Постанова від 20.05.2010 по справі 2а-13385/09/10/0170

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

вул. Київська, 150, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, Україна, 95493

ПОСТАНОВА

Іменем України

20.05.10Справа №2а-13385/09/10/0170

16:06 м. Сімферополь

Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі:

головуючого судді - Кудряшової А.М. ,

при секретарі судового засідання - Дєрюшковій І.А.,

за участю представників сторін:

від позивача - Григор'єв І.О., представник по довіреності №5938/10/10-0 від 06.07.2009 року;

від відповідача - не з'явився;

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу

за позовом Державної податкової інспекції в м. Євпаторії АР Крим

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Вітмет"

про стягнення податкової заборгованості

ВСТАНОВИВ:

Державна податкова інспекція в м. Євпаторії АР Крим - позивач - 23 листопада 2009 року звернулась до Окружного адміністративного суду АР Крим з адміністративним позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Вітмет" про стягнення заборгованості по орендній платі за землю в сумі 118865грн.07коп., що виникла станом на 30.09.2009 року, мотивуючи свої вимоги тим, що відповідачем не сплачена узгоджена податкова заборгованість по розрахункам за 2008-2009 роки, в порядку, встановленому Законом України “Про плату за землю”. Крім того, позивач зазначає, що відповідачем не сплачена заборгованість по штрафним санкціям, що застосовані за несвоєчасну сплату узгодженого податкового зобов'язання по орендній платі за землю. Податкові повідомлення-рішення про застосування штрафних санкцій були вручені відповідачу, однак сума заборгованості до часу подання адміністративного позову до бюджету не сплачена, у зв'язку з чим позивач просить стягнути її в судовому порядку.

Позивач заявою від 20.01.2010 року (надійшла до суду 04.03.2010 року) уточнив позовні вимоги та просить стягнути з відповідача заборгованість з орендної плати за землю в сумі 188865грн.07коп.

Представник позивача у судовому засіданні уточнені позовні вимоги підтримав у повному обсязі, просив адміністративний позов задовольнити з підстав, зазначених у позовній заяві, та пояснив, що на час розгляду справи вказана в позовній заяви сума заборгованості відповідачем не погашена.

Відповідач у судове засідання не з'явився, про день, час та місце його проведення був повідомлений належним чином - оголошенням в газеті "Городская газета" №15 (392) від 29.04.20010 року (а.с.93, 94), про причини неприбуття не повідомив, заперечення на позов до суду не надав.

Суд, приймаючи до уваги ненадання відповідачем доказів неможливості участі його представника у судовому засіданні з поважних причин, відсутність у матеріалах справи клопотання про неможливість розгляду справи без участі представника відповідача, керуючись ст.128 КАС України, вважає можливим розглянути справу на підставі наявних доказів.

Розглянувши подані документи та матеріали справи, всебічно і повно з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об'єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, судом встановлене наступне.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Вітмет" (код ЄДРПОУ 24029801, юридична адреса: 95034, АР Крим, м. Сімферополь, Київський район, вул. Репіна, буд.122) зареєстровано Виконавчим комітетом Сімферопольської міської ради АР Крим 22 липня 1997 року, дані внесені до Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України; згідно з довідкою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відповідач станом на 27.05.2009 р. перебуває на обліку (а.с.7). Матеріалами справи підтверджено, що ТОВ "Вітмет" є платником податків та зборів, взятий на податковий облік в ДПІ в м. Євпаторії АР Крим.

Відповідно до ст.67 Конституції України, кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

Відповідно до п.2, 3 ч.1 ст.9 Закону України “Про систему оподаткування” від 25.06.1991 року №1251-XII платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів); сплачувати належні суми податків і зборів (обов'язкових платежів) у встановлені законами терміни.

Закон України “Про плату за землю” від 03.07.1992 року №2535-XII зі змінами та доповненнями визначає розміри та порядок плати за використання земельних ресурсів, а також відповідальність платників та контроль за правильністю обчислення і справляння земельного податку.

