ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1
12 грудня 2022 року м. Київ №640/3319/21
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Шейко Т.І,
розглянувши заяву позивача про встановлення судового контролю в адміністративній справі
за позовомОСОБА_1
доГоловного управління Пенсійного фонду України в місті Києві
провизнання протиправними дій, зобов'язання вчинити дії
встановив:
ОСОБА_1 звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві, в якому просив суд:
- визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві щодо застосування при перерахунку пенсії з 1 січня 2018 року ОСОБА_1 обмеження в 70% відповідних сум грошового забезпечення;
- зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві здійснити з 1 січня 2018 року перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 , виходячи з розміру 73% відповідних сум грошового забезпечення та здійснити відповідні виплати з урахуванням усіх доплат, надбавок та раніше проведених виплат.
Рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 29 квітня 2021 року позовні вимоги ОСОБА_2 задоволені частково, а саме:
визнано протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві щодо застосування при перерахунку пенсії з 1 січня 2018 року ОСОБА_1 обмеження в 70% відповідних сум грошового забезпечення;
зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві здійснити з 1 січня 2018 року перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 виходячи з розміру 73% відповідних сум грошового забезпечення та здійснити відповідні виплати з урахуванням раніше проведених виплат
В решті позовних вимог відмовлено.
В подальшому рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 29 квітня 2021 року набрало законної сили 15 червня 2021 року.
З метою належного виконання рішення від 29 квітня 2021 року позивачу видано виконавчий лист 07 липня 2021 року.
Представник позивача звернувся до суду з заявою про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення, оскільки відповідачем зупинено виконання рішення суду від 29 квітня 2021 року.
Розглянувши заяву про встановлення судового контролю, суд зазначає наступне.
Відповідно до положень частини 3 статті 166 та частини 1 статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України, заяви, клопотання і заперечення подаються та розглядаються в порядку, встановленому цим Кодексом. У випадках, коли цим Кодексом такий порядок не встановлений, він встановлюється судом.
За нормами частини 4 статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України будь-яка письмова заява, клопотання, заперечення повинні містити: 1) повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові) (для фізичних осіб) особи, яка подає заяву чи клопотання або заперечення проти них, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України; 2) найменування суду, до якого вона подається; 3) номер справи, прізвище та ініціали судді (суддів), якщо заява (клопотання, заперечення) подається після постановлення ухвали про відкриття провадження у справі; 4) зміст питання, яке має бути розглянуто судом, та прохання заявника; 5) підстави заяви (клопотання, заперечення); 6) перелік документів та інших доказів (за наявності), що додаються до заяви (клопотання, заперечення); 7) інші відомості, які вимагаються цим Кодексом.
Суд звертає увагу, що відповідно до приписів частини 1 статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України до заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).
Згідно з частини 2 статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України якщо заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої цієї статті і ці недоліки не дають можливості її розглянути, або якщо вона є очевидно безпідставною та необґрунтованою, суд повертає таку заяву (клопотання, заперечення) заявнику без розгляду.
З аналізу наданої заявником заяви та доданих до неї матеріалів, судом було встановлено, що заявником не було додано до заяви доказів її надіслання (надання) іншим учасникам справи.
Керуючись викладеним, суд приходить до висновку, що недодержання заявником вимог частини 1 статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України не дає можливості розглянути вказану заяву, у зв'язку з чим вказана заява підлягає поверненню заявнику без розгляду.
Керуючись статтями 167, 241 - 243, 248, 382 Кодексу адміністративного судочинства України суддя Окружного адміністративного суду міста Києва -
Заяву ОСОБА_1 повернути заявнику без розгляду.
Ухвала суду набирає законної сили в порядку передбаченому ст. 256 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена особами, яких вона стосується, в апеляційному порядку до суду апеляційної інстанції протягом 15 днів з дня складення повного судового рішення за правилами, встановленими ст.ст.293-297 Кодексу адміністративного судочинства України з урахуванням підпункту 15.5 пункту 15 частини першої Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України в редакції згідно з Законом України від 3 жовтня 2017 року № 2147-VIII.
Суддя Т.І. Шейко