Придніпровський районний суд м.Черкаси
Номер провадження 1-кс/711/1778/22
Справа № 711/5629/22
07 листопада 2022 року м. Черкаси
Слідчий суддя Придніпровського районного суду м. Черкаси ОСОБА_1 , за участю секретаря судових засідань ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Придніпровського районного суду м. Черкаси клопотання старшого слідчого СУ ГУНП в Черкаській області ОСОБА_3 , погоджене прокурором Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) Черкаської обласної прокуратури ОСОБА_4 , у кримінальному провадженні №12021250310000372 від 06.02.2021 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 246 КК України, про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, -
Старший слідчий СУ ГУНП в Черкаській області ОСОБА_3 звернувся до слідчого судді Придніпровського районного суду м. Черкаси з клопотанням, погодженим прокурором відділу Черкаської обласної прокуратури ОСОБА_4 , у кримінальному провадженні №12021250310000372 від 06.02.2021 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 246 КК України, про тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
В обґрунтування клопотання слідчим зазначено, що СУ ГУНП в Черкаській області проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеного до ЄРДР за №12021250310000372 від 06.02.2021, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 246 КК України.
В ході досудового розслідування встановлено, що упродовж грудня 2020 року - січня 2021 року ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , за організації ОСОБА_9 , без будь-яких дозвільних документів, здійснили незаконну порубку дерев різних порід: вільха, сосна, верба, осика та береза, в загальній кількості 526 дерев, на територіях земельних ділянок площею 7,8893 га, за кадастровим номером 7124982500:03:001:0073, площею 2,85 га, за кадастровим номером 7124982500:03:001:0039, які розташовані в адміністративних межах Геронимівської сільської ради Черкаського району Черкаської області, поза межами населеного пункту, орендарями яких являються ФОП ОСОБА_10 та ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 »», відповідно до укладених договорів оренди із ІНФОРМАЦІЯ_2 , яку у подальшому реалізували невстановленим особам, чим спричинили матеріальної шкоди державі у загальному розмірі 2 366 639 грн.
Допитом ОСОБА_11 встановлено, що 07.12.2020 він викликав працівників поліції на територію колишньої « ІНФОРМАЦІЯ_3 », що межує з кварталом 33, Дахнівського лісництва ДП « ІНФОРМАЦІЯ_4 », яка належить до території с. Геронімовка, що в ходить в склад ІНФОРМАЦІЯ_5 , у зв'язку із виявленням тотальної вирубки лісу. Будучи на місці події останній помітив те, що на зрізаних стовбурах дерев та пеньків клейма лісництва виявлено не було. На вказаній території будь-які особи або транспорт виявлено не було. 26.01.2021 ОСОБА_11 знову виїхав на ту ж саму територію, де ним було виявлено бригаду в кількості 4-х осіб, які здійснювали вирубку дерев та запитавши у останніх наявність документів, була почута відповідь, що документи відсутні, та в подальшому було отримано інформацію, що роботодавцем на даній території являвся ОСОБА_9 .
05.02.2021 ОСОБА_11 знову виїхав на місце, де ним було виявлено 24 вирубаних дерева, проте будь-яких осіб, або техніки на місці виявлено не було, зокрема вказана територія являється територією колишньої « ІНФОРМАЦІЯ_3 », що межує з кварталом 33 Дахнівського лісництва ДП « ІНФОРМАЦІЯ_4 », в ході проведення перевірки по даним фактам, що стосуються вирубки дерев, на даній території було встановлено, що території, на яких здійснювались незаконні роботи по вирубці лісу, мають наступні кадастрові номера 7121982500:03:001:0073 площею 7,8893 га, 7124982500:03:001:0039 площею 2,85 га.
05.02.2021 проведено огляд місця події на території вищевказаних земельних ділянок, які розташовані в адміністративних межах с. Геронимівка Черкаського району, що входить до складу ІНФОРМАЦІЯ_5 , в ході якого було зафіксовано факт незаконної вирубки дерев різної породи, а саме: «сосни, вільхи, клену та беріз», де міститься лісовий масив дерев у переважній більшості «сосна».
Відповіддю ІНФОРМАЦІЯ_6 встановлено, що на земельних ділянках за кадастровими номерами 7121982500:03:001:0073 площею 7,8893 га, 7124982500:03:001:0039 площею 2,85 га, виявлені факти незаконної порубки 102 дерева, породи: вільха, сосна, верба.
