Справа № 697/310/23
провадження № 2/697/211/2023
про проведення судового засідання в режимі відеоконференції
06 червня 2023 року м. Канів
Суддя Канівського міськрайонного суду Черкаської області Скирда Б.К., розглянувши клопотання представника позивача АТ КБ "Приватбанк" - Шеремета Віталія Миколайовича про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції в зв'язку з розглядом цивільної справи за позовом Акціонерного Товариства Комерційний Банк 'ПРИВАТБАНК' до ОСОБА_1 про стягнення боргу кредитором спадкодавця, -
У провадженні судді Канівського міськрайонного суду Черкаської області Скирди Б.К. перебуває цивільна справа за позовом Акціонерного Товариства Комерційний Банк 'ПРИВАТБАНК' до ОСОБА_1 про стягнення боргу кредитором спадкодавця
05.06.2023 від представника позивача АТ КБ "Приватбанк" - Шеремета В.М. надійшло клопотання про участь в судовому засіданні призначеному на 09.06.2023 на 10:00 год. в режимі відеоконференції у зв'язку з значною територіальною віддаленістю від місцязнаходження суду. Просить доручити проведення відеоконференції Золотоніському міськрайонному суду Черкаської області (19700, м. Золотоноша, вул. Шевченка, 76).
З метою забезпечення оперативності судового розгляду, враховуючи, що представник позивача АТ КБ «Приватбанк» - Шеремет В.М. знаходиться у м. Золотоноша, суд вважає за необхідне провести судове засідання у режимі відеоконференції, проведення якого доручити Золотоніському міськрайонному суду Черкаської області (19700, м. Золотоноша, вул. Шевченка, 76) та забезпечити проведення відеоконференції за участю представника позивача - АТ КБ «Приватбанк».
Відповідно до ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання.
Оскільки, клопотання представника позивача АТ КБ "Приватбанк" - Шеремета В.М. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції обґрунтоване віддаленістю місця знаходження представника позивача і наявну технічну можливість проведення судового засідання в такому режимі, суд вважає за можливе провести зазначене судове засідання у режимі відеоконференції з Золотоніським міськрайонним судом Черкаської області.
Керуючись ст.ст. 212, 259, 260 ЦПК України, -
Клопотання представника позивача АТ КБ «Приватбанк» - Шеремета Віталія Миколайовича про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції - задовольнити.
Провести судове засідання призначене на 09.06.2023 на 10:00 год. у цивільній справі за позовом Акціонерного Товариства Комерційний Банк 'ПРИВАТБАНК' до ОСОБА_1 про стягнення боргу кредитором спадкодавця в режимі відеоконференції.
Доручити Золотоніському міськрайонному суду Черкаської області (19700, м. Золотоноша, вул. Шевченка, 76) забезпечити проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
Судове засідання призначене на 09.06.2023 на 10:00 год.
Про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції повідомити представника позивача АТ КБ «Приватбанк» - Шеремета В.М. та зобов'язати його з'явитися в призначене судове засідання до Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області (19700, м. Золотоноша, вул. Шевченка, 76).
Відповідно до ч. 8 ст. 212 ЦПК України, копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити негайно до Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області (19700, м. Золотоноша, вул. Шевченка, 76) та учаснику справи, який братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
У відповідності до ст. 353 ЦПК України, ухвала окремо від рішення суду оскарженню не підлягає.
Головуючий Б . К . Скирда