Справа № 420/18366/22
21 лютого 2023 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Попова В.Ф., розглянувши у письмовому провадженні, адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “ТЕХНОЛОМ” до Комісії з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних Головного управління ДПС в Одеській області, Державної податкової служби України про визнання протиправним та скасування рішення,
встановив:
ТОВ “ТЕХНОЛОМ” (далі позивач) звернулось в суд з позовом до ГУ ДПС в Одеській області, ДПС України в якому просить:
- визнати протиправними та скасувати рішення Комісії з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування ГУ ДПС в Одеській області № 7753631/36503382 від 01.12.2022 про відмову в реєстрації податкової накладної № 3 від 17.10.2022, №7753630/36503382 від 01.12.2022 про відмову в реєстрації податкової накладної № 4 від 17.10.2022, № 7753629/36503382 від 01.12.2022 про відмову в реєстрації податкової накладної №5 від 18.10.2022;
- зобов'язати Державну податкову службу України зареєструвати податкові накладні ТОВ “Технолом” № 3 від 17.10.2022, № 4 від 17.10.2022, № 5 від 18.10.2022 датою їх фактичного подання на реєстрацію.
Обґрунтовуючи позовні вимоги позивач зазначив, що здійснюючи господарську діяльність надавали послуги по обслуговуванню сонячних енергогенеруючих електричних станцій шляхом залучення до виконання робіт ФОП ОСОБА_1 . З метою здійснення господарської діяльності були укладені договори з надання послуг за результатами виконання яких виписані податкові накладні №3, №4, №5 та подані для реєстрації, яка була зупинена у зв'язку з відповідністю Критеріям ризиковості здійснення операцій. Таке рішення є протиправним, оскільки всі вимоги податкового законодавства щодо проведення та оформлення господарської операції, видання та реєстрації податкової накладної виконані в повному обсязі. Просять задовольнити повністю позовні вимоги.
Відповідачі подали відзив на позовні заяву в якому позовні вимоги не визнали і зазначили, що зупинення реєстрації ПН та відмова у її реєстрації є обґрунтованою, оскільки позивачем не подано документи, передбачені п. 5 Порядку № 520, а саме первинні документи щодо постачання/ придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм і галузевої специфіки, накладні. Позивач не надав докази на підтвердження можливості надання послуг з технічного ремонту та обслуговування, відсутній штатний розпис. Просять відмовити у задоволенні позовних вимог.
Судом встановлені такі обставини по справі.
ТОВ “ТЕХНОЛОМ” здійснюючи господарську діяльність надавали послуги по обслуговуванню сонячних енергогенеруючих електричних станцій та уклали з іншими суб'єктами господарювання договори про надання послуг, а саме: договір №2/28-09/2022 від 28.09.2022 з ТОВ «Широке Солар Парк», договір №1/28-09/2022 від 28.09.2022, з ТОВ «Фотон Енерджі», договір №5/28-09/2022 від 28.09.2022 ТОВ «ТОВ «Відновлювальна енергія Запоріжжя».
Всі послуги вказаним замовникам ТОВ “ТЕХНОЛОМ” надавали шляхом залучення до їх виконання ФОП ОСОБА_1 , що підтверджується договором №28/09-2022 від 28.09.2022 року, відповідно до якого ФОП ОСОБА_1 зобов'язується здійснювати обслуговування територій та обладнання енергетичного об'єкта, а позивач (замовник) прийняти та оплатити вартість наданих послуг. (а.с. 66, 98, 102)
Відповідно до вказаних договорів та поданих замовлень ТОВ “ТЕХНОЛОМ” шляхом залучення ФОП ОСОБА_1 виконало роботи по обслуговуванню території та обладнання енергетичних об'єктів, що підтверджується замовленнями, актами здачі - прийняття робіт, платіжними дорученнями, специфікаціями.