Відповіддю ІНФОРМАЦІЯ_7 від 25.02.2021 встановлено, що сільська рада дозволи на видалення земельних насаджень на вищевказаних земельних ділянках - не надавала.
07.04.2021 проведено огляд місця події на території вищевказаних земельних ділянок, які розташовані в адміністративних межах с. Геронимівка Черкаського району, що входить до складу ІНФОРМАЦІЯ_5 , в ході якого було зафіксовано факт незаконної вирубки дерев різної породи, а саме: «сосни, вільхи, верби, берез та осики», де було виявлено 526 пеньків зрізаної деревини.
Досудовим розслідуванням встановлено, що на сьогоднішній день земельні ділянки кадастровими номерами 7124982500:03:001:0073 площею 7,8893 га, 7124982500:03:001:0039 площею 2,85 га, перебувають у комунальній власності ІНФОРМАЦІЯ_5 , які перебувають у постійній оренді.
Так, 09.12.2016 між ІНФОРМАЦІЯ_8 та ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_9 по племінній справі та прогресивних технологій в тваринництві « ІНФОРМАЦІЯ_1 »» (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) укладено Договір оренди землі, предметом якого була передача земельної ділянки за кадастровим номером 7124982500:03:001:0073 площею 7,8893 га в оренду, строком на 49 років.
ІНФОРМАЦІЯ_10 за результатами перевірки по зверненню встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_11 погоджено проект землеустрою розташування земельної ділянки орієнтовною площею 8 га за кадастровим номером 7121982500:03:001:0073, при умові збереження існуючих лісових насаджень. Крім того ІНФОРМАЦІЯ_12 , погоджено технічну документацію на земельну ділянку при умові збереження лісових насаджень без права капітального будівництва в межах прибережної захисної смуги р. Гала та без права викупу.
Відповідно до договору оренди землі №412 від 28.02.2008, який укладений ІНФОРМАЦІЯ_8 та ФОП ОСОБА_10 , земельна ділянка за кадастровим номером 7124982500:03:001:0039 площею 2,85 га, передана у довгострокову оренду ФОП ОСОБА_10 під розміщення туристично-оздоровчого комплексу за рахунок земель запасу в адміністративних межах Геронимівської сільської ради Черкаського району.
Відповідно до п. 2 вказаного договору оренди, в оренду передається земельна ділянка площею 2,85 га з них: 1,2974 га - сіножаття, 0,2680 га польові шляхи, 0,9998 га ліси I категорії, 0,2848 га - болота. Земельна ділянка передається в оренду без зміни цільового призначення.
01.12.2020 розпорядженням №254 ІНФОРМАЦІЯ_8 , було затверджено детальні плани по зміні цільового призначення вищевказаних земельних ділянок.
Також, досудовим розслідуванням встановлено, що впродовж грудня 2020 року - січня 2021 року ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , за організації ОСОБА_9 , без будь-яких дозвільних документів, здійснили незаконну порубку дерев, на земельних ділянках, орендарями яких являються ОСОБА_10 та ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_13 ». При цьому, між ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 » в особі директора ОСОБА_9 та вищевказаних осіб, жодних договорів на виконання робіт не укладалося.
Також проведеним досудовим розслідуванням встановлено, між ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 » та ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_9 по племінній справі та прогресивних технологій в тваринництві « ІНФОРМАЦІЯ_1 »» в 2019 році було укладено договір підряду, з виконання підготовчих робіт на земельній ділянці площею 7,8893 га за кадастровим номером 7124982500:03:001:0073. Також ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 »» уповноважило ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 », на збір відповідної містобудівної документації з розробки детальних планів території для забудови, а також іншої дозвільної документації, шляхом видачі довіреності.
Також проведеним досудовим розслідуванням встановлено, між ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_15 » та ФОП ОСОБА_10 23.12.2020 було укладено договір про спільну забудову земельної ділянки площею 2,85 га за кадастровим номером 7124982500:03:001:0039. Відповідно до умов договору, а саме п. 2.2 Договору, передбачено, що Сторони за цим Договором відносять дії щодо отримання дозвільних документів для початку виконання будівельних робіт; п. 4.1.9 Договору - ФОП ОСОБА_10 , зобов'язане отримати дозвіл на виконання будівельних робіт, та передати його ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_15 », яке зобов'язується здійснити підготовку всіх необхідних документів для такого отримання та надати їх на підпис ОСОБА_10 .
Відповідно до п. 4.1.13 Договору, ОСОБА_10 зобов'язаний забезпечити ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_15 » дозвільною та іншою необхідною документацією або передати Товариству повноваження на отримання та виготовлення дозвільної документації на умовах замовника в.т.ч. не обмежуючись дозволами на: використання земельної ділянки під Будівництво; вирубку дерев.
