Справа № 638/3154/20 Головуючий у 1 інстанції: ОСОБА_1
Провадження № 11кп/818/792/23 Доповідач: ОСОБА_2
Категорія: ч.5 ст. 27, ч.1 ст.358,
ч.4 ст.358, ч.2 ст. 190 КК України
про відкриття апеляційного провадження
26 травня 2023 року м. Харків
Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ Харківського апеляційного суду ОСОБА_2 , перевіривши на відповідність вимогам статті 396 КПК України апеляційні скарги прокурора у кримінальному провадженні Шевченківської окружної прокуратури м. Харкова ОСОБА_3 та першого заступника керівника обласної прокуратури ОСОБА_4 на вирок Дзержинського районного суду м. Харкова від 14 квітня 2023 року, -
Вироком Дзержинського районного суду м. Харкова від 14 квітня 2023 року ОСОБА_5 визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 5 статті 27, частиною 1 статті 358, частиною 4 статті 358, частиною 2 статті 190 КК України та засуджено з призначенням покарання: за частиною 5 статті 27, частиною 1 статті 358 КК України у виді 1 року обмеження волі; за частиною 4 статті 358 КК України у виді 3 років обмеження волі; за частиною 2 статті 190 КК України у виді 2 років обмеження волі.
На підставі частини 1 статті 70 КК України за сукупністю злочиніів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим , призначено остаточне покарання у виді 3 років обмеження волі.
На підставі статті 75 КК України ОСОБА_5 звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком 3 роки з покладанням на нього обов'язків, передбачених статтею 76 КК України.
Не погодившись із вказаним вироком, прокурорами подані на нього апеляційні скарги.
Відповідно до статті 398 КПК України апеляційна скарга, що надійшла до суду апеляційної інстанції, не пізніше наступного дня передається судді - доповідачу. Отримавши апеляційну скаргу на вирок чи ухвалу суду першої інстанції, суддя - доповідач протягом трьох днів перевіряє її на відповідність вимогам статті 396 цього Кодексу і за відсутності перешкод постановляє ухвалу про відкриття апеляційного провадження.
Вказані апеляційні скарги відповідають вимогам статті 396 КК України, та не вбачається інших перешкод для відкриття апеляційного провадження.
Керуючись статтею 398 КПК України, -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційними скаргами прокурора у кримінальному провадженні Шевченківської окружної прокуратури м. Харкова ОСОБА_3 та першого заступника керівника обласної прокуратури ОСОБА_4 на вирок Дзержинського районного суду м. Харкова від 14 квітня 2023 року стосовно ОСОБА_5 та згідно статті 401 КПК України провести підготовку до апеляційного розгляду:
1. Надіслати учасникам судового провадження:
- копію ухвали про відкриття апеляційного провадження від 26.05.2023 року,
- копії апеляційних скарг прокурорів,
- інформацію про права та обов'язки.
2. Встановити, що протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, учасники судового провадження можуть подати в письмовій формі заперечення на апеляційну скаргу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Харківського апеляційного суду ОСОБА_2