Статтею 5 зазначеного Закону встановлено, що об'єктом плати за землю є земельна ділянка, а також земельна частка (пай), яка перебуває у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди. Суб'єктом плати за землю (платником) є власник земельної ділянки, земельної частки (паю) і землекористувач, у тому числі орендар.

Відповідно до ч.1 та 4 ст.2 Закону України “Про плату за землю” використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється у вигляді земельного податку або орендної плати, що визначається залежно від грошової оцінки земель. Розміри податку за земельні ділянки, грошову оцінку яких не встановлено, визначаються до її встановлення в порядку, визначеному цим Законом. За земельні ділянки, надані в оренду, справляється орендна плата.

Згідно до ст. 15 Закону України “Про плату за землю” власники землі та землекористувачі сплачують земельний податок, а також орендну плату за земельні ділянки державної та комунальної власності з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою податок, а також орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні у поточному році.

Як встановлено судом під час розгляду справи, Заозерненською селищною радою та Товариством з обмеженою відповідальністю "Вітмет" 06.02.2006 року було укладено договір оренди земельної ділянки (а.с.8-12), згідно з пунктом 1 якого відповідачем орендовано земельну ділянку, що знаходиться за адресою: АР Крим, м. Євпаторія, с. Заозерне, вул. Алея Дружби, 111. Відповідно до п.8, 9 даного договору орендна плата вноситься відповідачем в розмірі 18236грн.71коп. щомісячно, розмір орендної плати може бути змінений у зв'язку з проведенням щорічної грошової оцінки. Як свідчить відмітка на останньому аркуші договору (а.с.10, зворотній бік) він зареєстрований у Кримській регіональній філії Державного підприємства “Центр державного земельного кадастру” при Держкомземі України. Суд зазначає, що в матеріалах справи відсутні будь-які відомості про внесення змін до укладеного договору, а також про його припинення (скасування, визнання недійсним тощо).

Положеннями частини першої статті 14 Закону України “Про плату за землю” визначено, що платники земельного податку, а також орендної плати за земельні ділянки державної або комунальної власності (крім громадян) самостійно обчислюють суму земельного податку та орендної плати щороку за станом на 1 січня і до 1 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою центральним податковим органом, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.

Стаття 17 Закону України “Про плату за землю” передбачає, що податкове зобов'язання по земельному податку, а також по орендній платі за землі державної та комунальної власності, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за базовий податковий (звітний) період, який дорівнює календарному місяцю, щомісячно протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця. Податкове зобов'язання по земельному податку, а також по орендній платі за землі державної та комунальної власності, визначене у новій звітній податковій декларації, у тому числі і за нововідведені земельні ділянки, сплачується власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за базовий податковий (звітний) період, який дорівнює календарному місяцю, щомісячно протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.

Згідно зі статтею 19 Закону України «Про плату за землю» розмір, умови і строки внесення орендної плати за землю встановлюються за угодою сторін у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем (крім строків внесення орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності).

Пунктом 4.1 статті 4 Закону України “Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” від 21.12.2000 року №2181-ІІІ (надалі - Закон №2181) встановлено, що платник податків самостійно обчислює суму податкового зобов'язання, яку вказує у податковій декларації. Пунктом 1.11 статті 1 даного Закону визначено, що податкова декларація, розрахунок - документ, що подається платником податків до контролюючого органу у строки, встановлені законодавством, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податку, збору (обов'язкового платежу).

Згідно з пунктом 5.1 статті 5 Закону №2181 податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації. Зазначене податкове зобов'язання не може бути оскаржене платником податків в адміністративному або судовому порядку. Якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 15 цього Закону) платник податків самостійно виявляє помилки у показниках раніше поданої податкової декларації, такий платник податків має право надати уточнюючий розрахунок.

Відповідно до пп.5.4.1 п.5.4 ст.5 Закону №2181 узгоджена сума податкового зобов'язання, не сплачена платником податків у строки, визначені цією статтею, визнається сумою податкового боргу платника податків.