Слідством встановлено, що ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_15 » (код ЄДРПОУ № НОМЕР_2 ), що має юридичну адресу: АДРЕСА_1 , та його директором є ОСОБА_9 .
Крім того встановлено, що ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ), знаходиться за адресою: АДРЕСА_2 , та його директором є ОСОБА_9 .
Відповідно до висновку експерта за результатами проведення судової інженерно-екологічної експертизи №617/21-23 від 29.07.2021, розмір шкоди заподіяної внаслідок незаконної порубки дерев становить 2 366 639 грн.
Слідчий зазначає, що діями директора вказаних підприємств ОСОБА_9 , який будучи службовою особою публічного права, упродовж грудня 2020 року - січня 2021 року, внаслідок незаконної вирубки дерев, заподіяв державі матеріальної шкоди, тому на даний час, в органу досудового розслідування виникла необхідність у отримані матеріалів реєстраційних справ, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_16 (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 , адреса: АДРЕСА_3 ) з метою встановлення факту призначення директором ОСОБА_9 вказаних підприємств та покладених на нього відповідних обов'язків, оскільки вказані документи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у провадженні і впливають на повноту, об'єктивність і всебічність досудового розслідування.
Ініціатор клопотання зазначає, що враховуючи положення ст. 162 КПК України, документи які необхідні слідству містять охоронювану законом таємницю, а відтак їх неможливо здобуту в інший спосіб окрім як отримати дозвіл у слідчого судді на тимчасовий доступ до цих документів, а тому слідчий, за погодженням із прокурором, звернувся до слідчого судді з даним клопотанням.
В судове засідання слідчий не з'явився. Надав суду заяву про розгляд клопотання без його участі та без фіксації судового процесу технічними засобами, підтримав клопотання та просив суд його задовольнити.
Представник ІНФОРМАЦІЯ_16 в судове засідання не з'явився, проте відповідно до ч. 4 ст. 163 КПК України його неявка не перешкоджає розгляду даного клопотання.
Вивчивши клопотання та надані слідчим матеріали з кримінального провадження №12021250310000372 від 06.02.2021, слідчий суддя приходить до висновку про наявність правових підстав для задоволення клопотання слідчого.
Відповідно до ч.1 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Відповідно до п.п. 4, 8 ч. 1 ст. 162 КПК України, до охоронюваної законом таємниці, яка міститься в речах і документах, належать зокрема: конфіденційна інформація, в тому числі така, що містить комерційну таємницю; персональні дані особи, що знаходяться у її особистому володінні або в базі персональних даних, яка знаходиться у володільця персональних даних.
Згідно п. п. 1.2. ч.5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.
Разом з тим, відповідно до п. 20-7 Розділу XІ «ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ» КПК України, під час дії надзвичайного або воєнного стану на території України тимчасовий доступ до речей і документів, визначених у пунктах 2, 5, 7, 8 частини першої статті 162 цього Кодексу, здійснюється на підставі постанови прокурора, погодженої з керівником прокуратури.
Так, Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України від 24.02.2022 № 2102-IX (зі змінами, внесеними Указом від 14 березня 2022 року № 133/2022, затвердженим Законом України від 15 березня 2022 року № 2119-ІХ, Указом від 18 квітня 2022 року № 259/2022, затвердженим Законом України від 21 квітня 2022 року № 2212-ІХ, та Указом від 17 травня 2022 року № 341/2022, затвердженим Законом України від 22 травня 2022 року № 2263-ІХ, Указом від 12 серпня 2022 року №573/2022, затвердженим Законом України від 15.08.2022 № 2500-IX), введено в Україні воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24.02.2022, строком на 30 діб та у подальшому продовжено строк його дії з 05 години 30 хвилин 23 серпня 2022 року строком на 90 діб.
Відповідно до ст. 12-2 Закону України № 389-VIII від 12.05.2015 із змінами «Про правовий режим воєнного стану» в умовах режиму воєнного стану суди, органи та установи правосуддя діють виключно на підставі, в межах повноважень та в спосіб, визначені Конституцією України та законами України. Повноваження судів, органів та установ системи правосуддя, передбачені Конституцією України, в умовах правового режиму воєнного стану не можуть бути обмежені.