За результатами наданих послуг ТОВ «ТЕХНОЛОМ» видано податкові накладні:
-№3 від 17.10.2022 року на загальну суму 231 250,00 грн, в т.ч. ПДВ 38 541,67 грн на адресу ТОВ «Широке Солар Парк»;
-№4 від 17.10.2022 на загальну суму 162 500,00 грн. в т.ч. ПДВ 27 083,33 грн. на адресуТОВ «Фотон Енерджі»;
-№5 від 18.10.2022 на загальну суму 304 960,00 грн. в т.ч. ПДВ 50 826,67 грн. на адресу ТОВ «Відновлювальна енергія Запоріжжя».
Відповідно до квитанцій про реєстрацію податкових накладних їх реєстрація була зупинена відповідно до п.201.16 ст. 201 ПКУ, оскільки коди УктЗЕД/ДКПП товару/послуги 81.10, відсутні в таблиці даних платника податку на додану вартість, як товари-послуги, що на постійній основі постачаються (виготовляються), та їх обсяг постачання дорівнює або перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання, що відповідає п. 1 Критеріїв ризиковості.
Запропоновано ТОВ «ТЕХНОЛОМ» надати пояснення та копії документів щодо підтвердження інформації, зазначеної в податкових накладних для розгляду питання прийняття рішення про реєстрація/відмову в реєстрації податкової накладної.
30.11.2022 року ТОВ «ТЕХНОЛОМ» до ГУ ДПС в Одеській області надало копії документів щодо податкових накладних №3, №4, №5, по кожній окремо, а саме: договір №2/28-09/2022 від 28.09.2022 з ТОВ «Широке Солар Парк», договір №1/28-09/2022 від 28.09.2022, з ТОВ «Фотон Енерджі», договір №5/28-09/2022 від 28.09.2022 ТОВ «ТОВ «Відновлювальна енергія Запоріжжя», акти виконаних робіт, платіжні доручення та інші докази на підтвердження господарських операцій по наданню послуг. Також, до ГУ ДПС було надано договір між ТОВ “ТЕХНОЛОМ” та ФОП ОСОБА_1 , що підтверджується відповідними квитанціями.
Комісією з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування ГУ ДПС в Одеській області ухвалено такі рішення:
- № 7753631/36503382 від 01.12.2022 про відмову в реєстрації податкової накладної № 3 від 17.10.2022;
- № 7753630/36503382 від 01.12.2022 про відмову в реєстрації податкової накладної № 4 від 17.10.2022;
- № 7753629/36503382 від 01.12.2022 про відмову в реєстрації податкової накладної № 5 від 18.10.2022.
Рішення обгрунтовано підставою ненадання копій документів, а саме: первинних документів щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складських документів (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунків-фактури/інвойсів, актів приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладних.
Дослідивши позиції сторін викладені у їх заявах по суті та надані письмові докази, враховуючи приписи діючого законодавства, суд приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають повному задоволенню.
Спірні правовідносини врегульовують Податковий кодекс України (далі - ПК України), постанова Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 року №1246 “Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних” (далі - Постанова №1246), Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 11.12.2019 року №1165 (далі - Порядок №1165), Порядок прийняття рішень про реєстрацію / відмову в реєстрації податкових накладних / розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 12.12.2019 року №520 (далі - Порядок №520).
Відповідно до п.п.14.1.60 п. 14.1 ст. 14 ПК України, єдиний реєстр податкових накладних - реєстр відомостей щодо податкових накладних та розрахунків коригування, який ведеться центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, в електронному вигляді згідно з наданими платниками податку на додану вартість електронними документами.
Підпунктами "а", "б" пункту 185.1 статті 185 Податкового кодексу України визначено, що об'єктом оподаткування податком на додану вартість є операції платників податку з постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України та постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України.
Згідно з пунктом 201.1 статті 201 Податкового кодексу України на дату виникнення податкових зобов'язань платник податків зобов'язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.
Пунктом 201.10 статті 201 Податкового кодексу України передбачено, що при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.
Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.
Податкова накладна та/або розрахунок коригування до неї, складені та зареєстровані після 1 липня 2017 року в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг достатньою підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, та не потребує будь-якого іншого додаткового підтвердження.