Судом встановлено, що відповідач самостійно надав до Державної податкової інспекції в м. Євпаторії АР Крим податкову декларацію орендної плати за земельній ділянки державної та комунальної власності на 2008 рік (а.с.13-14). Згідно з зазначеною податковою декларацією відповідачем нараховано орендну плату за поточний рік у загальній сумі 224968грн.05коп., яка підлягає сплаті на протязі року щомісячно з січня по листопад включно рівними частками по 18747грн.34коп. та за грудень - по 18747грн.31коп.

Відповідач також самостійно надав до Державної податкової інспекції в м. Євпаторії АР Крим податкову декларацію орендної плати за земельній ділянки державної та комунальної власності на 2009 рік (а.с.15-16). Згідно з зазначеною податковою декларацією відповідачем нараховано орендну плату за поточний рік у загальній сумі 259163грн.19коп., яка підлягає сплаті на протязі року щомісячно за січень в сумі 21596грн.96коп., з лютого по грудень включно рівними частками по 21596грн.93коп.

Крім того, відповідачем надано до ДПІ в м. Євпаторії АР Крим уточнюючу податкову декларацію орендної плати за земельній ділянки державної та комунальної власності на 2009 рік (а.с.17-18). Згідно з зазначеною податковою декларацією відповідачем донараховано орендну плату за поточний рік та нараховано штраф в загальній сумі 95грн.46коп.

Таким чином, податкове зобов'язання позивача по орендній платі за землю за 2008-2009 роки у зазначеній сумі є узгодженим.

Також згідно з підпунктом 5.2.1 пункту 5.2 статті 5 Закону №2181 передбачено, що податкове зобов'язання платника податків, нараховане контролюючим органом вважається узгодженим у день отримання платником податків податкового повідомлення.

Відповідно до вимог підпункту 5.3.1 пункту 5.3 статті 5 Закону №2181, що у разі визначення податкового зобов'язання контролюючим органом платник податків зобов'язаний погасити нараховану суму податкового зобов'язання протягом десяти календарних днів від дня отримання податкового повідомлення, крім випадків коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру апеляційного узгодження.

Згідно з пп.17.1.7 п.17.1 ст.17 Закону №2181 у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання протягом граничних строків, визначених цим Законом, такий платник податку зобов'язаний сплатити штраф у таких розмірах: при затримці до 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі десяти відсотків погашеної суми податкового боргу; при затримці від 31 до 90 календарних днів включно, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі двадцяти відсотків погашеної суми податкового боргу; при затримці, що є більшою 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі п'ятдесяти відсотків погашеної суми податкового боргу. Платник податків сплачує один із зазначених у цьому підпункті штрафів відповідно до загального строку затримки незалежно від того, чи були застосовані штрафи, визначені у підпунктах 17.1.1 - 17.1.6 цього пункту, чи ні.

ДПІ в м. Євпаторії АР Крим 30.12.2008 р. проведено невиїзну документальну перевірку відповідача з питання своєчасності сплати узгоджених сум податкового зобов'язання по орендній платі за землю, в ході якої виявлені порушення пп.5.3.1 п.5.3 ст.5 Закону №2181, а саме: несвоєчасна сплата узгодженої суми податкових зобов'язань по орендній платі за землю в сумі 453грн.10коп. по строку сплати 01.12.2008 року.

Результати перевірки знайшли відображення в акті №2740/15-3 від 30.12.2008 року (а.с.20-21).

За порушення податкового законодавства, на підставі зазначеного акту перевірки, згідно пп.17.1.7 п.17.1 ст.17 Закону №2181 відносно відповідача прийнято податкове повідомлення-рішення №0000281503/0 від 04.02.2009 року (а.с.19) про застосування штрафних санкцій по орендній платі за землю в сумі 45грн.31коп. (у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу).

Зазначене податкове повідомлення-рішення вручено відповідачу 09.02.2008 року, що підтверджено підписом уповноваженої особи відповідача на поштовому повідомленні (а.с.19, зворотній бік).

