Справа 752/7058/22
провадження № 2/752/6361/22
08.11.2022 року Голосіївський районний суд м. Києва
в складі судді Чередніченко Н.П.
з участю секретаря Литвиненко Ю.С
провівши підготовче судове засідання в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Домінант плюс" , Товариства з обмеженою відповідальністю "Служба безпеки України " Альфа" , Адвокатського бюро "Любаренко та партнери " , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , треті особи : ОСОБА_6 , ОСОБА_7 про усунення перешкод у користуванні майном -
В провадження Голосіївського районного суду м. Києва 27.06.2021 року надійшли матеріали вищевказаної позовної заяви.
Ухвалою Голосіївського райсуду м. Києва від 06.07.2022 року, у справі відкрито провадження та справу було призначено в порядку загального позовного провадження в підготовче судове засідання .
Під час провадження в підготовчому судовому засіданні, вивчивши матеріали справи , судом встановлено остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; визначено обставини які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; визначено порядок розгляду справи; вчинено інші дії з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.
Визнавши підготовку справи до судового розгляду завершеною, та керуючись ст.ст. 189,191,196,197-200 ЦПК України, суд, -
Закінчити підготовче провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Домінант плюс" , Товариства з обмеженою відповідальністю "Служба безпеки України " Альфа" , Адвокатського бюро "Любаренко та партнери " , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , треті особи : ОСОБА_6 , ОСОБА_7 про усунення перешкод у користуванні майном
Призначити справу до розгляду у відкритому судовому засіданні у приміщенні Голосіївського районного суду 06.12.2022 року на 14.30 годину (кабінет № 21).
Ухвала оскрженню не підлягає.
Суддя: