Справа 556/1857/22
Номер провадження 1-в/556/323/2022
про проведення судового засідання
в режимі відеоконференції
22.09.2022 року
Володимирецький районний суд Рівненської області в особі судді Іванків О.В., розглянувши клопотання засудженого ОСОБА_1 про зарахування судом строку попереднього ув'язнення в строк покарання, -
встановив:
Засуджений ОСОБА_1 , який відбуває покарання в ДУ «Полицька ВК (№76)», звернувся до суду із клопотанням про зарахування судом строку попереднього ув'язнення в строк покарання.
Як вбачається з ч.1 ст.336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження. Таке рішення суд вправі прийняти як з власної ініціативи, так і за клопотанням учасників судового провадження.
Враховуючи викладене, з метою забезпечення оперативності судового розгляду клопотання, суд приходить до висновку про необхідність проведення судового розгляду в режимі відеоконференції.
Керуючись ст.336 КПК України, суддя -
постановив:
Призначити розгляд клопотаннязасудженого ОСОБА_1 про зарахування судом строку попереднього ув'язнення в строк покарання в режимі відеоконференції 14 год. 00 хв. 20 жовтня 2022 року.
Про час судового розгляду повідомити прокурора та адміністрацію ДУ «Полицька ВК (№76)»:
?Забезпечити явку засудженого ОСОБА_1 у приміщення, де розміщенні технічні засоби для здійснення відеоконференції.
?До часу проведення відеоконференції надати судуособову справу засудженого ОСОБА_1 та довідку, в якій відобразити зміст резолютивної частини вироку суду, дату фактичного затримання засудженого та дату набрання вироком суду законної сили (згідно розпорядження);
Ухвала є остаточною і апеляційному оскарженню не підлягає.
Суддя: Іванків О.В.