ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул.Шевченка 16, м.Івано-Франківськ, 76000, тел. 77-96-83
03 серпня 2010 р. Справа № з-16/72
Господарський суд Івано-Франківської області в складі судді Калашник В. О.
при секретарі судового засідання Сліпенчук Н.А.
розглянувши матеріали справи,
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Карпати-Сервіс"
вул. Красівського,1 /37, м. Івано-Франківськ, 16018
до відповідача: Івано-Франківської міської ради
вул. Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ,76004
про укладення договору оренди земельної ділянки для будівництва
багатоквартирного житлового будинку
за участю представників сторін
Від позивача: Тугай І.М., (довіреність № 28/09/20 від 23.09.09р., свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № 426 від 05.07.02р.)
від відповідача: не з"явився
встановив:
Позивачем, Товариство з обмеженою відповідальністю "Карпати-Сервіс" заявлено позов до Відповідача, Івано-Франківської міської ради про укладення договору оренди земельної ділянки для будівництва багатоквартирного житлового будинку , в редакції запропонованій позивачем.
Позовні вимоги позивач обґрунтовує тим, що Згідно рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 20.02.2007 року № 98 “Про матеріали управління архітектури і містобудівання виконкому міської ради” дозволено проведення проектно-пошукових робіт товариству з обмеженою відповідальністю “Карпати-Сервіс” для будівництва багатоквартирного житлового будинку по вул.Горбачевського, поруч будинку №40, що в м.Івано-Франківську.
Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області у справі № 9/429 від 15.01.2008 року, задоволено позовТзОВ “Карпати-Сервіс” до Івано-Франківської міської ради, відповідно до якого вважаються затверджиними матеріали попереднього погодження місця розташування земельної ділянки площею, 0.35 га та надано дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул.Горбачевського, поруч будинку №40.
В зв'язку з цим, ТзОВ “Науково-виробниче підприємство «ГІС»виконало проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.3500 га позивачу під будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул.Горбачевського, поруч будинку №40, що в м.Івано-Франківську, який був погоджений з: Івано-Франківською санітарно-епідеміологічною станцією (висновок №45 від 18.06.2008р.); Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Івано-Франківській області (висновок №07-10/3839 від19.06.2008р.); Управлінням архітектури і містобудування виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (висновок№2/3-3/422 від 06.03.2008р.); Управлінням земельних ресурсів м.Івано-Франківська (висновок№03-04-04/672 від 27.05.2008р.); Управлінням культури ОДА (висновок№61 від 10.06.2008р.).
23.09.2008 року, Головне управління Держкомзему у Івано-Франківській області надало висновок державної експертизи землевпорядної документації № 102 про те, що поданий на державну експертизу проект відповідає вимогам чинного законодавства України, окрім того, що вказана земельна ділянка повинна бути включена в рішення сесії відповідної міської ради.
Після виконання всіх вищезазначених дій позивач 22.10.2008р. керуючись ст.118, 123, 124 Земельного кодексу України, ст. 4,7 Закону України “Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності” подав через Дозвільний центр до Івано-Франківської міської ради проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.35 га під будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул.Горбачевського, поруч будинку №40, що в м.Івано-Франківську, а також подано проект договору орендної ділянки, який містив всі істотні умови для даного виду договорів. Однак, жодних рішень про затвердження проекту чи про відмову, підприємству не було надано, а навпаки підприємству повідомили, що рішення по вказаному питанню не набрало необхідної кількості голосів депутатів, в зв"язку з цим вважається не прийнятим.
На запит адваката від 01.03.2010р.№166-А, управлінням земельних відносин виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради надано нормативно-грошову оцінку вказаної земельної ділянки, яка становить 491928,46 гривень, а управління земельних відносин виконкому Івано-Франківської міської ради надало розрахунок річного розміру орендної плати за земельну ділянку по вул. Горбачевського, поруч будинку №40, що становить 14 757.85грн. (листи від 03.03.2010р.).
В судовому засіданні представник позивач позов підтримав з підстав наведених в позовній заяві.
Відповідач, Івано-Франківська міська рада відзив на позов не подав, представник в судове засідання не з"явився.
Проте зазначені обставини не перешкоджають вирішенню спору, а тому, відповідно до положень ст.75 ГПК України , справа може бути розглянута за наявними у ній документами.
