Справа № 608/239/22Головуючий у 1-й інстанції Квятковська Л.Й.
Провадження № 22-ц/817/250/23 Доповідач - Дикун С.І.
Категорія -
про призначення справи до розгляду
27 лютого 2023 року м. Тернопіль
Тернопільський апеляційний суд в складі:
головуючого - Дикун С.І.
суддів - Костів О. З., Шевчук Г. М.,
заслухавши доповідача про проведення підготовчих дій з розгляду справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на заочне рішення Чортківського районного суду Тернопільської області від 12.12.2022 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - опікунська ради при Святошинській районній в м. Києві державній адміністрації про позбавлення батьківських прав,-
В провадженні Тернопільського апеляційного суду перебуває справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - опікунська ради при Святошинській районній в м. Києві державній адміністрації про позбавлення батьківських прав.
Відповідно до автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 16.01.2023 року, суддею доповідачем було визначено суддю ОСОБА_3 .
Ухвалою суду від 20 січня 2023 року по даній справі відкрито провадження .
Згідно рішення Вищої ради правосуддя від 21.02.2023 року суддю ОСОБА_3 звільнено з посади судді Тернопільського апеляційного суду у зв'язку з поданням заяви про відставку.
Розпорядженням керівника апарату Тернопільського апеляційного суду від 24 лютого 2023 року №43 призначено повторний автоматизований розподіл цієї справи та визначено склад колегії суддів: головуючий суддя Дикун С.І., склад колегії - судді Костів О.З., Шевчук Г.М.
За вказаних обставин, справу слід прийняти до свого провадження.
Справа підготовлена до розгляду в суді апеляційної інстанції.
Керуючись ст.ст. 365, 366 ЦПК України колегія суддів,-
Прийняти до свого провадження цивільну справу №608/239/22 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору - опікунська ради при Святошинській районній в м. Києві державній адміністрації про позбавлення батьківських правприйняти до свого провадження.
Підготовку апеляційного розгляду справи закінчити.
Справу призначити до розгляду в судовому засіданні в Тернопільському апеляційному суді на 10:00год. 15 березня 2023 року.
Про час і місце судового засідання повідомити учасників цивільного процесу.
Головуючий: Дикун С.І.
Судді: Костів О.З.
Шевчук Г.М.