ДПІ в м. Євпаторії АР Крим 19.06.2009 р. проведено невиїзну документальну перевірку відповідача з питання своєчасності сплати узгоджених сум податкового зобов'язання по орендній платі за землю, в ході якої виявлені порушення пп.5.3.1 п.5.3 ст.5 Закону №2181, а саме: несвоєчасна сплата узгодженої суми податкових зобов'язань по орендній платі за землю в сумі по строкам 30.01.2009 року, 02.03.2009 року.

Результати перевірки знайшли відображення в акті №1259/15-3 від 19.06.2009 року (а.с.23-24).

За порушення податкового законодавства, на підставі зазначеного акту перевірки, згідно пп.17.1.7 п.17.1 ст.17 Закону №2181 відносно відповідача прийняті податкові повідомлення-рішення №0002521503/0 від 26.06.2009 року (а.с.22) про застосування штрафних санкцій по орендній платі за землю в сумі 1000грн.00коп. (у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу) та №0002531503/0 від 26.06.2009 року (а.с.22) про застосування штрафних санкцій по орендній платі за землю в сумі 17588грн.19коп. (у розмірі 50% погашеної суми податкового боргу).

Зазначені податкові повідомлення-рішення вручені відповідачу 13.07.2009 року, що підтверджено підписами уповноваженої особи відповідача на поштовому повідомленні (а.с.22, зворотній бік).

ДПІ в м. Євпаторії АР Крим 16.07.2009 р. проведено невиїзну документальну перевірку відповідача з питання своєчасності сплати узгоджених сум податкових зобов'язань по орендній платі за землю, в ході якої виявлені порушення пп.5.3.1 п.5.3 ст.5 Закону №2181, а саме: несвоєчасна сплата узгодженої суми податкових зобов'язань по орендній платі за землю в сумі по строкам 27.03.2009 року, 30.03.2009 року, 30.04.2009 року, 01.06.2009 року.

Результати перевірки знайшли відображення в акті №1393/15-3 від 16.07.2009 року (а.с.26-27).

За порушення податкового законодавства, на підставі зазначеного акту перевірки, згідно пп.17.1.7 п.17.1 ст.17 Закону №2181 відносно відповідача прийняті податкові повідомлення-рішення №0002981503/0 від 22.07.2009 року (а.с.25) про застосування штрафних санкцій по орендній платі за землю в сумі 11339грн.27коп. (у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу) та №0002971503/0 від 22.07.2009 року (а.с.25) про застосування штрафних санкцій по орендній платі за землю в сумі 3727грн.15коп. (у розмірі 50% погашеної суми податкового боргу).

Зазначені податкові повідомлення-рішення вручені відповідачу 27.07.2009 року, що підтверджено підписом уповноваженої особи відповідача на поштовому повідомленні (а.с.25, зворотній бік).

ДПІ в м. Євпаторії АР Крим 04.08.2009 р. проведено невиїзну документальну перевірку відповідача з питання своєчасності сплати узгоджених сум податкового зобов'язання по орендній платі за землю, в ході якої виявлені порушення пп.5.3.1 п.5.3 ст.5 Закону №2181, а саме: несвоєчасна сплата узгодженої суми податкових зобов'язань по орендній платі за землю по строкам 01.06.2009 року, 30.06.2009 року.

Результати перевірки знайшли відображення в акті №1534/15-3 від 04.08.2009 року (а.с.30).

За порушення податкового законодавства, на підставі зазначеного акту перевірки, згідно пп.17.1.7 п.17.1 ст.17 Закону №2181 відносно відповідача прийняті податкові повідомлення-рішення №0003181503/0 від 13.08.2009 року (а.с.29) про застосування штрафних санкцій по орендній платі за землю в сумі 343грн.34коп. (у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу) та №0003181503/0 від 13.08.2009 року (а.с.29) про застосування штрафних санкцій по орендній платі за землю в сумі 134грн.97коп. (у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу).

Зазначені податкові повідомлення-рішення вручені відповідачу 10.08.2009 року, що підтверджено підписом уповноваженої особи відповідача на поштовому повідомленні (а.с.29, зворотній бік).