Статтею 124 Конституції України визначено, що правосуддя в Україні здійснюють виключно суди, делегування функцій судів, а також привласнення цих функцій іншими органами чи посадовими особами не допускаються. Згідно з статтею 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. За приписами статті 5 Закону України № 1402-VIII від 02.06.2016 «Про судоустрій і статус суддів», правосуддя в Україні здійснюється виключно судами та відповідно до визначених законом процедур судочинства.
Порядок кримінального провадження на території України визначається лише кримінальним процесуальним законодавством України. Кримінальне процесуальне законодавство України складається з відповідних положень Конституції України, міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, цього Кодексу та інших законів України (ст. 1 КПК України).
Система норм КПК України чітко визначає, що повноваження будь-якого суб'єкта кримінального процесу визначаються лише цим Кодексом.
Крім того, згідно ч. 3 ст. 7 КПК України зміст та форма кримінального провадження в умовах воєнного стану повинні відповідати загальним засадам кримінального провадження, зазначеним у частині першій цієї статті, з урахуванням особливостей здійснення кримінального провадження, визначених розділом IX-1 цього Кодексу.
Частиною першою статті 9 КПК України визначено, що під час кримінального провадження суд, слідчий суддя, прокурор, керівник органу досудового розслідування, слідчий, інші службові особи органів державної влади зобов'язані неухильно додержуватися вимог Конституції України, КПК України, міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, вимог інших актів законодавства.
У свою чергу, пункт 18 частини першої статті 3 КПК України визначає: «слідчий суддя - суддя суду першої інстанції, до повноважень якого належить здійснення у порядку, передбаченому цим Кодексом, судового контролю за дотриманням прав, свобод та інтересів осіб у кримінальному провадженні…».
Таким чином, законодавець чітко визначив роль слідчого судді у системі кримінального судочинства: забезпечити, аби правоохоронні органи під час здійснення наданих їм повноважень не порушували права, свободи і інтереси особи.
Це завдання може виправдати різноманітні повноваження слідчого судді, спрямовані на забезпечення прав, свобод і інтересів осіб, навіть якщо вони недостатньо чітко передбачені законодавством. Приклад таких повноважень можна знайти у статті 206 КПК України, коли законодавство зобов'язує слідчого суддю «вжити необхідних заходів», не визначаючи перелік цих заходів.
Відповідно до вимог ч. 3 ст. 26 КПК України, слідчий суддя, суд у кримінальному провадженні вирішують лише ті питання, що винесені на їх розгляд сторонами та віднесені до їх повноважень цим Кодексом. Тобто, враховуючи сферу дії принципу диспозитивності, процесуальний закон чітко зазначає, у який спосіб суд, слідчий суддя вирішують питання. Таким чином, слідчий суддя має вирішувати питання, які віднесені до його повноважень процесуальним законом і саме у спосіб, передбачений процесуальними нормами.
Кримінальне процесуальне законодавство за своєю суттю складає корпус положень, які обмежують свободу дій держави при розслідувані кримінальних правопорушень. Сенс кримінального процесуального законодавства у демократичній країні полягає у тому, щоб збалансувати цей легітимний інтерес у розслідуванні кримінальних правопорушень з іншими - не менш важливими - цінностями і інтересами суспільства: захистом від надмірного втручання держави у приватну сферу, захистом від свавілля, цінністю особистої свободи, запобіганню приниженню гідності, цінністю сімейних зв'язків, свободою підприємницької діяльності тощо.
Слідчий суддя звертає увагу на те, що питання особливого режиму кримінального провадження в умовах воєнного стану визначені ст. 615 КПК України. Відповідно до п. 2 ч. 1 вказаної норми, у редакції Закону України № 2201-IX від 14.04.2022, що набрав чинності 01.05.2022, повноваження, передбачені ст. 163 КПК України виконує керівник відповідного органу прокуратури за відсутності об'єктивної можливості виконання таких повноважень слідчим суддею без виокремлення речей і документів певних категорій. Відповідно, згідно з наведеними нормами законодавства, умовою виконання не слідчим суддею повноважень, передбачених ст. 163 КПК України загалом, є відсутність об'єктивної можливості виконання таких повноважень слідчим суддею.
Так, враховуючи ту обставину, що на території Черкаської області, зокрема безпосередньо у місті Черкаси, на момент розгляду даного клопотання не ведуться активні бойові дії, тому у слідчого судді Придніпровського районного суду м. Черкаси наявна об'єктивна можливість здійснювати свої повноваження.
