Справа №3-934/10
30 липня 2010 року м. Арциз
Суддя Арцизького районного суду Одеської області Крикун М.П.,
розглянув матеріали Арцизького РВ ГУМВС України в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянку України, пенсіонерку, мешкаючу АДРЕСА_1, за ст. 106-2 КУпАП,
16.06.2010 року у ОСОБА_1 було виявлено незаконне вирощування снотворного маку в кількості 20 кущів, які вона вирощувала на своїй присадибній ділянці біля буд. АДРЕСА_1. Таким чином, ОСОБА_1 своїми діями вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ст. 106-2 КУпАП.
Так, ОСОБА_1 в судовому засіданні вину свою у вчиненні зазначеного адміністративного правопорушення визнала повністю.
Крім повного визнання провини ОСОБА_1, її вина у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 106-2 КУпАП підтверджується дослідженими в судовому засіданні доказами: обставинами, викладеними в протоколі про адміністративне правопорушення серії ОД №137990 від 30.07.2010 року; постановою про порушення кримінальної справи від 17.06.2010 року; протоколом огляду місця події від 15.06.2010 року; поясненнями ОСОБА_4, ОСОБА_3, ОСОБА_1, протоколом допиту обвинуваченої ОСОБА_1 від 24.07.2010 року, висновком експерта №1209 від 09.07.2010 року.
Таким чином суд приходить до висновку, що ОСОБА_1 скоїла адміністративне правопорушення, передбачене ст. 106-2 КУпАП та її провина повністю знайшла своє підтвердження в судовому засіданні та підтверджена доказами, дослідженими судом.
При накладенні адміністративного стягнення у відношенні ОСОБА_1 суд враховує характер скоєного правопорушення, особу правопорушниці та обставини, що пом'якшують та обтяжують відповідальність.
Таким чином, з урахуванням вказаних обставин справи, приймаючи до уваги особу ОСОБА_1, суд вважає, що для її виправлення, а також для припинення нових правопорушень, достатнім і необхідним є накладення на неї адміністративного стягнення у вигляді штрафу з конфіскацією незаконно вирощуваних наркотиковмісних рослин.
Керуючись ст. 106-2, ст. ст. 221, 283-285, 294 КУпАП, суддя -
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 106-2 КУпАП та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 306 гривень в дохід держави з конфіскацією незаконно вирощуваних наркотиковмісних рослин у кількості 20 кущів.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Одеської області через Арцизький районний суд Одеської області протягом десяти днів з дня її винесення.
Постанова про накладення адміністративного стягнення підлягає виконанню з моменту її винесення та підлягає зверненню до виконання протягом трьох місяців з моменту її винесення. В разі ж оскарження чи опротестування постанови перебіг строку давності звернення її до виконання зупиняється до розгляду скарги або протесту.
Суддя
Арцизького районного суду М.П. Крикун