Суд заслухавши пояснення Позивача, дослідивши зібрані в справі докази відповідно до приписів ст.43 ГПК України, вважає, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.
Рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 20.02.2007 року № 98 “Про матеріали управління архітектури і містобудівання виконкому міської ради” дозволено проведення проектно-пошукових робіт товариству з обмеженою відповідальністю “Карпати-Сервіс” для будівництва багатоквартирного житлового будинку по вул.Горбачевського, поруч будинку №40.
Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області у справі № 9/429 від 15.01.2008 року задоволено позов ТзОВ “Карпати-Сервіс” до Івано-Франківської міської ради, а саме суд визнав затвердженими матеріали попереднього погодження місця розташування земельної ділянки площею, 0.35 га, та надав дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул.Горбачевського, поруч будинку №40.
На замовлення позивача виконано проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, який був погоджений з Івано-Франківською санітарно-епідеміологічною станцією (висновок №45 від 18.06.2008р.)., Державним управлінням охорони навколишнього природного серидовища в Івано-Франківській області (висновок №07-10/3839 від19.06.2008р.), Управлінням архітектури і містобудування виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (висновок№2/3-3/422 від 06.03.2008р.), Управлінням земельних ресурсів м.Івано-Франківська (висновок№03-04-04/672 від 27.05.2008р.),Управлінням культури ОДА (висновок№61 від 10.06.2008р.).
Після виконання всіх вищезазначених дій позивач, 22.10.2008р., керуючись ст.118, 123, 124 Земельного кодексу України, ст.ст. 4,7 Закону України “Про дозвільну систему в сфері господарської діяльності ” подав через Дозвільний центр до Івано-Франківської міської ради проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0.35 га під будівництво багатоквартирного житлового будинку по вул.Горбачевського, поруч будинку №40, що в м.Івано-Франківську, а також подано проект договору орендної ділянки, який містив всі істотні умови для даного виду договорів. Проект договору розроблений на підставі типового договору, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №220 від 03.03.2004р. Однак, рішення з даного питання не було прийнято, оскільки не набрало необхідної кількості голосів депутатів.
Відповідно до ст.3 Земельного кодексу України, земельні відносини регулюються Конституцією України, цим кодексом, а також прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами.
Згідно ч.1,3 ст.124 Земельного кодексу України, передача в оренду земельних ділянок, що перебувають в державній або комунальній власності, здійснюється на підставі рішення відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування шляхом укладення договору оренди земельної ділянки. Передача в оренду земельних ділянок громадянам і юридичним особам із зміною їх цільового призначення та із земель запасу під забудову здійснюється за проектами відведення в порядку встановленому ст. 118, 123 цього Кодексу.
Частиною 3 ст.123 Земельного кодексу України, передбачено, що юридична особа зацікавлена в одержанні земельної ділянки у постійне користування з земель державної або комунальної власності, звертається з відповідним клопотанням до районної, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій або сільської, селищної, міської ради. Відповідна рада розглядає клопотання у місячний строк і дає згоду на розроблення проекту відведення земельної ділянки. Проект відведення земельної ділянки погоджується із землекористувачем, органом по земельних ресурсах, природоохоронними і санітарно-епідеміологічними органами, органами архітектури та охорони культурної спадщини і після одержання висновку державної землевпорядної експертизи по об'єктах, які їй підлягають, подається до відповідної ради, які розглядають його в місячний строк і в межах своїх повноважень, визначених цим кодексом, приймають рішення про надання земельної ділянки.
Згідно п.“в”ч.1ст.12 Земельного кодексу України, до повноважень сільських, селищних, міських рад у галузі земельних відносин на території сіл, селищ, міст належить: надання земельних ділянок у користування із земель комунальної власності відповідно до цього Кодексу.
Отже, відповідний орган місцевого самоврядування, при наявності погодження проекту землеустрою всіма службами та позитивного висновку державної землевпорядної експертизи зобов'язаний розглянути дане питання у визначений строк, затвердити проект землеустрою та укласти договір оренди земельної ділянки.
Згідно ст.5 Земельного кодексу України, одним з принципів земельного законодавства є принцип забезпечення гарантій прав на землю.
