Ухвала від 09.12.2022 по справі 560/7295/22

УХВАЛА

Справа № 560/7295/22

09 грудня 2022 року

м. Вінниця

Суддя-доповідач Сьомого апеляційного адміністративного суду Матохнюк Д.Б., розглянувши апеляційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області у справі за адміністративним позовом Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області до Управління забезпечення примусового виконання рішень у Хмельницькій області Центрально-західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) про скасування постанови,

ВСТАНОВИВ:

відповідно до рішення Хмельницького окружного адміністративного суду від 17 листопада 2022 року у задоволенні позовних вимог відмовлено.

Не погоджуючись із судовим рішенням, позивач подав апеляційну скаргу.

Відповідно до статті 297 КАС України апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Враховуючи те, що Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система повноцінно не функціонує та з метою розгляду даної апеляційної скарги, вважаю за необхідне витребувати з Хмельницького окружного адміністративного суду адміністративну справу №560/7295/22 за адміністративним позовом Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області до Управління забезпечення примусового виконання рішень у Хмельницькій області Центрально-західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) про скасування постанови.

Керуючись ст. 297 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

витребувати з Хмельницького окружного адміністративного суду адміністративну справу №560/7295/22 за адміністративним позовом Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області до Управління забезпечення примусового виконання рішень у Хмельницькій області Центрально-західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) про скасування постанови.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач Матохнюк Д.Б.

Попередній документ
107812494
Наступний документ
107812496
Інформація про рішення:
№ рішення: 107812495
№ справи: 560/7295/22
Дата рішення: 09.12.2022
Дата публікації: 14.12.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Сьомий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо примусового виконання судових рішень і рішень інших органів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (16.02.2023)
Дата надходження: 16.02.2023
Предмет позову: про скасування постанови
Розклад засідань:
17.11.2022 14:00 Хмельницький окружний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЗАГОРОДНЮК А Г
МАТОХНЮК Д Б
суддя-доповідач:
ЗАГОРОДНЮК А Г
МАТОХНЮК Д Б
ФЕЛОНЮК Д Л
3-я особа без самостійних вимог на стороні відповідача:
Корчинський Олег Володимирович
відповідач (боржник):
Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області
Управління забезпечення примусового виконання рішень у Хмельницькій області Центрально-західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький)
Управління забезпечення примусового виконання рішень у Хмельницькій області Центрально-західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький)
Управління забезпечення примусового виконання рішень у Хмельницькій області Центрально-Західного Міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький)
заявник апеляційної інстанції:
Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області
заявник касаційної інстанції:
Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області
позивач (заявник):
Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області
представник апелянта:
Стецькова Аліна Анатоліївна
представник відповідача:
Долобанько Любов Миколаївна
суддя-учасник колегії:
БІЛА Л М
ГОНТАРУК В М
ЄРЕСЬКО Л О
СОКОЛОВ В М