Ухвала від 01.02.2023 по справі 927/889/18

УХВАЛА

01 лютого 2023 року м. Чернігівсправа № 927/889/18 (927/627/22)

Господарський суд Чернігівської області у складі судді А.С. Сидоренка, розглянувши матеріали позовної заяви Командитного товариства «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора» до Приватного підприємства «Молокозавод-Олком» та Акціонерного товариства «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» (Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідачів: Департамент державної виконавчої служби Міністерства юстиції України) (Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача - Акціонерного товариства «Банк Кредит Дніпро»: Товариство з обмеженою відповідальністю «РЕСПЕКТ 2019») про визнання правочинів недійсними, поданої в межах справи за заявою КРЕДИТОРА: Командитного товариства «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора» 71030, смт. Комиш-Зоря Більмацького району Запорізької області, вул. Поштова, 70

БОРЖНИК: Приватне підприємство «Молокозавод-Олком»

14037, м. Чернігів, вул. Борисенка, 47-а

про відкриття справи про банкрутство

за участю представників учасників у справі:

від позивача: Біленький М.В. - адвокат, дов. б/н від 01.07.2022

від відповідачів: Кравченко Р.М. - керуючий санацією Приватного підприємства «Молокозавод-Олком»; Левченко Ю.В. - предст. АТ «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» (адвокат, дов. від 22.12.2021 № 215)

від третіх осіб: Попов А.С. - предст. ТОВ «РЕСПЕКТ 2019» (адвокат, ордер серії АР № 1109974 від 09.01.2023)

ВСТАНОВИВ:

Командитним товариством «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора» подана заява про відкриття провадження у справі про банкрутство Приватного підприємства «Молокозавод-Олком» на підставі ст. 10 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», яка ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 12.12.2018 була прийнята до розгляду.

Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 26.12.2018, зокрема, відкрито провадження у справі про банкрутство Приватного підприємства «Молокозавод-Олком»; визнано безспірні вимоги Командитного товариства «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора» в розмірі 53 492 070,55 грн. заборгованості та 17 620,00 грн. судового збору; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів; введено процедуру розпорядження майном боржника; розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Седлецького О.В.

23 серпня 2022 року до Господарського суду Чернігівської області, в межах справи про банкрутство Приватного підприємства «Молокозавод - Олком», надійшла позовна заява від 22.08.2022р. Командитного товариства «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора» до Приватного підприємства «Молокозавод-Олком» та Акціонерного товариства «Банк Кредит Дніпро» про визнання правочинів недійсними.

Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 12.09.2022 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі № 927/889/18 (927/627/22).

В підготовчому засіданні 12.12.2022 суд постановив протокольну ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті у той самий день після закінчення підготовчого судового засідання.

Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 05.01.2023 призначено судове засідання на 12 січня 2023 року.

В судовому засіданні 12.01.2023, на підставі ст. 216 Господарського процесуального кодексу України, оголошено перерву до 01.02.2023; одночасно:

повідомлено, зокрема Департамент державної виконавчої служби Міністерства юстиції України про призначення судового засідання, а також про те, що його неявка не перешкоджає проведенню судового засідання та розгляду позовної заяви;

клопотання Командитного товариства «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора», Акціонерного товариства «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» та Приватного підприємства «Молокозавод-Олком» про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду задоволені;

постановлено проведення судового засідання в режимі відеоконференції здійснити за допомогою системи відеоконференцзв'язку «EаsyCon» (https://easycon.com.ua/).

У зв'язку з обмеженим фінансуванням на оплату поштових послуг вказана вище ухвала суду від 12.01.2023 третій особі - Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України засобами поштового зв'язку в паперовій формі не направлялась, проте 13.01.2023 була направлена на її електронну пошту з проханням повідомити про її отримання (відповідна інформація до суду надійшла 16.01.2023).

Процесуальним правом на участь в призначеному на 01.02.2023 судовому засіданні Департамент державної виконавчої служби Міністерства юстиції України не скористався.

31.01.2023 через систему «Електронний суд» до Господарського суду Чернігівської області надійшли письмові пояснення від 30.01.2023 Товариства з обмеженою відповідальністю «РЕСПЕКТ 2019» щодо заяви відповідача про застосування наслідків пропуску позивачем позовної давності, зі змісту яких вбачається, що третя особа повністю підтримує позицію Акціонерного товариства «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» з даного питання.

Також 31.01.2023 через систему «Електронний суд» до Господарського суду Чернігівської області надійшли письмові пояснення від 30.01.2023 Товариства з обмеженою відповідальністю «РЕСПЕКТ 2019» щодо позову, зі змісту яких вбачається, що третя особа вважає позовні вимоги необгрунтованими, безпідставними та такими, що не підлягають задоволенню (документ сформований в системі «Електронний суд» 30.01.2023).

Згідно п. 1, 4 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства, цей Кодекс введений в дію з 21.10.2019. З дня введення в дію цього Кодексу подальший розгляд справ про банкрутство здійснюється відповідно до положень цього Кодексу незалежно від дати відкриття провадження у справі про банкрутство, крім справ про банкрутство, які на день введення в дію цього Кодексу перебувають на стадії санації, провадження в яких продовжується відповідно до Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». Перехід до наступної судової процедури та подальше провадження у таких справах здійснюється відповідно до цього Кодексу.

Статтею 2 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.

Частиною 4 ст. 168 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що пояснення третьої особи подаються в строк, встановлений судом. Суд має встановити такий строк, який дозволить третій особі підготувати свої міркування, аргументи та відповідні докази, та надати пояснення до позову або відзиву, а іншим учасникам справи - відповідь на такі пояснення завчасно до початку розгляду справи по суті.

Ухвалою Господарського суду Чернігівської області від 29.11.2022, зокрема:

залучено Товариство з обмеженою відповідальністю «РЕСПЕКТ 2019» до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача - Акціонерного товариства «Банк Кредит Дніпро»;

встановлено процесуальний строк для подання третьою особою (Товариством з обмеженою відповідальністю «РЕСПЕКТ 2019») письмових пояснень щодо позову - до 09.12.2022 включно.

Ухвала суду від 29.11.2022, адресована Товариству з обмеженою відповідальністю «РЕСПЕКТ 2019», направлена на офіційну електронну адресу повноважного представника юридичної особи - адвоката Котькорла Олександра Анатолійовича (адресу електронної пошти, вказану ним в Електронному кабінеті Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи), та згідно довідки про доставку електронного листа, роздрукованої з комп'ютерної програми «Діловодство спеціалізованого суду», доставлена до електронного кабінету 01.12.2022 14:45.

Відповідно до ч. 6 ст. 242 Господарського процесуального кодексу України, днем вручення судового рішення є, зокрема день отримання судом повідомлення про доставлення копії судового рішення на офіційну електронну адресу особи. Якщо судове рішення надіслано на офіційну електронну адресу пізніше 17 години, судове рішення вважається врученим у робочий день, наступний за днем його відправлення, незалежно від надходження до суду повідомлення про його доставлення.

Враховуючи вищенаведені положення ч. 6 ст. 242 Господарського процесуального кодексу України, ухвала суду від 29.11.2022 є такою, що отримана Товариством з обмеженою відповідальністю «РЕСПЕКТ 2019» в особі повноважного представника - адвоката Котькорла Олександра Анатолійовича 01.12.2022; як наслідок - останній був належним чином повідомлений про встановлений судом процесуальний строк для подання письмових пояснень щодо позову.

Таким чином, дана заява по суті справи є такою, що подана третьою особою з пропуском встановленого судом процесуального строку.

Разом з тим, письмові пояснення Товариства з обмеженою відповідальністю «РЕСПЕКТ 2019» містять клопотання про поновлення процесуального строку на їх подання.

В обгрунтування даного клопотання третя особа зазначає, що її місцезнаходженням є м. Мелітополь, яке з лютого 2022 року перебуває в окупації з боку російської федерації, а тому вона зіткнулась зі значними складнощами в процесі отримання професійної правничої допомоги, оскільки сталих договірних відносин з правниками у юридичної особи немає; як наслідок - процес представництва у даній справі потребував пошуку відповідного фахівця, який би міг в подальшому представляти інтереси товариства в суді.

Також товариство зазначає, що через перебування на тимчасово окупованій території копії позовної заяви та доданих до неї документів воно не отримувало.

