вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
про відкриття апеляційного провадження
"22" травня 2023 р. Справа№ 910/11127/22
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Пономаренка Є.Ю.
суддів: Руденко М.А.
Барсук М.А.
розглянувши апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Гренландія НВП» на рішення Господарського суду міста Києва від 23.03.2023 у справі №910/11127/22 (суддя - Щербаков С.О., повний текст складено 10.04.2023) за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Гренландія НВП" до Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" в особі Відокремленого підрозділу "Рівненська атомна електрична станція" Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" про стягнення 492 839, 02 грн. та за зустрічним позовом Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" в особі Відокремленого підрозділу "Рівненська атомна електрична станція" Державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом" до Товариства з обмеженою відповідальністю "Гренландія НВП" про стягнення 124 091, 12 грн
ВСТАНОВИВ наступне.
Рішенням Господарського суду міста Києва від 23.03.2023 провадження у справі №910/11127/22 за первісним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Гренландія НВП» в частині стягнення основного боргу у сумі 490 581, 00 грн. - закрито; первісні позовні вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю «Гренландія НВП» - задоволено; зустрічні позовні вимоги Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом» в особі Відокремленого підрозділу «Рівненська атомна електрична станція» Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» - задоволено.
Не погодившись з прийнятим рішенням, Товариство з обмеженою відповідальністю "Гренландія НВП" звернулось до Північного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить скасувати вказане рішення суду в частині задоволення судом першої інстанції зустрічних позовних вимог та прийняти нове, яким Державному підприємству «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» відмовити у задоволенні зустрічного позову повністю.
Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 08.05.2023 відкладено вирішення питання щодо вчинення процесуальних дій за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Гренландія НВП» на рішення Господарського суду міста Києва від 23.03.2023 у справі №910/11127/22 до надходження матеріалів справи на адресу Північного апеляційного господарського суду; витребувано з Господарського суду міста Києва матеріали справи №910/11127/22.
На адресу Північного апеляційного господарського суду надійшли матеріали справи №910/11127/22.
Вказана апеляційна скарга відповідає вимогам статті 258 Господарського процесуального кодексу України.
Заперечень проти відкриття апеляційного провадження на час постановлення ухвали до суду не надійшло.
Враховуючи вищевикладене, апеляційний господарський суд приходить до висновку про відкриття апеляційного провадження та призначення справи до розгляду.
Керуючись статтями 234, 258, 262, 268 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд -
1. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «Гренландія НВП» на рішення Господарського суду міста Києва від 23.03.2023 у справі №910/11127/22.
2. Розгляд апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Гренландія НВП» на рішення Господарського суду міста Києва від 23.03.2023 у справі №910/11127/22 призначити на 26 червня 2023 року об 11:00 год.
Повідомити учасників, що засідання відбудеться в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, б.1А, зал судового засідання №14. Явка учасників не є обов'язковою.
3. Встановити строк учасникам судового процесу для подання відзивів, заперечень на апеляційну скаргу та інших заяв/клопотань - протягом 15 днів з моменту отримання даної ухвали.
4. Повідомити учасників справи, що з 05.10.2021 офіційно розпочали функціонування три підсистеми (модулі) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи: "Електронний кабінет", "Електронний суд" підсистема відеоконференцзв'язку, у зв'язку з чим відповідно до частини шостої статті 6 ГПК України адвокати, нотаріуси, приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, державні органи, органи місцевого самоврядування та суб'єкти господарювання державного та комунального секторів економіки реєструють офіційні електронні адреси в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі в обов'язковому порядку. Інші особи реєструють свої офіційні електронні адреси в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі в добровільному порядку.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає оскарженню.
Головуючий суддя Є.Ю. Пономаренко
Судді М.А. Руденко
М.А. Барсук