Відповідно до ст. 132 КПК України, - застосування заходів забезпечення кримінального провадження не допускається, якщо слідчий, прокурор не доведе, що: 1) існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження; 2) потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, прокурора; 3) може бути виконане завдання, для виконання якого слідчий, прокурор звертається із клопотанням.
Згідно витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань у кримінальному провадженні №12021250310000372 від 06.02.2021 здійснюється досудове розслідування кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 246 КК України.
За даними здобутими під час досудового розслідування встановлено, що упродовж грудня 2020 року - січня 2021 року ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , за організації ОСОБА_9 , без будь-яких дозвільних документів, здійснили незаконну порубку дерев різних порід: вільха, сосна, верба, осика та береза, в загальній кількості 526 дерев, на територіях земельних ділянок площею 7,8893 га, за кадастровим номером 7124982500:03:001:0073, площею 2,85 га, за кадастровим номером 7124982500:03:001:0039, які розташовані в адміністративних межах Геронимівської сільської ради Черкаського району Черкаської області, поза межами населеного пункту, орендарями яких являються ФОП ОСОБА_10 та ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_1 »», відповідно до укладених договорів оренди із ІНФОРМАЦІЯ_2 , яку у подальшому реалізували невстановленим особам, чим спричинили матеріальної шкоди державі у загальному розмірі 2 366 639 грн.
Також слідством встановлено, що ОСОБА_9 є директором ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_15 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ) та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_3 ). Також встановлено, що між ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 » та ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_9 по племінній справі та прогресивних технологій в тваринництві « ІНФОРМАЦІЯ_1 »» в 2019 році було укладено договір підряду, з виконання підготовчих робіт на земельній ділянці площею 7,8893 га за кадастровим номером 7124982500:03:001:0073. ПАТ « ІНФОРМАЦІЯ_9 по племінній справі та прогресивних технологій в тваринництві « ІНФОРМАЦІЯ_1 »» уповноважило ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 », на збір відповідної містобудівної документації з розробки детальних планів території для забудови, а також іншої дозвільної документації, шляхом видачі довіреності.
Також проведеним досудовим розслідуванням встановлено, що між ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_15 » та ФОП ОСОБА_10 23.12.2020 було укладено договір про спільну забудову земельної ділянки площею 2.85 га за кадастровим номером 7124982500:03:001:0039. Умовами вказаного договору визначено, що ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_15 » зобов'язується здійснити підготовку всіх необхідних документів для отримання дозволу на виконання будівельних робіт.
За таких обставин, слідчий суддя погоджується з тим, що з метою повного та об'єктивного розслідування даного кримінального провадження, слідчому необхідно отримати тимчасовий доступ до документів, які знаходиться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_16 (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ), що розташоване за адресою: АДРЕСА_3 , а саме до матеріалів реєстраційних справ ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_15 » (код ЄДРПОУ № НОМЕР_2 ), що має юридичну адресу: АДРЕСА_1 , та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 » (код ЄДРПОУ № НОМЕР_3 ), яке знаходиться за адресою: АДРЕСА_2 , з можливістю ознайомитись із ними та вилучити копії вказаних документів.
Слідчим доведено, що:
- вказані документи мають важливе значення для досудового розслідування, а відомості, які містяться у вказаних документах, можуть бути доказами під час судового розгляду, а також використовуватися для проведення відповідних експертиз, інших слідчих та процесуальних дій;
- іншими способами, окрім тимчасового доступу до документів неможливо довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих документів.
На підставі викладеного, керуючись ст. 159, 162-164 КПК України, -
Клопотання слідчого задовольнити.
Надати старшому слідчому СУ ГУ НП в Черкаській області ОСОБА_3 , старшому слідчому в ОВС СУ ГУ НП в Черкаській області ОСОБА_12 дозвіл на тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_16 (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ), що розташоване за адресою: АДРЕСА_3 , а саме до матеріалів реєстраційних справ ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_15 » (код ЄДРПОУ № НОМЕР_2 ), що має юридичну адресу: АДРЕСА_1 , та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 » (код ЄДРПОУ № НОМЕР_3 ), яке знаходиться за адресою: АДРЕСА_2 , з можливістю ознайомитись із ними та вилучити копії вказаних документів.
Строк дії цієї ухвали один місяць з дня її постановлення.
Роз'яснити уповноваженій особі ІНФОРМАЦІЯ_16 , що відповідно до вимог ст. 166 КПК України у разі невиконання ухвали суду, слідчий суддя за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на отримання вказаної інформації, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей та документів.
Ухвала набирає законної сили з моменту її винесення та оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Слідчий суддя: ОСОБА_1