Зрештою, лише 09.01.2023 між третьою особою та адвокатом Поповим А.С. був укладений договір про надання професійної правничої допомоги № 09/01/23 та виданий відповідний ордер на представництво інтересів юридичної особи.

З метою ознайомлення з матеріалами даної справи - повноважний представник товариства - адвокат Попов А.С. 10.01.2023 отримав доступ до даної справи в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі та підсистемі «Електронний суд».

За змістом ст. 118, 119 Господарського процесуального кодексу України, право на вчинення процесуальних дій втрачається із закінченням встановленого законом або призначеного судом строку.

Суд за заявою учасника справи поновлює пропущений процесуальний строк, встановлений законом, якщо визнає причини його пропуску поважними, крім випадків, коли цим Кодексом встановлено неможливість такого поновлення. Якщо інше не встановлено законом, заява про поновлення процесуального строку, встановленого законом, розглядається судом, у якому належить вчинити процесуальну дію, стосовно якої пропущено строк, а заява про продовження процесуального строку, встановленого судом, - судом, який встановив строк, без повідомлення учасників справи. Одночасно із поданням заяви про поновлення процесуального строку має бути вчинена процесуальна дія (подані заява, скарга, документи тощо), стосовно якої пропущено строк.

Розглянувши дане клопотання, суд дійшов висновку про достатню його обґрунтованість та можливість задоволення.

До початку судового засідання 01.02.2023 на електронну пошту Господарського суду Чернігівської області надійшла відповідь від 31.01.2023 на письмові пояснення третьої особи щодо позову, зі змісту якої вбачається, що позивач не погоджується з доводами товариства та просить задовольнити позовні вимоги в повному обсязі.

Відповідно до ч. 2, 3 ч. ст. 216 Господарського процесуального кодексу України, якщо спір, розгляд якого по суті розпочато, не може бути вирішено в даному судовому засіданні, судом може бути оголошено перерву в межах встановлених цим Кодексом строків розгляду справи, тривалість якої визначається відповідно до обставин, що її викликали, з наступною вказівкою про це в рішенні або ухвалі.

Про відкладення розгляду справи або перерву в судовому засіданні, місце, дату і час нового судового засідання або продовження судового засідання суд повідомляє під розписку учасників справи, свідків, експертів, спеціалістів, перекладачів, які були присутніми в судовому засіданні. Учасники справи, свідки, експерти, спеціалісти, перекладачі, які не прибули або яких суд вперше залучає до участі в судовому процесі, повідомляються про судове засідання ухвалами.

Оскільки в судовому засіданні 31.01.2023 оголошено перерву до 02.03.2023 до 11 год. 00 хв., існує необхідність повідомити третю особу - Департамент державної виконавчої служби Міністерства юстиції України про призначення наступного судового засідання по справі.

Присутні в судовому засіданні повноважні представники Командитного товариства «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора», Акціонерного товариства «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО», Приватного підприємства «Молокозавод-Олком» та Товариства з обмеженою відповідальністю «РЕСПЕКТ 2019» заявили усні клопотання про проведення наступного судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення «EasyCon».

За змістом 197 Господарського процесуального кодексу України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Враховуючи вищевикладене та наявність технічної можливості для проведення судового засідання в режимі відеоконференції з використанням системи «EasyCon», клопотання Командитного товариства «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора», Акціонерного товариства «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО», Приватного підприємства «Молокозавод-Олком» та Товариства з обмеженою відповідальністю «РЕСПЕКТ 2019» про проведення судового засідання у справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою ресурсу «EasyCon» підлягають задоволенню.

Керуючись ст. 2 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 120, 121, 197, 202, 216, 233, 234 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд

УХВАЛИВ:

Призначити судове засідання на 02 березня 2023 р. о 11:00 у приміщенні Господарського суду Чернігівської області за адресою: 14000, м. Чернігів, проспект Миру, 20, зал судових засідань № 201.

Повідомити третю особу - Департамент державної виконавчої служби Міністерства юстиції України про призначення судового засідання, а також про те, що її неявка не перешкоджає проведенню судового засідання та розгляду позовної заяви.

Клопотання Командитного товариства «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора», Акціонерного товариства «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО», Приватного підприємства «Молокозавод-Олком» та Товариства з обмеженою відповідальністю «РЕСПЕКТ 2019» про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду задовольнити.

