Справа № 375/842/21
Провадження №3-в/375/2/23
15 травня 2023 року смт Рокитне
Суддя Рокитнянського районного суду Київської області Штифорук Оксана Вікторівна, розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду заяву ОСОБА_1 про відстрочення виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу,-
Рокитнянським районним судом Київської області 11 травня 2023 року винесено відносно ОСОБА_1 постанову про відстрочення виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу.
Судом встановлено, що в абзаці другому резолютивної частини постанови Рокитнянського районного суду Київської області допущено описку, тобто не вірно вказана дата відстрочення виконання постанови: замість "26 травня 2023 року" помилково вказано "03 квітня 2024 року".
Суддя, дослідивши матеріали справи, дійшла висновку про необхідність виправлення описки в постанові суду з таких підстав.
Відповідно до положень статті 304 КУпАП питання, зв'язані з виконанням постанови про накладення адміністративного стягнення, вирішуються органом (посадовою особою), який виніс постанову, а тому питання про виправлення описки у судовому рішенні підлягає розгляду по суті Рокитнянським районним судом Київської області.
Описка - це зроблена судом механічна (мимовільна, випадкова) граматична помилка в рішенні, яка допущена під час його письмово вербального викладу (помилка у правописі, у розділових знаках тощо).Також, під описками слід розуміти, неправильне написання слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належать написання прізвищ та імен, адрес, зазначення дат та строків.
Суддя вважає, що вказане є очевидною технічною опискою, тому з метою виконання постанови суду зазначена описка підлягає виправленню.
Керуючись ст. 304 КУпАП, суддя -
Виправити описку допущену в абзаці другому резолютивної частини постанови Рокитнянського районного суду Київської області від 11 травня 2023 року відносно ОСОБА_1 про відстрочення виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу.
Вважати вірною дату відстрочення виконання постанови: "26 травня 2023 року".
В іншій частині постанову залишити без змін.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Оксана ШТИФОРУК
Постанова суду набирає законної сили ____________________________
Постанову може бути пред'явлено до виконання до ______________________