОБА_1 вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 155-1 КУпАП.
У судове засідання ОСОБА_1 не з'явилась, причини неявки суду не повідомила.
Дослідивши письмові докази у справі, суд приходить до наступного.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 155-1 КУпАП підтверджується наступними доказами, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення №001776/234/07-05/ від 18.05.2023 року; актом фактичної перевірки №002211 від 18.05.2023 року; наказом про проведення фактичної перевірки № 929-п від 11.05.2023 року та відповідними направленнями на перевірку; х-звітом; фіскальним чеком.; відомістю ТМЦ.
Таким чином, суд приходить до висновку, що своїми діями ОСОБА_1 вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 155-1 КУпАП.
При визначенні виду та розміру стягнення, судом враховується характер вчиненого адміністративного правопорушення, особа порушника, її майновий стан.
Враховуючи всі обставини справи, особу правопорушника, суд приходить до висновку, що до ОСОБА_2 слід застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу.
Дана міра адміністративного стягнення, на думку суду, буде необхідною і достатньою для попередження особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, від скоєння нових адміністративних правопорушень.
На підставі ст. 40-1 КУпАП, п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України “Про судовий збір” з ОСОБА_1 слід також стягнути судовий збір у сумі 536, 80 грн.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 155-1, 247, 251, 252, 284 КУпАП, суд, -
Визнати винною ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 155-1 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 85 (вісімдесят п'ять) гривень.
Стягнути з ОСОБА_1 в дохід держави судовий збір в розмірі 536 (п'ятсот тридцять шість) гривень 80 копійок.
Постанова суду може бути оскаржена до Волинського апеляційного суду через Луцький міськрайонний суд Волинської області протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя Луцького міськрайонного суду
Волинської області В.П. Пушкарчук