Способом забезпечення гарантій прав на землю є вирішення земельних спорів судом.
Згідно ч.3 ст. 179 Господарського кодексу України, укладення господарського договору є обов'язковим для сторін, якщо він заснований на державному замовленні, виконання якого є обов'язковим для суб'єкта господарювання у випадках, передбачених законом, або існує пряма вказівка закону щодо обов'язковості укладення договору для певних категорій суб'єктів господарювання чи органів державної влади або органів місцевого самоврядування.
Згідно ст. 187 Господарського кодексу України, спори, які виникають при укладенні господарських договорів, укладення яких є обов'язковим на підставі закону та в інших випадках, встановлених законом, розглядаються судом.
Загальний порядок укладення господарських договорів встановлений ст.181 Господарського кодексу України. Вказана норма визначає обов'язок відповідача після одержання проекту договору в разі згоди з його умовами оформити договір та повернути один примірник позивачу у двадцятиденний строк. За наявності заперечень щодо окремих умов договору відповідачу слід скласти протокол розбіжностей та разом з договором у цей же строк надіслати позивачу.
Відповідно до ст.641 Цивільного кодексу України, пропозицію укласти договір може зробити кожна зі сторін майбутнього договору. Пропозиція укласти договір мусить містити істотні умови договору і виражати намір особи, яка її зробила, вважати себе зобов'язаною в разі її прийняття.
Згідно п.1ст.648 Цивільного кодексу України, зміст договору, укладеного на підставі правового акта органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим, органу місцевого самоврядування, обов'язкового для сторін договору, має відповідати цьому акту.
Статтею 35 Закону України ”Про оренду землі”, передбачено, що спори пов'язані з орендою землі вирішуються в судовому порядку.
Договір оренди землі в розумунні ст. 13 Закону України ”Про оренду землі ” -це договір, за яким орендодавець зобов'язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар зобов'язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору та вимог цивільного законодавства.
Відповідно до ст. 14 Закону України ”Про оренду землі ”, договір оренди землі укладається в письмовій формі і за бажання однієї зі сторін може бути посвідчений нотаріально. Типова форма договору оренди землі затверджується Кабінетом Міністрів України (Постанова КМУ від 03.03.2004р. № 220).
Згідно ч.1ст.184 Господарського кодексу України, спори, що виникають при укладенні господарських договорів за державним замовленням, або договорів, укладення яких є обов'язковим на підставі закону та в інших випадках, встановлених законом, розглядаються судом.
День набрання чинності рішення суду, яким вирішено питання переддоговірного спору, вважається днем укладення відповідного господарського договору(ст.184 ГК України).
З врахуванням викладених обставин та положень закону , суд вважає позовні вимоги обгрунтованими , а тому позов слід задоволити, оскільки відновити порушене право Позивача, Відповідач самостійно невзмозі.
Судові витрати, відповідно до ст.49 ГПК України слід покласти на Відповідача, стягнувши їх на користь Позивача.
На підставі викладеного , у відповідності до ст.124 Конституції України, ст.ст. 33, 41, 43, 49, 75, 82-85 Господарського-процесуального кодексу України, суд-
Позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Карпати-Сервіс" до Відповідача, Івано-Франківська міська рада про укладення договору оренди земельної ділянки для будівництва багатоквартирного житлового будинку - задовольнити.
Укласти договір оренди земельної ділянки для будівництва багатоквартирного житлового будинку, розташованої по вул.Горбачевського, поруч буд.№40 в м.Івано-Франківську, між Івано-Франківською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю ”Карпати-Сервіс” на умовах, запропонованих позивачем, а саме:
м.Івано-Франківськ “__”___________200__р.
Івано-Франківська міська рада, код 33644700, що знаходиться за адресою вул.Грушевського,21, м.Івано-Франківськ, в особі міського голови Анушкевичуса Віктора Андріусовича, який діє на підставі ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», далі по договору Орендодавець,
та товариство з обмеженою відповідальністю “Карпати-Сервіс”, код 32077011, що знаходиться за адресою, вул.З.Красівського1, кв.37, м.Івано-Франківськ, в особі директора Фурди Ярослава Богдановича, що діє на підставі Статуту, далі по договору Орендар, далі по договору Сторони,
уклали цей Договір про наступне:
Предмет договору
1. Орендодавець надає, а Орендар приймає в строкове платне користування земельну ділянку для будівництва багатоквартирного житлового будинку, яка знаходиться по вул.Горбачевського, поруч будинку №40 в м.Івано-Франківську.
Об'єкт оренди
2. В оренду передається земельна ділянка загальною площею 0.35 га
3. На земельній ділянці відсутні об'єкти нерухомого майна.
4. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки становить 464521,68 (чотириста шістдесят чотири тисячі п"ятсот двадцять одна гривня 68 коп)
5. Земельна ділянка, яка передається в оренду не містить недоліків, що можуть перешкоджати її ефективному використанню та інших особливостей, які можуть вплинути на орендні відносини.
Строк дії договору
6. Договір укладено на три роки. Після закінчення строку дії договору орендар має переважне право поновити його на новий строк. У цьому разі орендар повинен не пізніше ніж за 30 днів до закінчення строку дії договору повідомити письмово орендодавця про намір продовжити його дію.
Орендна плата
7. Орендна плата вноситься Орендарем у грошовій формі, в розмірі 13935,65(тринадцять тисяч дев"ятсот тридцять п"ять гривень 65 коп.) на рік, на основі розрахунку поданого Орендарем протягом місяця з дня винекнення права користування земельною ділянкою. Розмір орендної плати підлягає щорічному уточненню відповідно до п.8 цього Договору.
8. Розрахунок орендної плати складається на підставі даних державного земельного кадастру за станом на перше січня цього року і щорічно подається Орендарем Орендодавцеві до першого лютого поточного року з розбивкою річної суми рівними частинами на місяць. При складанні розрахунку орендної плати враховується коефіцієнт індексації грошової оцінки земель, що встановлюється згідно з чинним законодавством.
9. Орендна плата вноситься у такі строки: щомісячно протягом 30(тридцяти) календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного місяця в місцевий бюджет.
10. Розмір орендної плати переглядається у разі:
зміни умов господарювання, передбачених договором; зміни розмірів земельного податку, підвищення цін і тарифів, зміни коефіцієнтів індексації, визначених законодавством; погіршення стану орендованої земельної ділянки не з вини орендаря, що підтверджено документами; в інших випадках, передбачених законом.
11. У разі невнесення орендної плати у строки, визначені цим договором, справляється пеня у розмірі 0.1% несплаченої суми за кожний день прострочення.
12. Внесення орендної плати на майбутній період оренди допускається на термін не більший одного року.
13. У разі визнання договору недійсним, одержана Орендарем орендна плата за фактичний строк оренди не повертається.
14. У випадку оренди декількох земельних ділянок, Орендар зобов'язаний при здійсненні платежу в графі «призначення платежу»вказувати № договору або № рахунку.
Умови використання земельної ділянки
15. Земельна ділянка передається в оренду для будівництва багатоквартирного житлового будинку.
16. Цільове призначення земельної ділянки для будівництва житлового будинку.
Умови і строки передачі земельної ділянки в оренду
17. Передача земельної ділянки в оренду здійснюється з розробленням проекту її відведення. Організація розроблення проекту відведення земельної ділянки і витрати, пов'язані з цим, покладаються на Орендаря.
18. Передача земельної ділянки Орендарю здійснюється після державної реєстрації цього договору.
Умови повернення земельної ділянки
19. Після припинення дії договору Орендар повертає Орендодавцеві земельну ділянку у стані, не гіршому порівняно з тим, у якому він одержав її в оренду. Орендодавець у разі погіршення корисних властивостей орендованої земельної ділянки, пов'язаних із зміною її стану, має право на відшкодування збитків у розмірі, визначеному сторонами. Якщо сторонами не досягнуто згоди про розмір відшкодування збитків, спір розв'язується у судовому порядку.
20. Здійснені Орендарем без згоди орендодавця витрати на поліпшення орендованої земельної ділянки, які неможливо відокремити без заподіяння шкоди цій ділянці, не підлягають відшкодуванню.
21. Поліпшення стану земельної ділянки, проведені Орендарем за письмовою згодою з Орендодавцем землі, підлягають відшкодуванню у відповідності до окремої угоди сторін.
