Дата документу 31.03.2023Справа № 643/8588/21
Провадження № 2/554/2811/2023
31 березня 2023 р. м. Полтава
Октябрський районний суд м. Полтави у складі:
головуючого судді Материнко М.О.,
за участю секретаря Закори Т.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Полтаві цивільну справу за позовом Акціонерного товариства « Акцент-Банк » до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості , -
В провадженні Октябрського районного суду м. Полтави перебуває вищевказана цивільна справа.
Від представника відповідача - адвоката Чумак Р.В. на адресу суду надійшло клопотання про проведення судового засідання, призначеного на 03.04.2023 року о 09-00 год. з його участю в режимі відео конференції з використанням власних технічних засобів за допомогою програми «EasyCon».
Згідно ч. 1 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відео конференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.
Враховуючи викладене, зважаючи на технічну можливість проведення судового засідання в режимі відео конференції поза межами приміщення суду, суд, вважає за можливе провести судове засідання у режимі відео конференції поза межами приміщення суду з представником відповідача - адвокатом Чумак Р.В. з використанням його власних технічних засобів за допомогою системи EasyCon.
Керуючись ст. 212 ЦПК України , суд, -
Клопотання задовольнити.
Судове засідання, призначене на 03.04.2023 року о 09-00 год. провести в режимі відео конференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою системи EasyCon, з представником відповідача - ОСОБА_2 .
Ризики технічної неможливості участі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо нестиме учасник справи, який подав відповідну заяву.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя М.О. Материнко