Ухвала від 04.08.2010 по справі 19/100

Господарський суд Чернігівської області

14000 м. Чернігів, проспект Миру 20 Тел. 698-166, факс 77-44-62

УХВАЛА

03.08.2010 Справа № 19/100

За позовом: Прилуцького міжрайонного прокурора, вул. 1 Травня 50 а, м. Прилуки, Чернігівська область,17500

в особі Міністерства палива та енергетики України, вул.

Хрещатик, 30, м. Київ, 01601

Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", вул. Б. Хмельницького, 6, м. Київ, 01001

Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Чернігівгаз", вул. Любецька 68, м. Чернігів, 14000

Прилуцького управління по газопостачанню та газифікації Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Чернігівгаз", вул. Пушкіна 92а, м. Прилуки, Чернігівська область, 17500

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "БУ-1 Прилуки", вул. Індустріальна 2, м. Прилуки, Чернігівська область, 17500.

про: стягнення 3435,09 грн.

Суддя Л.Р.Кочергіна

Представники сторін:

від прокурора: Д.А. Демидок, посвідчення № 22 від 22.03.2010,

від ВАТ «Чернігівгвз»: Т.О. Подалюка, довіреність № 18/2314, від 24.12.2009,

від відповідача : не з'явився.

Першим заступником прокурора м. Чернігова в інтересах держави в особі Міністерства палива та енергетики України, Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України”, Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Чернігівгаз” та Прилуцького управління по газопостачанню та газифікації Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації "Чернігівгаз", подано позов про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "БУ-1 Прилуки",заборгованості в розмірі 3435,09 грн.

В судовому засіданні представник позивача ВАТ «Чернігівгаз»надав заяву № 18/1454 від 02.08.2010 про відмову від позову в повному обсязі, у зв'язку із оплатою відповідачем суми боргу.

Розглянувши подані матеріали, вислухавши пояснення представника позивача та прокурора, суд дійшов висновку що така відмова не суперечить законодавству та не порушує права і охоронювані законом інтереси сторін та інших осіб, а відтак приймається судом.

Відповідно до п.4 ст. 80 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд припиняє провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмову прийнято господарським судом.

За таких обставин провадження у справі підлягає припиненню.

Керуючись п. 4 ст. 80, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

Провадження у справі припинити.

Суддя Л.Р. Кочергіна

04.08.10

Попередній документ
10978440
Наступний документ
10978445
Інформація про рішення:
№ рішення: 10978442
№ справи: 19/100
Дата рішення: 04.08.2010
Дата публікації: 02.09.2010
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Чернігівської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Розрахунки за продукцію, товари, послуги; За спожиті енергоносії
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (23.01.2023)
Дата надходження: 20.09.2011
Предмет позову: Договір кредиту
Розклад засідань:
25.11.2022 12:00 Господарський суд Донецької області
02.02.2023 11:15 Господарський суд Донецької області
08.05.2023 10:30 Східний апеляційний господарський суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
РОССОЛОВ ВЯЧЕСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ
суддя-доповідач:
ДЕМІДОВА ПОЛІНА ВІТАЛІЇВНА
ДЕМІДОВА ПОЛІНА ВІТАЛІЇВНА
ЗЕЛЬМАН ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА
ЗЕЛЬМАН ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА
РОССОЛОВ ВЯЧЕСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ
відповідач (боржник):
Приватний підприємець Мосєвич Ірина Анатоліївна м.Слов'янськ
ФО-П Савченко Ірина Анатоліївна
Товариство з обмеженою відповідальністю "Колекторська фірма "Шквал" м.Донецьк
заявник:
Публічне акціонерне товариство "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" м.Київ
заявник апеляційної інстанції:
Публічне акціонерне товариство "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" м.Київ
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
ПАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк України"
ПАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк"
позивач (заявник):
ПАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк"
Публічне акціонерне товариство "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" в особі філії "Центрально-міське відділення ПАТ Промінвестбанк в м.Горлівка Донецької області" м.Горлівка
Публічне акціонерне товариство "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" "Промінвестбанк" м.Київ
Публічне акціонерне товариство "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" м.Київ
Філія "Головне управління Публічного акціонерного товариства Промінвестбанк у Донецькій області" м.Донецьк
суддя-учасник колегії:
ХАЧАТРЯН ВІКТОРІЯ СЕРГІЇВНА
ШУТЕНКО ІННА АНАТОЛІЇВНА