22. Орендар має право на відшкодування збитків, заподіяних унаслідок невиконання Орендодавцем зобов'язань, передбачених цим договором. Збитками вважаються фактичні втрати, яких Орендар зазнав у зв'язку з невиконанням або неналежним виконанням умов договору орендодавцем, а також витрати, які Орендар здійснив або повинен здійснити для відновлення свого порушеного права; доходи, які орендар міг би реально отримати в разі належного виконання Орендодавцем умов договору. Розмір фактичних витрат Орендаря визначається на підставі документально підтверджених даних.
Обмеження (обтяження) щодо використання
земельної ділянки
23. Земельні сервітути та обмеження, встановлені щодо земельної ділянки, зазначені в п.1 Договору, після їх державної реєстрації є обов'язковими для Орендаря, який повинен забезпечити цілодобовий доступ до існуючих на території земельної ділянки інженерних мереж для їх ремонту, обслуговування, дотримуватись правил використання земель в охоронній зоні мереж, не чинити перешкод при будівництві нових, враховувати право проходу та проїзду транспортних засобів та інші сервітути.
23.1. Дотримуватись сервітутних обмежень, вказаних у висновках організацій, які включені в акт вибору земельної ділянки.
24. Передача в оренду земельної ділянки не є підставою для припинення або зміни обмежень (обтяжень) та інших прав третіх осіб на цю ділянку.
Права та обов'язки сторін
25. Орендодавець має право вимагати від Орендаря:
25.1. використання земельної ділянки за цільовим призначенням згідно з цим договором; додержання екологічної безпеки землекористування та збереження родючості грунтів, державних стандартів, норм і правил, проектних рішень, місцевих правил забудови населених пунктів;
25.2. додержання режиму використання водоохоронних зон, прибережних захисних смуг, зон санітарної охорони та територій, які особливо охороняються;
25.3 . своєчасного внесення орендної плати та своєчасного подання розрахунку орендної плати;
26. Орендодавець зобов'язаний:
26.1. передати у користування земельну ділянку у стані, придатному для використання за цільовим призначенням;
26.2. не втручатись у виробничу діяльність Орендаря і не вчиняти дій, які перешкоджали б Орендареві користуватися орендованою земельною ділянкою.
27.Орендар має право:
27.1. самостійно господарювати на землі, визначати напрями своєї господарської діяльності відповідно до призначення земельної ділянки та умов Договору;
27.2. одержувати продукцію і доходи;
27.3. здійснювати у встановленому порядку за згодою Орендодавця зрошувальні, осушувальні та меліоративні роботи;
27.4. використовувати у встановленому порядку для власних потреб наявні на земельній ділянці загальнопоширені корисні копалини, торф, лісові угіддя, водні об'єкти, а також інші корисні властивості землі;
27.5. витрибовувати земельну ділянку з будь-якого незаконного володіння та користування;
27.6. вимагати усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою;
27.7. на відшкодування збитків, заподіяних земельній ділянці громадянами та юридичними особами;
27.8. на передачу в суборенду земельної ділянки (її частини) за згодою Орендодавця. При передачі в суборенду земельної ділянки, зазначеної в п.1 цього Договору (її частини), умови договору суборенди земельної ділянки мають бути визначені в межах цього Договору і не суперечити йому. Термін суборенди не може перевищувати строку дії договору оренди. У разі припинення чи розірвання цього Договору, чинність договору суборенди земельної ділянки припиняється. Договір суборенди земельної ділянки підлягає державній реєстрації.
28.Орендар зобов'язаний:
28.1. використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням згідно з договором Оренди;
28.2. додержуватись вимог законодавства про охорону довкілля, екологічної безпеки землекористування та збереження родючості грунтів, державних стандартів, норм і правил, проектних рішень, місцевих правил забудови населених пунктів;
28.3. дотримуватись режиму використання водоохоронних зон, прибережних захисних смуг, зон санітарної охорони та територій, які особливо охороняються;
28.4. своєчасного вносити орендну плату;
28.5. не порушувати прав власників суміжних земельних ділянок та землекористувачів;
28.6. підвищувати родючість грунтів та зберігати інші користі властивості грунтів;
28.7. своєчасно подавати Орендодавцеві дані про стан і використання земель та інших природніх ресурсів у порядку встановленому зеоном;
28.8. дотримуватись правил добросусідства та обмежень, повязаних з встановленням земельних сервітутув та охоронних зон;
28.9. зерігати геодезичні знаки, протиерозійні споруди, мережі зрошувальних і осушувальних систем;
28.10 приступати до використання земельної ділянки Орендар має право після державної реєстрації договору оренди.