Положеннями пункту 74.2. статті 74 Податкового кодексу України встановлено, що в Єдиному реєстрі податкових накладних забезпечується проведення постійного автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Виходячи з аналізу положень ПК України, які регламентують порядок формування податкового кредиту, підставою для виникнення у платника права на податковий кредит з податку на додану вартість є факт реального здійснення операцій з придбання товарно-матеріальних цінностей та послуг з метою їх використання в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності платника податку, а також оформлення відповідних операцій належним чином складеними первинними документами, які містять достовірні відомості про їх обсяг та зміст.
Постановою Кабінету Міністрів України №1165 "Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних" від 11.12.2019, затверджено Порядок зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - Порядок №1165).
Згідно п. 3 Порядку №1165, податкові накладні/розрахунки коригування, що подаються для реєстрації в Реєстрі, перевіряються щодо відповідності ознакам безумовної реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування.
Пунктом п'ятим передбачено, що платник податку, яким складено та/або подано для реєстрації в Реєстрі податкову накладну/розрахунок коригування, що не відповідають жодній з ознак безумовної реєстрації, перевіряється щодо відповідності критеріям ризиковості платника податку, показникам, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку.
Податкова накладна/розрахунок коригування, що не відповідають жодній з ознак безумовної реєстрації, перевіряються щодо відповідності відображених у них операцій критеріям ризиковості здійснення операцій.
П. 6. У разі коли за результатами автоматизованого моніторингу платник податку, яким складено податкову накладну/розрахунок коригування, відповідає хоча б одному критерію ризиковості платника податку, ризиковості здійснення операції, реєстрація таких податкових накладних/розрахунку коригування зупиняється.
Відповідно до п. 7, 8 Порядку № 115 у разі коли за результатами автоматизованого моніторингу ПН/РК встановлено, що відображена в них операція відповідає хоча б одному критерію ризивоковсті здійснення операцій, крім ПН/РК, складених платником податків, який відповідає хоча б одному показнику, за яким визначається позитивна податкова історія, реєстрація таких ПН/РК зупиняється.
Порядком №1165 передбачено, що у разі зупинення реєстрації податкової накладної в Реєстрі контролюючий орган протягом операційного дня надсилає в автоматичному режимі квитанцію про зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, яка є підтвердженням зупинення такої реєстрації.
З аналізу положень Порядку №1165 вбачається, що саме у разі, коли за результатами автоматизованого моніторингу платник податку, яким складено податкову накладну, відповідає хоча б одному критерію ризиковості платника податку, реєстрація податкової накладної зупиняється, а платник має право подати документи, необхідні для розгляду питання виключення платника податку з переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості платника податку.
Отже, саме для вирішення питання виключення платника з переліку платників, які відповідають критеріям ризиковості Комісія регіонального рівня має дослідити договори, зокрема зовнішньоекономічні контракти, з додатками до них; договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлено повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції; первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявних типових форм та галузевої специфіки, накладні; розрахункові документи та/або банківські виписки з особових рахунків; документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачено договором та/або законодавством; інші документи, що підтверджують невідповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку.
Пунктом 20.2 ст. 20 Податкового кодексу України передбачено, що центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, приймає рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Реєстрі у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.
Для реалізації цієї норми Наказом Міністерства Фінансів України від 12.12.2019 №520, затверджено Порядок прийняття рішень про реєстрацію/ відмову в реєстрації податкових накладних/ розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Цей Порядок визначає механізм прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Реєстрі, реєстрацію яких відповідно до пункту 201.16 статті 201 ПК України зупинено в порядку та на підставах, визначених Кабінетом Міністрів України.
Відповідно до Порядку прийняття рішень про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Реєстрі, реєстрацію яких зупинено, здійснюють комісії з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування.
У разі зупинення реєстрації податкової накладної платник податку має право подати копії документів та письмові пояснення стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній, для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію / відмову в реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Реєстрі.
Порядком передбачено, що у разі зупинення податкової накладної платник подає на комісію документи, а саме:
договори, зокрема зовнішньоекономічні контракти, з додатками до них;
договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлено повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для здійснення операції;
первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання і транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання- передачі товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм і галузевої специфіки, накладні;
розрахункові документи та/або банківські виписки з особових рахунків;
документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачено договором та/або законодавством.