Проведення судового засідання в режимі відеоконференції здійснити за допомогою системи відеоконференцзв'язку «EаsyCon» (https://easycon.com.ua/).

Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції за межами приміщення суду представникам Командитного товариства «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора» - адвокату Біленькому М.В., Акціонерного товариства «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» - адвокату Левченку Ю.В., Приватного підприємства «Молокозавод-Олком» - керуючому санацією Кравченку Р.М. та Товариства з обмеженою відповідальністю «РЕСПЕКТ 2019» - адвокату Попову А.С. необхідно використовувати комп'ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.

Забезпечити участь представників Командитного товариства «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора» - адвоката Біленького М.В., Акціонерного товариства «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» - адвоката Левченка Ю.В., Приватного підприємства «Молокозавод-Олком» - керуючого санацією Кравченка Р.М. та Товариства з обмеженою відповідальністю «РЕСПЕКТ 2019» - адвоката Попова А.С. в судовому засіданні у справі № 927/889/18 (927/627/22), призначеному на 02.03.2023 на 11:00 год. в режимі відеоконференції відповідно до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв'язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 23.04.2020 № 196. (зал судового засідання № 201).

Роз'яснити представникам Командитного товариства «Желєв С.С. і компанія «Комиш-Зорянського елеватора» - адвокату Біленькому М.В., Акціонерного товариства «БАНК КРЕДИТ ДНІПРО» - адвокату Левченку Ю.В., Приватного підприємства «Молокозавод-Олком» - керуючому санацією Кравченку Р.М. та Товариства з обмеженою відповідальністю «РЕСПЕКТ 2019» - адвокату Попову А.С., що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції уповноважений представник зобов'язаний зайти та авторизуватися в системі відеоконференцзв'язку за 10 хвилин до часу судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою системи відеоконференцзв'язку; очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі в судовому засіданні.

На початку судового засідання учасник, що бере участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, за потреби, на вимогу головуючого судді повинен показати свій паспорт або інший документ, що посвідчує особу, в розгорнутому вигляді на сторінці з фотографією в камеру та оригінали документів, які підтверджують його повноваження на представництво.

Попередити учасників справи, що відповідно до частини четвертої ст.197 ГПК України, пункту 5 розділу І Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв'язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи.

Копію цієї ухвали надіслати Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України (01001, м. Київ, вул. Архітектора Городецького, 13; (callcentre@minjust.gov.ua) (themis@minjust.gov.ua)).

Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення та не підлягає оскарженню.

Дата набрання ухвалою законної сили - 01.02.2023.