Ризик випадкового знищення або пошкодження об'єкта оренди чи його частини
29. Ризик випадкового знищення або пошкодження об'єкта оренди чи його частини несе Орендар.
Страхування об'єкта оренди
30. Згідно з цим договором об'єкт оренди підлягає страхуванню на весь період дії цього договору на письмову вимогу Орендодавця.
Зміна умов договору і припинення його дії
31. Зміна умов договору здійснюється у письмовій формі за взаємною згодою сторін. У разі недосягнення згоди щодо зміни умов договору спір розв'язується у судовому порядку.
32. Дія договору припиняється у разі:
закінчення строку, на який його було укладено; придбання орендарем земельної ділянки у власність; викупу земельної ділянки для суспільних потреб або примусового відчуження земельної ділянки з мотивів суспільної необхідності в порядку, встановленому законом; ліквідації юридичної особи-орендаря. Договір припиняється також в інших випадках, передбачених законом.
33. Дія договору припиняється шляхом його розірвання за:
взаємною згодою сторін; рішенням суду на вимогу однієї із сторін у наслідок невиконання другою стороною обов'язків, передбачених договором, та внаслідок випадкового знищення, пошкодження орендованої земельної ділянки, яке істотно перешкоджає її використанню, а також з інших підстав, визначених законом.
34. Розірвання договору оренди землі в односторонньому порядку не допускається.
35. Перехід права власності на орендовану земельну ділянку до другої особи, а також реорганізація юридичної особи-орендаря є (не є) підставою для зміни умов або розірвання.
Відповідальність сторін за невиконання або неналежне виконання договору
36. За невиконання або неналежне виконання договору сторони несуть відповідальність відповідно до закону та цього договору.
Прикінцеві положення
37. В інших випадках, не передбачених договором, сторони керуються чинним законодавством України.
38. Спори з питань не врегульованих цим Договором, вирішуються судом у встановленому законодавством порядку.
39.Невід'ємними частинами договору є:
план або схема земельної ділянки; проект відведення земельної ділянки і кадастровий план з відображенням обмежень (обтяжень) у її використанні та встановлених земельних сервітутів; акт визначення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
40. Зміст ст.18 Закону України “Про оренду землі”сторонам зрозуміло.
41. Цей договір укладено в трьох примірниках, з яких один зберігається в Орендаря, другий -в Орендодавця, третій -в органі, що провів державну реєстрацію.
Реквізити сторін
Орендодавець : 76018, м.Івано-Франківськ, вул.Грушевського, 21; місцевий бюджет код 20568100, р/р 33219812700002, код платежу 13050200, МФО 836014 в УДК в Івано-Франківській області.
Орендар______________________________________________________________
Міський голова___________(В.Анушкевичус)
Директор ТзОВ “Карпати-Сервіс”_______________(Я.Фурда)
Цей Договір підлягає реєстрації у Івано-франківському міському відділі Івано-Франківської регіональної філії центру ДЗК при Держкомземі України.
Договір зареєстрований у Івано-франківському міському відділі Івано-Франківської регіональної філії центру ДЗК при Держкомземі України, про що в Державному реєстрі земель вчинено запис від
"___" _______________ 20__ р. за N ____
МП ________ ___________________________________________
(підпис) (ініціали та прізвище посадової особи, яка
провела державну реєстрацію
Стягнути з Відповідача, Івано-Франківської міської ради (вул. Грушевського, 21, м. Івано-Франківськ) на користь Позивача, Товариство з обмеженою відповідальністю «Карпати-Сервіс»85,00 грн. -державного мита та 236,00 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.
Наказ видати позивачу після набрання рішенням законної сили та направити Позивачу.
Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня його прийняття, у разі, якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину рішення, воно набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня підписання повного рішення, оформленого відповідно до статті 84 Господарського процесуального кодексу України.
рішення підписане 09.08.10
Виготовлено в АС "Діловодство суду"
________________ 09.08.10