Письмові пояснення та копії документів, подані платником податку до контролюючого органу відповідно до пункту 4 цього Порядку, розглядає комісія регіонального рівня.
Пунктами 4, 5 Порядку № 520 встановлено, що у разі зупинення реєстрації ПН/РК в Реєстрі платник податку має право подати копії документів та письмові пояснення стосовно підтвердження інформації, зазначеної у ПН/РК, для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації ПН/РК в Реєстрі.
Згідно з пунктами 9, 10, 11 письмові пояснення та копії документів, подані платником податку до контролюючого органу відповідно до пункту 4 цього Порядку, розглядає комісія регіонального рівня.
Комісія регіонального рівня приймає рішення про відмову в реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Реєстрі в разі:
ненадання платником податку письмових пояснень стосовно підтвердження інформації, зазначеної у податковій накладній/розрахунку коригування, реєстрацію яких зупинено в Реєстрі;
та/або ненадання платником податку копій документів відповідно до пункту 5 цього Порядку;
та/або надання платником податку копій документів, складених/оформлених із порушенням законодавства.
Приймаючи рішення за результатами розгляду наданих позивачем документів, комісією регіонального рівня встановлено, що ТОВ «Технолом» документально не підтверджено інформацію, що відображена в податковій накладній.
Суд не погоджується з прийнятим рішеннями, оскільки позивачем надано копії первинних документів, які є достатніми для прийняття рішення про їх реєстрацію, в тому числі, надано договори надання послуг, копії актів здачі-прийняття робіт, платіжні доручення, специфікації.
Відповідач, не заперечує про надання цих документів, але у відзиві зазначає про не надання позивачем штатного розпису працівників, які мають довірені права та обов?язки надавати послуги з технічного ремонту та обслуговування, а тому можна зробити висновок, що операція з надання технічних робіт обслуговування не була доведена позивачем в повному обсязі.
Суд не погоджується з такою позицією відповідача, оскільки позивачем надано податковому органу договір з ФОП ОСОБА_1 , який безпосередньо виконував роботи, а штатний розпис у позивача ніхто не витребовував і його надання жодним чином не впливає на підтвердження надання послуг контрагентам в силу договірних стосунків з ФОП ОСОБА_1 . Крім того, зазначений штатний розпис відповідно до квитанцій про реєстрацію ПН/РК у позивача не витребовувався.
Суд зазначає, що контролюючий орган при зупиненні реєстрації податкової накладної повинен не лише запропонувати надати документи, а навести їх конкретний перелік, оскільки в п.5 Порядку №520 наведений приблизний та не вичерпний (“може включати”) перелік документів необхідних для розгляду питання прийняття комісією регіонального рівня рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації ПН/РК в Реєстрі, реєстрацію яких зупинено.
В іншому випадку така причина для прийняття рішення про відмову в реєстрації ПН/РК в Реєстрі з підстави ненадання платником податку копій документів відповідно до п.5 цього Порядку не може бути застосована.
Суд зазначає, що виокреслені відповідачами сумніви щодо надання послуг, їх вплив на формування фінансових показників позивача, залучення до участі у наданні послуг інших суб'єктів господарювання, визначення об'єкту оподаткування може бути предметом дослідження податковим органом лише під час проведення документальної перевірки в тому числі і шляхом проведення зустрічних перевірок, надання запитів та інше.
На думку суду, відповідач даючи оцінку вказаним обставинам фактично здійснює таку документальну перевірку та надає оцінку правочинам, господарській діяльності позивача в межах розгляду питання щодо реєстрації ПН.
Крім того, суд зазначає, що невиконання податковим органом законодавчо встановлених вимог щодо змісту, форми, обґрунтованості та вмотивованості акта індивідуальної дії призводить до його протиправності.
Аналогічна правова позиція висловлена Верховним Судом в постановах від 23.10.2018 у справі №822/1817/18 (адміністративне провадження №К/9901/62472/18), від 21.05.2019 у справі №0940/1240/18 (адміністративне провадження №К/9901/7590/19), від 02.07.2019 у справі №140/2160/18 (адміністративне провадження №К/9901/13662/19).