Суддя А.С.Сидоренко

Попередній документ
108710525
Наступний документ
108710527
Інформація про рішення:
№ рішення: 108710526
№ справи: 927/889/18
Дата рішення: 01.02.2023
Дата публікації: 02.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Чернігівської області
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи про банкрутство, з них:; банкрутство юридичної особи
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (08.01.2026)
Дата надходження: 10.12.2018
Предмет позову: про визнання боржника банкрутом
Розклад засідань:
28.01.2020 11:00 Господарський суд Чернігівської області
10.02.2020 14:30 Господарський суд Чернігівської області
25.02.2020 11:00 Господарський суд Чернігівської області
03.03.2020 11:00 Господарський суд Чернігівської області
19.03.2020 14:30 Господарський суд Чернігівської області
14.04.2020 11:00 Господарський суд Чернігівської області
29.04.2020 11:00 Господарський суд Чернігівської області
26.05.2020 11:00 Господарський суд Чернігівської області
18.06.2020 11:00 Господарський суд Чернігівської області
30.07.2020 14:30 Господарський суд Чернігівської області
27.08.2020 10:00 Господарський суд Чернігівської області
16.09.2020 09:00 Господарський суд Чернігівської області
21.09.2020 10:00 Господарський суд Чернігівської області
30.09.2020 14:30 Господарський суд Чернігівської області
20.10.2020 11:00 Господарський суд Чернігівської області
05.11.2020 10:00 Господарський суд Чернігівської області
25.11.2020 10:00 Господарський суд Чернігівської області
12.01.2021 16:00 Північний апеляційний господарський суд
12.01.2021 16:30 Північний апеляційний господарський суд
26.01.2021 16:30 Північний апеляційний господарський суд
26.01.2021 17:00 Північний апеляційний господарський суд
01.04.2021 11:00 Господарський суд Чернігівської області
27.04.2021 11:00 Господарський суд Чернігівської області
27.04.2021 14:30 Господарський суд Чернігівської області
25.05.2021 09:00 Господарський суд Чернігівської області
08.06.2021 09:00 Господарський суд Чернігівської області
30.06.2021 12:00 Касаційний господарський суд
30.06.2021 12:15 Касаційний господарський суд
31.08.2021 11:30 Господарський суд Чернігівської області
30.09.2021 10:00 Господарський суд Чернігівської області
15.03.2022 10:00 Господарський суд Чернігівської області
31.08.2022 10:00 Господарський суд Чернігівської області
20.09.2022 09:30 Господарський суд Чернігівської області
22.09.2022 14:30 Господарський суд Чернігівської області
11.10.2022 10:00 Господарський суд Чернігівської області
12.10.2022 10:00 Господарський суд Чернігівської області
26.10.2022 11:00 Господарський суд Чернігівської області
08.11.2022 11:00 Господарський суд Чернігівської області
10.11.2022 14:30 Господарський суд Чернігівської області
17.11.2022 14:30 Господарський суд Чернігівської області
22.11.2022 10:00 Господарський суд Чернігівської області
29.11.2022 11:00 Господарський суд Чернігівської області
06.12.2022 11:00 Господарський суд Чернігівської області
12.12.2022 11:00 Господарський суд Чернігівської області
20.12.2022 11:00 Господарський суд Чернігівської області
27.12.2022 10:00 Господарський суд Чернігівської області
27.12.2022 11:30 Господарський суд Чернігівської області
05.01.2023 10:00 Господарський суд Чернігівської області
12.01.2023 09:00 Господарський суд Чернігівської області
12.01.2023 10:00 Господарський суд Чернігівської області
23.01.2023 09:00 Господарський суд Чернігівської області
01.02.2023 09:00 Господарський суд Чернігівської області
02.02.2023 09:00 Господарський суд Чернігівської області
22.02.2023 14:10 Північний апеляційний господарський суд
02.03.2023 11:00 Господарський суд Чернігівської області
06.03.2023 10:00 Господарський суд Чернігівської області
21.03.2023 14:30 Господарський суд Чернігівської області
23.03.2023 11:30 Господарський суд Чернігівської області
30.03.2023 14:30 Господарський суд Чернігівської області
25.05.2023 10:00 Господарський суд Чернігівської області
15.06.2023 14:30 Господарський суд Чернігівської області
05.07.2023 11:00 Господарський суд Чернігівської області
07.09.2023 14:30 Господарський суд Чернігівської області
27.09.2023 09:00 Господарський суд Чернігівської області
10.10.2023 09:00 Господарський суд Чернігівської області
23.10.2023 11:00 Господарський суд Чернігівської області
07.12.2023 09:00 Господарський суд Чернігівської області
07.12.2023 09:15 Господарський суд Чернігівської області
01.07.2024 10:00 Господарський суд Чернігівської області
20.11.2024 10:00 Господарський суд Чернігівської області
