Ухвала від 21.02.2023 по справі 463/1184/23

Справа №463/1184/23

Провадження №1-кс/463/1264/23

УХВАЛА

про тимчасовий доступ до речей і документів

21 лютого 2023 року слідчий суддя Личаківського районного суду м. Львова ОСОБА_1 , розглянувши клопотання слідчого СВ Львівського РУП №1 ГУНП у Львівській області ОСОБА_2 , погоджене прокурором Галицької окружної прокуратури міста Львова ОСОБА_3 , про тимчасовий доступ до речей і документів по кримінальному провадженні №42022142040000142 від «23» грудня 2022 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 191 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

Слідчий, як сторона кримінального провадження, звернувся з клопотанням до слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова про тимчасовий доступ до речей і документів. Просить надати тимчасовий доступ дооригіналів документів, з можливістю їх вилучення, які перебувають у володінні у володінні ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), що за адресою: АДРЕСА_1 , а саме: оригіналів документів, щодо виконання робіт по об'єктах «Реконструкція будівлі під створення відділення паліативної допомоги з надбудовою 4-го поверху та прибудовою сходової клітки Комунального некомерційного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_2 » за адресою АДРЕСА_2 . Коригування», а саме наступних документів: договорів з додатками, додаткових угод з додатками, актів приймання виконаних будівельних робіт КБ-2в, КБ-3, акти на приховані роботи, договірну ціну, календарного графіку виконання робіт, проектно-кошторисну документацію, відомості ресурсів, локальних кошторисів, дефектних актів, журналів авторського нагляду та ведення робіт, платіжні документи, які підтверджують факти перерахування коштів за виконані роботи, видаткові та податкові накладні, виписки з банківських рахунків на придбання матеріалів та оплату послуг (робіт), накази, розпорядження щодо закріплення відповідальних особі на об'єкті проведення робіт, а також всіх інших оригіналів документів, що стосується вказаних робіт, а також посадові обов'язки осіб які підписували договора, акти виконаних робіт форми Кб-2в.

Необхідність тимчасового доступу до вказаних вище документів мотивує необхідністю отримання доказів у даному кримінальному провадженні та необхідністю проведення відповідних експертиз.

В судове засідання слідчий не з'явився, заявою до суду справу просить слухати у його відсутності. Клопотання підтримує повністю та просить таке задовольнити.

Враховуючи вимоги ч. 2, 4 ст.163 КПК України, вважаю за необхідне розглядати клопотання без виклику представника особи, у володінні якої знаходяться документи, тимчасовий дозвіл на доступ до яких та можливість їхнього вилучення просить надати слідчий, а також у відсутності слідчого.

В такому випадку, згідно ч. 4 ст. 107 КПК України, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.

Оглянувши та перевіривши надані матеріали клопотання, дослідивши докази по даних матеріалах вважаю, що клопотання підлягає до задоволення, оскільки таке відповідає вимогам ст. 160 КПК України та доводить наявність обставин передбачених ч. 5, 7 ст. 163 КПК України.

Керуючись вимогами статей 107, 131, 160, 163, 164 КПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання задовольнити.

Надати слідчому СВ ЛРУП №1 ГУНП у Львівській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_4 , слідчому СВ ЛРУП №1 ГУНП у Львівській області лейтенанту поліції ОСОБА_5 , слідчому СВ Львівського РУП №1 ГУ Національної поліції у Львівській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_2 , слідчому СВ Львівського РУП №1 ГУ Національної поліції у Львівській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_6 , слідчому СВ Львівського РУП №1 ГУ Національної поліції у Львівській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_7 , слідчому СВ Львівського РУП №1 ГУ Національної поліції у Львівській області лейтенанту поліції ОСОБА_8 , чи іншим слідчим, у провадженні яких перебуває кримінальне провадження №42022142040000142 від «23» грудня 2022 року дозвіл на тимчасовий доступ до оригіналів документів, з можливістю їх вилучення, які перебувають у володінні ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), що за адресою: АДРЕСА_1 , а саме: оригіналів документів, щодо виконання робіт по об'єктах «Реконструкція будівлі під створення відділення паліативної допомоги з надбудовою 4-го поверху та прибудовою сходової клітки Комунального некомерційного підприємства « ІНФОРМАЦІЯ_2 » за адресою АДРЕСА_2 . Коригування», а саме наступних документів: договорів з додатками, додаткових угод з додатками, актів приймання виконаних будівельних робіт КБ-2в, КБ-3, акти на приховані роботи, договірну ціну, календарного графіку виконання робіт, проектно-кошторисну документацію, відомості ресурсів, локальних кошторисів, дефектних актів, журналів авторського нагляду та ведення робіт, платіжні документи, які підтверджують факти перерахування коштів за виконані роботи, видаткові та податкові накладні, виписки з банківських рахунків на придбання матеріалів та оплату послуг (робіт), накази, розпорядження щодо закріплення відповідальних особі на об'єкті проведення робіт, а також всіх інших оригіналів документів, що стосується вказаних робіт, а також посадові обов'язки осіб які підписували договора, акти виконаних робіт форми Кб-2в.

Обов'язок надати тимчасовий доступ до вищевказаних речей та документів, що перебувають у володінні ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), що за адресою: АДРЕСА_1 ,покладається на керівника (особу, яка його замінює) ТзОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ).

Строк дії ухвали становить один місяць з дня її винесення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів, у відповідності до вимог ч. 1 ст. 166 КПК України, слідчий суддя за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених вище речей.

Відповідно до положень ч.2 ст.2 Закону України «Про доступ до судових рішень» ухвала про тимчасовий доступ до речей та документів у кримінальному провадження підлягає оприлюдненню не раніше дня її звернення до виконання.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: ОСОБА_1

Попередній документ
109260827
Наступний документ
109260829
Інформація про рішення:
№ рішення: 109260828
№ справи: 463/1184/23
Дата рішення: 21.02.2023
Дата публікації: 09.05.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Личаківський районний суд м. Львова
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; тимчасовий доступ до речей і документів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (21.02.2023)
Результат розгляду: клопотання (заяву) задоволено, у тому числі частково
Дата надходження: 17.02.2023
Предмет позову: -
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЛЕНЬО СВІТЛАНА ІВАНІВНА
суддя-доповідач:
ЛЕНЬО СВІТЛАНА ІВАНІВНА