Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
"05" червня 2023 р.м. ХарківСправа № 922/2038/22
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Яризька В.О.
при секретарі судового засідання Трофименко С.В.
розглянувши справу за заявою Приватного акціонерного товариства "Харківенергозбут"
про визнання банкрутом Товариства з обмеженою відповідальністю "Укртранссигнал" , код ЄДРПОУ 35072545
за участю :
представника АТ "Харківобленерго" : Квіцінської А.І.
представника ПрАТ "Харківенергозбут" : Кравчун Д.В.
розпорядника майна арбітражного керуючого Оберемка Р.А. (в режимі відеоконференції)
Ухвалою суду від 28.11.2022 відкрито провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Укртранссигнал", код ЄДРПОУ 35072545; введено процедуру розпорядження майном боржника; призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Оберемка Романа Анатолійовича (свідоцтво №1936 від 10.12.2019).
Ухвалою суд від 14.02.2023 (попереднє засідання) визнано вимоги Головного управління ДПС у Харківській області, код 43983495, у сумі 320986,92 гривень ( з яких 191128,12 грн. - основний борг; штрафні санкції - 129858,80 грн); визнано вимоги АК "Харківобленерго" у сумі 331500,08 грн. ( з яких 329768,19 грн. - основний борг; 1731,89 грн.- штрафні санкції) та 4962,00 грн. судового збору за подання заяви із грошовими вимогами до боржника; визнати вимоги Приватного акціонерного товариства "Харківенергозбут" у сумі 1565895,12 грн. (з яких 1289518,18 грн. - основний борг; 276376,94 грн.- штрафні санкції) та 4962,00 грн. судового збору за подання заяви із грошовими вимогами до боржника; зобов'язано розпорядника майна включити визнані вимоги кредиторів з урахуванням ухвали суду від 28.11.2022 до реєстру вимог кредиторів у відповідності до вимог Кодексу України з процедур банкрутства; зобов'язано розпорядника майна в десятиденний строк з дня винесення ухвали відповідно до ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства організувати та провести збори кредиторів та комітету кредиторів, визначивши час та місце проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів; зобов'язано розпорядника майна надати суду протокол зборів кредиторів боржника, на яких обрати комітет кредиторів, прийняти рішення щодо схвалення плану санації боржника або щодо звернення до господарського суду з клопотанням про введення наступної процедури у справі про банкрутство, а також надати протокол зборів комітету кредиторів, на яких вирішити питання щодо призначення ліквідатора або керуючого санацією боржника; призначено підсумкове засідання на 12.04.2023.
31.03.2023 на електронну пошту суду від розпорядника майна, на виконання вимог суду від 14.02.2023, надійшли наступні документи : копія протоколу зборів кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю "Укртранссигнал" від 01.03.2023 року, копія протоколу засідання комітету кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю "Укртранссигнал" від 01.03.2023 року, заява арбітражного керуючого Оберемка Р.А. про призначення ліквідатором боржника.
11.04.2023 на електронну пошту суду від розпорядника майна надійшов звіт про діяльність арбітражного керуючого Оберемка Р.А. у якості розпорядника майна боржника.
11.04.2023 до суду від голови комітету кредиторів надійшло клопотання, відповідно до якого останній просить суд визнати ТОВ "Укртранссигнал" банкрутом, перейти до ліквідаційної процедури та покласти обов'язки ліквідатора на арбітражного керуючого Оберемка Р.А.
Ухвалою суду від 12.04.2023 підсумкове засідання суду відкладено на 22.05.2023.
22.05.2023 на електронну пошту суду від розпорядника майна, на виконання вимог ухвали суду від 12.04.2023, надійшли письмові пояснення.
Ухвалою суду від 22.05.2023, яка занесена до протоколу судового засідання, підсумкове засідання відкладено на 05.06.2023.
Присутній в судовому засіданні розпорядник майна надав пояснення щодо фінансового стану боржника, а також надав пояснення щодо значних обсягів споживання електричної енергії боржником без співмірного вироблення продукції, відповідно до яких вважає, що рахунки за споживання електричної енергії ТОВ «Укртранссигнал» можуть містити також обсяги споживання даними послугами і ТОВ "ЕМАЛЬ-ЗАВОД", оскільки зазначені підприємства розташовані за однією адресою та пов'язані спільною господарською діяльністю.
Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення учасників справи, з метою з'ясування усіх обставин справи, у тому числі питання щодо обсягів споживання боржником та ТОВ "ЕМАЛЬ-ЗАВОД" електричної енергії, суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.
Керуючись статтями 44, 48 Кодексу України з процедур банкрутства, статтями 233-235 ГПК України
Відкласти підсумкове засідання на "29" червня 2023 р. о(об) 12:30
Судове засідання відбудеться за адресою : м. Харків, пл. Свободи 5 Держпром 8-й під'їзд, зал № 310.
Судове засідання призначене на 29.06.2023 о 12:30 у справі №922/2038/22 відбудеться у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів розпорядника майна за допомогою підсистеми Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.
Зобов'язати АТ "Харківобленерго" та ПрАТ "Харківенергозбут" надати письмові пояснення щодо того, чи укладався з ТОВ "Емаль-Завод" договір на постачання, розподіл електричної енергії; відомості щодо обсягів щомісячного споживання електричної енергії ТОВ "Емаль-Завод" за період 2019-2022 та відомості про субабонентів споживача (ТОВ "Укртрансигнал") електричної енергії (за наявності); відомості про приєднання вузла обліку споживача ТОВ "Емаль-Завод" до електричної мережі; яким чином проводилось знаття показників лічильників ТОВ "Укртрассигнал"; повідомити інформацію щодо уповноваженої особи ТОВ "Укртрансигнал" з якою відбувались перемовини з приводу споживання електричної енергії.
Ухвалу направити КП "Харківводоканал" (вул. Шевченка, 2. м. Харків, 61013), ПрАТ "Харківенергозбут" (вул. Гоголя, буд.10, м. Харків, 61057), ТОВ "Укртранссигнал" (вул. Беркоса, буд.25, м. Харків, 61067), розпоряднику майна арбітражному керуючому Оберемку Р.А. (через кабінет системи "Електронний суд"), ГУ ДПС у Харківській області (через кабінет системи "Електронний суд"), АТ "Харківобленерго" (через кабінет системи "Електронний суд").
Ухвала набирає законної сили 05.06.2023, оскарженню не підлягає.
Суддя Яризько В.О.