04.12.2024 11:00 Господарський суд Чернігівської області
18.12.2024 10:00 Господарський суд Чернігівської області
26.02.2025 11:00 Господарський суд Чернігівської області
22.01.2026 09:40 Господарський суд Чернігівської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ВЕРХОВЕЦЬ А А
ГАРНИК Л Л
ЖУКОВ С В
ОТРЮХ Б В
ПОЛЯКОВ Б М
суддя-доповідач:
ВЕРХОВЕЦЬ А А
ГАРНИК Л Л
ЖУКОВ С В
ОТРЮХ Б В
ПОЛЯКОВ Б М
СИДОРЕНКО А С
СИДОРЕНКО А С
3-я особа:
Головне управління ДФС у Чернігівській області
Головне управління ДФС у Запорізькій області
Командитне товариство "Желєв С.С. і компанія "Комиш-зорянського елеватора"
ТОВ "Альфа Крос"
3-я особа без самостійних вимог на стороні відповідача:
Розпорядник майна Седлецький О.В.
3-я особа відповідача:
ТОВ "Респект 2019"
Товариство з обмеженою відповідальністю "РЕСПЕКТ 2019"
Департаментдержавної виконавчої служби Міністерства юстиції України
відповідач (боржник):
АТ "Банк Кредит Дніпро"
ПП "Молокозавод-Олком"
Приватне підприємство "Молокозавод - Олком"
Приватне підприємство «Молокозавод - Олком»
ТОВ "Експрес Транзит Груп"
ТОВ "РЕСПЕКТ 2019"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Юрвас"
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕКСПРЕС ТРАНЗИТ ГРУП"
за участю:
ТОВ "ЮРВАН"
ТОВ "ЮРИДИЧНА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ"
заявник:
АК Кравченко Радіон Миколайович
АК Седлецький Олександр Валентинович
АТ "Банк Кредит Дніпро"
Бистров Денис Анатолі
Бистров Денис Анатолійович
Біленьки
Головне управління ДФС у Запорізькій області
Командитне товариство "Желєв С.С. і компанія "Комиш-зорянського елеватора"
Командитне товариство «Желєв С.С. і компанія «Комиш - Зорянського елеватора»
Попов Андрій Сергійович
ТОВ "Експрес Транзит Груп"
ТОВ "Респект 2019"
ТОВ "Юрвас"
Товариство з обмеженою відповідальністю "РЕСПЕКТ 2019"
заявник апеляційної інстанції:
АТ "Банк Кредит Дніпро"
Командитне товариство "Желєв С.С. і компанія "Комиш-зорянського елеватора"
Командитне товариство «Желєв С.С. і компанія «Комиш - Зорянського елеватора»
Приватне підприємство «Молокозавод - Олком»
ТОВ "Експрес Транзит Груп"
ТОВ "Юрвас"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Юрвас"
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕКСПРЕС ТРАНЗИТ ГРУП"
заявник касаційної інстанції:
Арбітражний керуючий Седлецький Олександр Валентинович
ТОВ "Експрес Транзит Груп"
ТОВ "Юрвас"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Юрвас"
кредитор:
Акціонерне товариство "Банк Кредит Дніпро"
АТ "Банк Кредит Дніпро"
Головне управління ДФС у Чернігівській області
Головне управління Державної податкової служби у Запорізькій області
Головне управління Державної податкової служби у Чернігівській області
Головне управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Головне управління ДПС у Чернігівській області
Головне управління ДФС у Запорізькій області
Головне управління Пенсійного фонду в Чернігівській області
Командитне товариство "Желєв С.С. і компанія "Комиш-зорянського елеватора"
Командитне товариство «Желєв С.С. і компанія «Комиш - Зорянського елеватора»
ФОП Нікулов Володимир Вікторович
ТОВ "Альфа Крос"
ТОВ "Експрес Транзит Груп"
ТОВ "Інтранс корпорейшн"
ТОВ "Продекс"
ТОВ "Юрвас"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Юрвас"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Альфа Крос"
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕКСПРЕС ТРАНЗИТ ГРУП"
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Командитне товариство «Желєв С.С. і компанія «Комиш - Зорянського елеватора»
Товариство з обмеженою відповідальністю "Юрвас"
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕКСПРЕС ТРАНЗИТ ГРУП"
позивач (заявник):
Борейко Надія Олександрівна
Головне управління пенсійного фонду в Чернігівській області
Головне управління Пенсійного фонду в Чернігівській області
Командитне товариство "Желєв С.С. і компанія "Комиш-зорянського елеватора"
Командитне товариство "Желєв С.С. і компанія "Комиш-Зорянського елеватора"
Командитне товариство «Желєв С.С. і компанія «Комиш - Зорянського елеватора»
представник:
Безух Андрій Миколайович
Котькорло Олекс
Котькорло Олександр Анатолійович
Левченко Юрій Вал
Левченко Юрій Валентинович
Скитиба Наталя Іванівна
представник відповідача:
АК Кравченко Радіон Миколайович
представник заявника:
Біленький Михайло Валерійович
представник позивача:
Варга Ольга Василівна
суддя-учасник колегії:
БАНАСЬКО О О
ГРЕК Б М
ДОМАНСЬКА М Л
ОГОРОДНІК К М
ОСТАПЕНКО О М
ПАНТЕЛІЄНКО В О
ПЄСКОВ В Г
ТКАЧЕНКО Н Г