Відповідно до пп.5.4.1 п.5.4 ст.5 Закону №2181 узгоджена сума податкового зобов'язання, не сплачена платником податків у строки, визначені цією статтею, визнається сумою податкового боргу платника податків.

Пунктом 1.3 ст. 1 Закону №2181 передбачено, що податковий борг (недоїмка) визначається як податкове зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгоджене платником податків або узгоджене в адміністративному чи судовому порядку, але не сплачене у встановлений строк, а також пеня, нарахована на суму такого податкового зобов'язання.

На порушення п.п.5.3.1 п.5.3 ст.5 Закону №2181 відповідач визначену йому суму податкового зобов'язання по земельному податку у встановлені ст.17 Закону України “Про плату за землю” терміни й у повному обсязі не сплатив.

Згідно з п.п. 6.2.3 п. 6.2 ст. 6 Закону № 2181 у разі коли податковий орган або пошта не може вручити платнику податків податкове повідомлення або податкові вимоги у зв'язку з незнаходженням посадових осіб, їх відмовою прийняти податкове повідомлення або податкову вимогу, незнаходженням фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків, податковий орган розміщує податкове повідомлення або податкові вимоги на дошці податкових оголошень, встановленій на вільному для огляду місці біля входу до приміщення податкового органу. При цьому день розміщення такої податкової вимоги вважається днем її вручення.

Відповідно до п.п.6.2.3 п.6.2 ст.6 Закону №2181 у разі коли податковий орган або пошта не може вручити платнику податків податкове повідомлення або податкові вимоги у зв'язку з незнаходженням посадових осіб, їх відмовою прийняти податкове повідомлення або податкову вимогу, незнаходженням фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків, податковий орган розміщує податкове повідомлення або податкові вимоги на дошці податкових оголошень, встановленій на вільному для огляду місці біля входу до приміщення податкового органу. При цьому день розміщення такої податкової вимоги вважається днем її вручення.

На адресу відповідача позивачем були направлені перша податкова вимога №1/78 від 03.02.2009 р. (а.с.40), та друга податкова вимога №2/139 від 16.03.2009 р. (а.с.41), які були отримані відповідачем 09.02.2009 року та 19.03.2009 року відповідно (поштові повідомлення - а.с.40-41). На час розгляду справи у суду відсутні відомості щодо оскарження відповідачем зазначених податкових вимог у встановленому діючим законодавством порядку.

Згідно із пп.16.1.1 п.16.1 ст.16 Закону №2181 після закінчення встановлених строків погашення узгодженого податкового зобов'язання на суму податкового боргу нараховується пеня. Пунктом 16.4 статті 16 цього Закону встановлено, що пеня нараховується на суму податкового боргу (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності) із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті. Зазначений розмір пені діє щодо всіх видів податків і зборів (обов'язкових платежів), крім пені щодо порушення строків розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності, що встановлюється окремим законодавством.

На суму податкового боргу відповідача по орендній платі за землю нараховано пеню у загальному розмірі 3462грн.13коп., що підтверджено розрахунком суми пені (а.с.56), копією особового рахунку відповідача за 2009-2010 роки (а.с.57-67).

Як свідчить текст адміністративного позову та розрахунок суми позовних вимог (а.с.5-6) відповідачу в особовому рахунку по орендній платі за землю було нараховано заборгованість: за грудень 2008 року в сумі 18747грн.31коп., за січень 2009 року з урахуванням уточнюючого розрахунку в сумі 21606грн.04коп., за лютий 2009 року з урахуванням уточнюючого розрахунку - 21605грн.61коп., за березень 2009 року з урахуванням уточнюючого розрахунку - 21605грн.61коп., за квітень 2009 року з урахуванням уточнюючого розрахунку - 21605грн.61коп., за травень 2009 року з урахуванням уточнюючого розрахунку - 21605грн.61коп., за червень 2009 року з урахуванням уточнюючого розрахунку - 21605грн.61коп., за липень 2009 року з урахуванням уточнюючого розрахунку - 21605грн.61коп., за серпень 2009 року з урахуванням уточнюючого розрахунку - 21605грн.61коп., за всього - на суму 191592грн.62коп.

