про поновлення провадження
20 жовтня 2022 року м. Кропивницький Справа № 340/2732/21
Кіровоградський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Дегтярьової С.В., розглянувши у порядку письмового провадження адміністративну справу
за позовом: ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 )
до відповідача: Дмитрівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області (27422, Кіровоградська обл., Знам'янський р-н, с. Дмитрівка, Площа Перемоги, 4, ЄДРПОУ:04365267)
про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії,
Представник позивача звернувся до суду з позовом, в якому просить:
- визнати протиправним та скасувати рішення Дмитрівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області від 26.02.2021 р. №234;
- зобов'язати Дмитрівську сільську раду Кропивницького району Кіровоградської області затвердити проект землеустрою та передати ОСОБА_1 у приватну власність земельну ділянку площею 2,0000 га з кадастровим номером 3522281900:02:000:5573, яка знаходиться на території Іванковецької сільської ради Знам'янського району Кіровоградської області.
Ухвалою судді від 07.06.2021 року відкрито провадження у справі за вказаним позовом та вирішено здійснювати її розгляду за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.
Ухвалою від 11.08.2021 року суд зупинив провадження у справі до набрання законної сили судовим рішенням в адміністративній справі №340/2467/21.
Рішенням Кіровоградського окружного адміністративного суду від 10.11.2021 року у справі №340/2467/21у задоволенні позову відмовлено. Постановою Третього апеляційного адміністративного суду від 12.05.2022 року рішення скасовано, у задоволенні позову відмовлено.
Відповідно до статті 237 КАС України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу. Провадження у справі продовжується зі стадії, на якій його було зупинено.
Керуючись статтями 236, 237, 243, 248 КАС України, суд, -
Поновити провадження в адміністративній справі та продовжити її розгляд.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя Кіровоградського
окружного адміністративного суду С.В. Дегтярьова