№ 207/3282/22
№ 1-кс/207/795/22
(вступна та резолютивна частини)
15 листопада 2022 року Баглійський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області у складі:
слідчого судді ОСОБА_1
при секретарі ОСОБА_2
за участі слідчого ОСОБА_3 ,
розглянувши у закритому судовому засіданні у залі суду в м. Кам'янське клопотання слідчого СВ відділення поліції № 2 Кам'янського районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_4 про надання дозволу на проведений огляд,
Приймаючи до уваги, що складання повного тексту ухвали потребує додаткових затрат часу, суд вважає за можливе оголосити лише вступну та резолютивну частину ухвали.
На підставі викладеного і керуючись ст.ст. 234-235 КПК України, слідчий суддя,-
Клопотання слідчого СВ відділення поліції № 2 Кам'янського районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_4 про надання дозволу на проведений огляд - задовольнити.
Надати слідчому СВ ВП № 2 Кам'янського РУП ГУНП в Дніпропетровській області ОСОБА_4 дозвіл на проведений огляд кімнати 3 секція 14 по АДРЕСА_1 .
Вважати правомірним, проведений 14.11.2022 слідчим СВ ВП № 2 Кам'янського РУП в Дніпропетровській області ОСОБА_4 огляд кімнати 3 секція 14 по пр. Аношкіна, 148/1 в м. Кам'янське Дніпропетровської області.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1