2/754/411/23
Справа № 754/2871/22
Іменем України
31 березня 2023 року суддя Деснянського районного суду м. Києва, розглянувши клопотання представника представника позивачів ОСОБА_1 про витребування доказів по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 до ОСОБА_6 , третя особа: Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Войтовський Валентин Сергійович, староста Колачинського старостівського округу Дівичківської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області, виконавчий комітет №2 Андрієвський Сергій Григорович, про визнання заповіту недійсним,
В провадженні Деснянського районного суду м. Києва знаходиться вищезазначена цивільна справа.
06.03.2023 року представник позивачів звернувся до суду з клопотанням про витребування у Комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Тащанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради (08403, Київська область, м.Переяслав, вул.Богдана Хмельницького,137) всі оригінали медичних карток або виписки з історії хвороби та медичної картки про знаходження на стаціонарному лікуванні в неврологічному відділенні, в тому числі з психоневрологічного диспансеру або з кабінету психіатра, ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючої за адресою: АДРЕСА_1, померлої ІНФОРМАЦІЯ_2 , за період з 2018 по 2021 рік.
Суд, дослідивши матеріали справи, приходить до наступного висновку.
За нормою ч. 1 ст. 81 ЦПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Відповідно положень ч. ч. 1, 6, 7 ст. 84 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
Будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.
Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали.
Беручи до уваги предмет спору, заявлені вимоги і наявні у матеріалах справи докази, а також враховуючи, що обставини цивільних справ з'ясовуються судом на засадах змагальності, суд вважає, що підлягає витребуванню вищезазначені докази.
Керуючись ст. ст. 76, 77, 81, 84 ЦПК України, суд,-
Витребувати у Комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Тащанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради (08403, Київська область, м.Переяслав, вул.Богдана Хмельницького,137) всі оригінали медичних карток або виписки з історії хвороби та медичної картки про знаходження на стаціонарному лікуванні в неврологічному відділенні, в тому числі з психоневрологічного диспансеру або з кабінету психіатра, ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючої за адресою: АДРЕСА_1, померлої ІНФОРМАЦІЯ_2 , за період з 2018 по 2021 рік.
Витребувані ухвалою документи направити до Деснянського районного суду м. Києва за адресою м. Київ-225, пр.Червоної Калини,5-В судді Скрипці О.І. в термін до 20 квітня 2023 року.
У разі неможливості надати вказані документи повідомити про це Деснянський районний суд м. Києва із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: