Постанова від 15.03.2023 по справі 381/644/23

3/381/587/23

381/644/23

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 березня 2023 року місто Фастів

Суддя Фастівського міськрайонного суду Київської області Чернишова Є.Ю. розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, які надійшли від Управління стратегічних розслідувань в Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючу за адресою: АДРЕСА_1 ,

за вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

До Фастівського міськрайонного суду Київської області з Управління стратегічних розслідувань в Київській області надійшов ряд адміністративних протоколів відносно ОСОБА_1 , а саме:

№ 1376 про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги пунктів 1 та 2 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, не вжила заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомила безпосереднього керівника - директора КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат» ОСОБА_2 , про наявність у неї реального конфлікту інтересів, а саме щодо суперечності між її приватним інтересом і службовими повноваженнями, які виникли перед підписанням подання від 27.04.2021 року вн. № 61 щодо свого преміювання у квітні 2021 року в розмірі 100 % посадового окладу;

№ 1377 про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, вчинила дію в умовах реального конфлікту інтересів, а саме підписала подання від 27.04.2021 вн. № 61, щодо свого преміювання у квітні 2021 року, в якому самостійно визначила розмір своєї премії в розмірі 100 % посадового окладу, чим вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7;

№ 1378 про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги пунктів 1 та 2 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, не вжила заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомила безпосереднього керівника - директора КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат» ОСОБА_2 , про наявність у неї реального конфлікту інтересів, а саме щодо суперечності між її приватним інтересом і службовими повноваженнями, які виникли перед підписанням подання від 27.05.2021 року вн. № 85 щодо свого преміювання у травні 2021 року в розмірі 100 % посадового окладу;

№ 1379 про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, вчинила дію в умовах реального конфлікту інтересів, а саме підписала подання від 27.05.2021 вн. № 85, щодо свого преміювання у травні 2021 року, в якому самостійно визначила розмір своєї премії в розмірі 100 % посадового окладу, чим вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7;

№ 1380 про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги пунктів 1 та 2 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, не вжила заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомила безпосереднього керівника - директора КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат» ОСОБА_2 , про наявність у неї реального конфлікту інтересів, а саме щодо суперечності між її приватним інтересом і службовими повноваженнями, які виникли перед підписанням подання від 25.06.2021 року вн. № 132 щодо свого преміювання у червні 2021 року в розмірі 100 % посадового окладу;

№ 1381 про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, вчинила дію в умовах реального конфлікту інтересів, а саме підписала подання від 25.06.2021 вн. № 132, щодо свого преміювання у червні 2021 року, в якому самостійно визначила розмір своєї премії в розмірі 100 % посадового окладу, чим вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7;

№ 1382 про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги пунктів 1 та 2 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, не вжила заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомила безпосереднього керівника - директора КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат» ОСОБА_2 , про наявність у неї реального конфлікту інтересів, а саме щодо суперечності між її приватним інтересом і службовими повноваженнями, які виникли перед підписанням подання від 26.08.2021 року вн. № 182 щодо свого преміювання у серпні 2021 року в розмірі 200 % посадового окладу;

№ 1383 про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, вчинила дію в умовах реального конфлікту інтересів, а саме підписала подання від 26.08.2021 вн. № 182, щодо свого преміювання у серпні 2021 року, в якому самостійно визначила розмір своєї премії в розмірі 200 % посадового окладу, чим вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7;

№ 1384 про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги пунктів 1 та 2 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, не вжила заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомила безпосереднього керівника - директора КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат» ОСОБА_2 , про наявність у неї реального конфлікту інтересів, а саме щодо суперечності між її приватним інтересом і службовими повноваженнями, які виникли перед підписанням подання від 28.09.2021 року вн. № 206 щодо свого преміювання у вересні 2021 року в розмірі 200 % посадового окладу;

№ 1385 про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, вчинила дію в умовах реального конфлікту інтересів, а саме підписала подання від 28.09.2021 вн. № 206, щодо свого преміювання у вересні 2021 року, в якому самостійно визначила розмір своєї премії в розмірі 200 % посадового окладу, чим вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7;

№ 1386 про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги пунктів 1 та 2 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, не вжила заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомила безпосереднього керівника - директора КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат» ОСОБА_2 , про наявність у неї реального конфлікту інтересів, а саме щодо суперечності між її приватним інтересом і службовими повноваженнями, які виникли перед підписанням подання від 28.09.2021 року вн. № 207 щодо свого преміювання до «Дня працівника освіти» в розмірі 100 % посадового окладу;

№ 1387 про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, вчинила дію в умовах реального конфлікту інтересів, а саме підписала подання від 28.09.2021 вн. № 207, щодо свого преміювання до «Дня працівника освіти», в якому самостійно визначила розмір своєї премії в розмірі 100 % посадового окладу, чим вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7;

№ 1388 про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги пунктів 1 та 2 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, не вжила заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомила безпосереднього керівника - директора КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат» ОСОБА_2 , про наявність у неї реального конфлікту інтересів, а саме щодо суперечності між її приватним інтересом і службовими повноваженнями, які виникли перед підписанням подання від 27.10.2021 року вн. № 217 щодо свого преміювання у жовтні 2021 року в розмірі 300 % посадового окладу;

№ 1389 про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, вчинила дію в умовах реального конфлікту інтересів, а саме підписала подання від 27.10.2021 вн. № 217, щодо свого преміювання у жовтні 2021 року, в якому самостійно визначила розмір своєї премії в розмірі 300 % посадового окладу, чим вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7;

№ 1390 про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги пунктів 1 та 2 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, не вжила заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомила безпосереднього керівника - директора КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат» ОСОБА_2 , про наявність у неї реального конфлікту інтересів, а саме щодо суперечності між її приватним інтересом і службовими повноваженнями, які виникли перед підписанням подання від 26.11.2021 року вн. № 232 щодо свого преміювання у листопаді 2021 року в розмірі 300 % посадового окладу;

№ 1391 про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, вчинила дію в умовах реального конфлікту інтересів, а саме підписала подання від 26.11.2021 вн. № 232, щодо свого преміювання у листопаді 2021 року, в якому самостійно визначила розмір своєї премії в розмірі 300 % посадового окладу, чим вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7;

№ 1392 про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги пунктів 1 та 2 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, не вжила заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомила безпосереднього керівника - директора КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат» ОСОБА_2 , про наявність у неї реального конфлікту інтересів, а саме щодо суперечності між її приватним інтересом і службовими повноваженнями, які виникли перед підписанням подання від 28.12.2021 року вн. № 263 щодо свого преміювання у грудні 2021 року в розмірі 300 % посадового окладу;

№ 1393 про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, вчинила дію в умовах реального конфлікту інтересів, а саме підписала подання від 28.12.2021 вн. № 263, щодо свого преміювання у грудні 2021 року, в якому самостійно визначила розмір своєї премії в розмірі 300 % посадового окладу, чим вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7;

№ 1394 про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги пунктів 1 та 2 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, не вжила заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомила безпосереднього керівника - директора КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат» ОСОБА_2 , про наявність у неї реального конфлікту інтересів, а саме щодо суперечності між її приватним інтересом і службовими повноваженнями, які виникли перед підписанням подання від 27.01.2022 року вн. № 12 щодо свого преміювання у січні 2022 року в розмірі 300 % посадового окладу;

№ 1395 про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, вчинила дію в умовах реального конфлікту інтересів, а саме підписала подання від 27.01.2022 вн. № 12, щодо свого преміювання у січні 2022 року, в якому самостійно визначила розмір своєї премії в розмірі 300 % посадового окладу, чим вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7;

№ 1396 про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги пунктів 1 та 2 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, не вжила заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомила безпосереднього керівника - директора КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат» ОСОБА_2 , про наявність у неї реального конфлікту інтересів, а саме щодо суперечності між її приватним інтересом і службовими повноваженнями, які виникли перед підписанням подання від 24.02.2022 року вн. № 20 щодо свого преміювання у лютому 2022 року в розмірі 300 % посадового окладу;

№ 1397 про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, вчинила дію в умовах реального конфлікту інтересів, а саме підписала подання від 24.02.2022 вн. № 20, щодо свого преміювання у січні 2022 року, в якому самостійно визначила розмір своєї премії в розмірі 300 % посадового окладу, чим вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7;

№ 1398 про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги пунктів 1 та 2 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, не вжила заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомила безпосереднього керівника - директора КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат» ОСОБА_2 , про наявність у неї реального конфлікту інтересів, а саме щодо суперечності між її приватним інтересом і службовими повноваженнями, які виникли перед підписанням подання від 28.03.2022 року вн. № 33 щодо свого преміювання у березні 2022 року в розмірі 200 % посадового окладу;

№ 1399 про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, вчинила дію в умовах реального конфлікту інтересів, а саме підписала подання від 28.03.2022 вн. № 33, щодо свого преміювання у березні 2022 року, в якому самостійно визначила розмір своєї премії в розмірі 200 % посадового окладу, чим вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7;

№ 1400 про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги пунктів 1 та 2 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, не вжила заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомила безпосереднього керівника - директора КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат» ОСОБА_2 , про наявність у неї реального конфлікту інтересів, а саме щодо суперечності між її приватним інтересом і службовими повноваженнями, які виникли перед підписанням подання від 22.04.2022 року вн. № 61 щодо свого преміювання у квітні 2022 року в розмірі 250 % посадового окладу;

№ 1401 про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, вчинила дію в умовах реального конфлікту інтересів, а саме підписала подання від 22.04.2022 вн. № 61, щодо свого преміювання у квітні 2022 року, в якому самостійно визначила розмір своєї премії в розмірі 250 % посадового окладу, чим вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7;

№ 1402 про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги пунктів 1 та 2 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, не вжила заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомила безпосереднього керівника - директора КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат» ОСОБА_2 , про наявність у неї реального конфлікту інтересів, а саме щодо суперечності між її приватним інтересом і службовими повноваженнями, які виникли перед підписанням подання від 20.05.2022 року вн. № 71 щодо свого преміювання у травні 2022 року в розмірі 200 % посадового окладу;

№ 1403 про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, вчинила дію в умовах реального конфлікту інтересів, а саме підписала подання від 20.05.2022 вн. № 71, щодо свого преміювання у травні 2022 року, в якому самостійно визначила розмір своєї премії в розмірі 200 % посадового окладу, чим вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7;

№ 1404 про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги пунктів 1 та 2 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, не вжила заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомила безпосереднього керівника - директора КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат» ОСОБА_2 , про наявність у неї реального конфлікту інтересів, а саме щодо суперечності між її приватним інтересом і службовими повноваженнями, які виникли перед підписанням подання від 17.06.2022 року вн. № 88 щодо свого преміювання у червні 2022 року в розмірі 200 % посадового окладу;

№ 1405 про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, вчинила дію в умовах реального конфлікту інтересів, а саме підписала подання від 17.06.2022 вн. № 88, щодо свого преміювання у червні 2022 року, в якому самостійно визначила розмір своєї премії в розмірі 200 % посадового окладу, чим вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7;

№ 1406 про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги пунктів 1 та 2 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, не вжила заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомила безпосереднього керівника - директора КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат» ОСОБА_2 , про наявність у неї реального конфлікту інтересів, а саме щодо суперечності між її приватним інтересом і службовими повноваженнями, які виникли перед підписанням подання від 15.07.2022 року вн. № 101 щодо свого преміювання до «Дня бухгалтера» в розмірі посадового окладу;

№ 1407 про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, вчинила дію в умовах реального конфлікту інтересів, а саме підписала подання від 15.07.2022 вн. № 101, щодо свого преміювання до «Дня бухгалтера», в якому самостійно визначила розмір своєї премії в розмірі посадового окладу, чим вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7;

№ 1408 про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги пунктів 1 та 2 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, не вжила заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомила безпосереднього керівника - директора КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат» ОСОБА_2 , про наявність у неї реального конфлікту інтересів, а саме щодо суперечності між її приватним інтересом і службовими повноваженнями, які виникли перед підписанням подання від 22.07.2022 року вн. № 133 щодо свого преміювання у липні 2022 року в розмірі 200 % посадового окладу;

№ 1409 про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, вчинила дію в умовах реального конфлікту інтересів, а саме підписала подання від 22.07.2022 вн. № 133, щодо свого преміювання у липні 2022 року, в якому самостійно визначила розмір своєї премії в розмірі 200% посадового окладу, чим вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7;

№ 1410 про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги пунктів 1 та 2 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, не вжила заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомила безпосереднього керівника - директора КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат» ОСОБА_2 , про наявність у неї реального конфлікту інтересів, а саме щодо суперечності між її приватним інтересом і службовими повноваженнями, які виникли перед підписанням подання від 19.08.2022 року вн. № 147 щодо свого преміювання у серпні 2022 року в розмірі 200 % посадового окладу;

№ 1411 про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, вчинила дію в умовах реального конфлікту інтересів, а саме підписала подання від 19.08.2022 вн. № 147, щодо свого преміювання у серпні 2022 року, в якому самостійно визначила розмір своєї премії в розмірі 200% посадового окладу, чим вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7;

№ 1412 про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги пунктів 1 та 2 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, не вжила заходів щодо недопущення будь-якої можливості виникнення конфлікту інтересів та не повідомила безпосереднього керівника - директора КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат» ОСОБА_2 , про наявність у неї реального конфлікту інтересів, а саме щодо суперечності між її приватним інтересом і службовими повноваженнями, які виникли перед підписанням подання від 23.09.2022 року вн. № 170 щодо свого преміювання у вересні 2022 року в розмірі 200 % посадового окладу;

№ 1413 про адміністративне правопорушення за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, згідно якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного бухгалтера КЗ КОР «Фастівський ліцей - інтернат», будучи суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язані з корупцією, згідно з пп. «а» п.2 ч.1 ст.3 Закону № 1700-VII, порушила вимоги п.3 ч.1 ст.28 Закону № 1700-VII, вчинила дію в умовах реального конфлікту інтересів, а саме підписала подання від 23.09.2022 вн. № 170, щодо свого преміювання у вересні 2022 року, в якому самостійно визначила розмір своєї премії в розмірі 200% посадового окладу, чим вчинила адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.2 ст.172-7.

В судовому засіданні адвокат Ничик А.С., яка є представником Бєлової С.В., просила об'єднати адміністративні матеріали відносно ОСОБА_1 в одне провадження.

Прокурор підтримав заявлене клопотання.

Відповідно до ч. 2 ст. 36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.

Враховуючи наявність прогалин в праві стосовно процесуального врегулювання розгляду суддею справ про адміністративні правопорушення, зокрема, врегулювання порядку об'єднання справ в одне провадження, приходжу до висновку, що в даному випадку правомірним і доцільним буде застосування аналогії процесуального закону - за правилами, закріпленими в КПК України.

Відповідно до частини 1 статті 334 КПК України матеріали кримінального провадження можуть об'єднуватися в одне провадження або виділятися в окреме провадження ухвалою суду, на розгляді якого вони перебувають, згідно з правилами, передбаченими статтею 217 цього Кодексу.

Згідно з частиною 1 статті 217 КПК України у разі необхідності в одному провадженні можуть бути об'єднані матеріали досудових розслідувань щодо декількох осіб, підозрюваних у вчиненні одного кримінального правопорушення, або щодо однієї особи, підозрюваної у вчиненні кількох кримінальних правопорушень.

Вказані матеріали складені у відношенні однієї особи та знаходяться у провадженні одного органу, уповноваженого на їх розгляд. У зв'язку з чим, на підставі вищенаведеного вказані матеріали підлягають об'єднанню в одне провадження.

Враховуючи той факт, що протоколи про адміністративні правопорушення складались стосовно однієї особи, суд вважає, що для об'єктивного розгляду справи необхідно об'єднати в одне провадження вищезазначені справи про адміністративні правопорушення відносно ОСОБА_1 .

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст. ст. 36, 283-285, 294 КУпАП, суд,

ПОСТАНОВИВ:

Об'єднати в одне провадження справи: №№ 381/644/23, 381/645/23, 381/646/23, 381/647/23, 381/648/23, 381/649/23, 381/650/23, 381/651/23, 381/652/23, 381/653/23, 381/654/23, 381/655/23, 381/656/23, 381/657/23, 381/658/23, 381/659/23, 381/660/23, 381/661/23, 381/662/23, 381/663/23, 381/664/23, 381/665/23, 381/667/23, 381/668/23, 381/670/23, 381/671/23, 381/672/23, 381/673,23, 381/674/23, 381/675/23, 381/676/23, 381/677/23, 381/678/23, 381/679/23, 381/680/23, 381/682/23, 381/685/23, 381/686/23 про адміністративні правопорушення відносно ОСОБА_1 .

Об'єднаній справі присвоїти номер 381/644/23 (провадження № 3/381/587/23).

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя Є.Ю. Чернишова