Суд наголошує, що можливість виконання платником податків обов'язку надати документи, необхідні для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної, прямо залежить від чіткого визначення контролюючим органом конкретного переліку цих документів.
Загальними вимогами, яким повинен відповідати акт індивідуальної дії, як акт правозастосування, є його обґрунтованість та вмотивованість. В разі незазначення в індивідуальному акті підстав його прийняття (фактичних і юридичних), чітких та зрозумілих мотивів його прийняття такий акт не може вважатися правомірним.
Суд зазначає, що відповідно до повідомлення про надання документів позивачем відповідачу та документів наданих суду розбіжностей не встановлено. Предметом розгляду суду є одні і ті ж самі документи, що були у розпорядженні податкового органу.
Таким чином, на момент прийняття оскаржуваного рішення про відмову в реєстрації податкової накладної в ЄРПН, позивач виконав вимоги Податкового кодексу України та Порядку №520 щодо підтвердження правомірності формування та подання податкової накладної, а надані ним документи та пояснення є достатніми для реєстрації ПН.
Відмова контролюючих органів в реєстрації податкових накладних є протиправною а прийняті рішення підлягають скасуванню.
Суд вважає, що оскільки встановлено, що Комісія протиправно відмовила у реєстрації ПН, а також прийнявши до уваги наявність у позивача права на реєстрацію ПН, належним способом захисту порушеного права є зобов'язання відповідача зареєструвати податкові накладні.
При цьому, слід зазначити, якщо відмова відповідного органу визнана судом протиправною, а іншого варіанту поведінки у суб'єкта владних повноважень за законом не існує, то суд має право зобов'язати такий орган влади вчинити конкретні дії, які б гарантували захист прав позивача. Заперечення відповідача з цього приводу суд відхиляє.
Застосування судом зазначеного способу захисту права не можливо вважати втручанням у дискреційні повноваження податкового органу.
Відповідно до вимог ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу, а в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Отже, в адміністративному процесі, як виняток із загального правила, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень встановлена презумпція його винуватості. Презумпція винуватості покладає на суб'єкта владних повноважень обов'язок аргументовано, посилаючись на докази, довести правомірність свого рішення, дії чи бездіяльності та спростувати твердження позивача про порушення його прав, свобод чи інтересів.
Суд зазначає, що позивачі не довели правомірність прийнятого ними рішення, а тому їх дії є протиправними, а прийняте рішення підлягає скасуванню.
Судові витрати у вигляді судового збору підлягають стягненню на користь позивача.
Позивачем заявлено про стягнення судових витрат на правничу допомогу яка буде розглянута судом при наданні доказів таких витрат у відповідності до ч. 7 статті 139 КАС України.
Керуючись ст. 242-246 КАС України, суд
вирішив:
Позовні вимоги ТОВ «Технолом» задовольнити повністю.
Визнати протиправним та скасувати рішення Комісії ГУ ДПС в Одеській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій № 7753631/36503382 від 01.12.2022 про відмову в реєстрації податкової накладної ТОВ “Технолом” № 3 від 17.10.2022, № 7753630/36503382 від 01.12.2022 про відмову в реєстрації податкової накладної ТОВ “Технолом” № 4 від 17.10.2022, № 7753629/36503382 від 01.12.2022 про відмову в реєстрації податкової накладної ТОВ “Технолом” № 5 від 18.10.2022.
Зобов'язати Державну податкову службу України зареєструвати зареєструвати податкові накладні ТОВ “Технолом” (ЄДРПОУ 36503382) № 3 від 17.10.2022, № 4 від 17.10.2022, № 5 від 18.10.2022 датою подання на реєстрацію.
Стягнути з Головного управління ДПС у Одеській області (ЄДРПОУ 44069166) за рахунок бюджетних асигнувань на користь ТОВ “Технолом” (ЄДРПОУ 36503382, 65045, Одеська область, м. Одеса, вул. Жуковського 47, кв.1) судовий збір в сумі 7 443,00 гривень.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку безпосередньо до П'ятого апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги в 30-денний строк з дня складання повного судового рішення.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо вона не була подана у встановлений строк. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Суддя: Попов В.Ф.