Також в особовому рахунку відповідача за 2009 рік нараховано заборгованість в загальній сумі 34178грн.23коп. (45,31+18588,19+15066,42+478,31) по податковим повідомленням-рішенням про застосування штрафних санкцій та пеня в сумі 3462грн.13коп.

Таким чином, відповідачу була нараховано заборгованість по орендній платі за землю в загальній сумі 229232грн.98коп. (191592,62+34178,23+3462,13).

З урахуванням наявної на дату виникнення заборгованості переплати в особовому рахунку відповідача в сумі 167грн.91коп. та часткової сплати заборгованості в загальній сумі 110200грн.00коп., позивач просить стягнути з відповідача 118865грн.07коп.

Суд вважає необхідним зазначити, що прийняті позивачем податкові повідомлення-рішення та податкові вимоги у судовому порядку відповідачем не оскаржувались, на час розгляду справи не визнані неправомірними та не скасовані, що підтверджено довідкою ДПІ в м. Євпаторії АР Крим від 20.01.2010 року №398/10/10-0 (а.с.53), будь-які документи, що підтверджують необґрунтованість та неправомірність застосування штрафних санкцій відповідачем під час розгляду справи у суді не надано. У зв'язку з викладеним, суд зазначає, що на час розгляду справи в матеріалах справи відсутні будь-які відомості, що дають підстави вважати дії та прийняті позивачем податкові повідомлення-рішення і податкові вимоги неправомірними та необґрунтованими.

Згідно статті 27 Закону України “Про плату за землю” №2535-ХІІ від 03.07.1992 року контроль за правильністю обчислення і справляння земельного податку, а також орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності здійснюється органами державної податкової служби.

Таким чином, станом на день розгляду справи, заборгованість відповідача становить 118865грн.07коп.

Відповідно до п. 11 ч. 1 ст. 10 Закону України “Про державну податкову службу в Україні” державні податкові інспекції в районах, містах без районного поділу, районах у містах, міжрайонні та об'єднані державні податкові інспекції подають до судів позови до підприємств, установ, організацій та громадян про визнання угод недійсними і стягнення в доход держави коштів, одержаних ними за такими угодами, а в інших випадках - коштів, одержаних без установлених законом підстав, а також про стягнення заборгованості перед бюджетом і державними цільовими фондами за рахунок їх майна.

За таких обставин, суд вважає, що уточнені позовні вимоги є обґрунтованими та підлягають задоволенню у повному обсязі.

У ході судового засідання, яке відбулось 20 травня 2010 року, судом оголошено вступну та резолютивну частини постанови. Повний текст постанови виготовлений та підписаний 25 травня 2010 року.

З урахуванням викладеного, керуючись ст. ст. 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

1. Позов задовольнити повністю.

2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "Вітмет" (код ЄДРПОУ 24029801, юридична адреса: 95034, АР Крим, м. Сімферополь, Київський район, вул. Репіна, буд.122) податкову заборгованість по орендній платі за землю в сумі 118865 (сто вісімнадцять тисяч вісімсот шістдесят п'ять) гривень 07 копійок на користь Державного бюджету м. Євпаторії АР Крим на р/р №33219812700015, код платежу 13050210, в ГУ ДКУ в АР Крим, м. Сімферополь, МФО 824026, код ЄДРПОУ 34740798.

Постанова набирає законної сили через 10 днів з дня складення у повному обсязі у разі неподання заяви про апеляційне оскарження (апеляційної скарги). Якщо постанову було проголошено у відсутності особи, яка бере участь у справі, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії постанови.

Якщо після подачі заяви про апеляційне оскарження апеляційна скарга не подана, постанова набирає законної сили через 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Протягом 10 днів з дня складення постанови у повному обсязі через Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим до Севастопольського апеляційного адміністративного суду може бути подана заява про апеляційне оскарження, після подачі якої протягом 20 днів може бути подана апеляційна скарга.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження (10 днів).

Суддя Окружного

адміністративного суду

Автономної Республіки Крим Кудряшова А.М.