Справа № 146/304/22
Провадження №22/ц/801/1679/2022; № 22-ц/801/1784/2022
Категорія: 17
Головуючий у суді 1-ї інстанції Пилипчук О. В.
Доповідач:Копаничук С. Г.
16 вересня 2022 рокуСправа № 146/304/22м. Вінниця
Вінницький апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
Головуючого судді: Копаничук С.Г.,
Суддів: Медвецького С.К., Оніщука В.В.
вирішуючи питання призначення до розгляду в апеляційній інстанції апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Агрокомплекс «Зелена долина» на рішення Томашпільського районного суду Вінницької області від 14.06.2022 року та на додаткове рішення Томашпільського районного суду Вінницької області від 11.08.2022 року у цивільній справі за позовом Приватного акціонерного товариства «Продовольча компанія «Поділля» до ОСОБА_1 , Товариства з обмеженою відповідальністю «Агрокомплекс «Зелена долина» про скасування державної реєстрації речового права та його припинення, -
Суддею-доповідачем у порядку підготовки справи до апеляційного розгляду виконано вимоги статті 365 ЦПК України.
Враховуючи, що апеляційна скарга на додаткове рішення суду не потребує часу для проведення підготовчих дій, колегія суддів вважає, що справу слід призначити до судового розгляду.
Керуючись ст. ст. 365, 366 ЦПК України, суд -
Підготовчі дії вважати закінченими.
Призначити справу до апеляційного розгляду на 06.10.2022 року на 13 год. 30 хв. в приміщенні Вінницького апеляційного суду, зала судових засідань №2, про що повідомити учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач Копаничук С.Г.
Судді: Медвецький С.К
Оніщук В.В.