Рішення від 25.08.2022 по справі 140/4731/22

ВОЛИНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 серпня 2022 року ЛуцькСправа № 140/4731/22

Волинський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого-судді Сороки Ю.Ю.,

розглянувши у письмовому провадженні за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю ”ВІСТАВТО” до Головного управління ДПС у Волинській області про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю ”ВІСТАВТО” звернулося з позовом до Головного управління ДПС у Волинській області про скасування рішення комісії Головного управління ДПС у Волинській області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування і Єдиному реєстрі податкових накладних від 06 жовтня 2021 року №55462 про відповідність Товариства з обмеженою відповідальністю ”ВІСТАВТО” критеріям ризиковості платника податку.

Зобов'язання Головне управління ДПС у Волинській області виключити Товариство з обмеженою відповідальністю ”ВІСТАВТО” з переліку ризикових платників податку.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що рішенням Комісії Головного управління ДПС у Волинській області з питань зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних від 06.10.2021 №55462, ТОВ ”ВІСТАВТО” віднесено до переліку ризикових платників податку.

Позивач вважає рішення про відповідність Товариства з обмеженою відповідальністю ”ВІСТАВТО” критеріям ризиковості платника податку протиправним та безпідставним, оскільки прийняте на припущеннях, які не підтверджені будь-якими доказами. Зазначає, що позивач не відповідає жодній з вимог п.8 Критеріїв ризиковості платника податку на додану вартість, являється сумлінним платником та здійснює господарську діяльність у відповідності до вимог чинного законодавства, а тому його необгрутовано віднесено до переліку ризикових платників податків, що, як наслідок, призводить до безпідставного зупинення реєстрації податкових накладних товариства.

Стверджує, що ним методично через електронний кабінет відповідачу надавались повідомлення про надання пояснень та копій документів щодо ПН/РК, реєстрація яких зупинялась, на підставі тих документів, відповідач завжди приймав рішення про реєстрацію відповідної податкової накладної.

В свою чергу, інформація, що може свідчити про ймовірність уникнення платником податку на додану вартість виконання свого податкового обов'язку є лише припущенням відповідача, яке нічим необгрунтоване і непідтверджене, оскільки жодних перевірок господарської діяльності позивача за вказані періоди, які б встановили вказані факти, відповідачем не проводилось.

У зв'язку із чим, просить визнати протиправним та скасувати рішення Комісії Головного управління ДПС у Волинській області з питань зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних від 06.10.2021 №55462 про відповідність Товариства з обмеженою відповідальністю ”ВІСТАВТО” критеріям ризиковості платника податку на додану вартість.

Ухвалою суду від 08.07.2022 прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження у справі, вирішено розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження, без проведення судового засідання(виклику сторін).

26.07.2022 представником відповідача подано відзив на позовну заяву, у якому вважає позовні вимоги позивача безпідставними та такими, що не підлягають задоволенню, оскільки підставою для прийняття оскаржуваного рішення стало відповідність підприємства пункту 8 Критеріїв ризиковості платника податків з огляду на те, що «у контролюючих органах наявна податкова інформація, яка стала відома у процесі провадження поточної діяльності під час виконання покладених на контролюючі органи завдань і функцій, що свідчить про ймовірність уникнення платником податку на додану вартість виконання свого податкового обов'язку.

Співставленням інформації відображеної в ЄРПН на реалізацію ТОВ ”ВІСТАВТО” контрагентам-покупцям транспортних засобів в адресу різних юридичних та фізичних осіб та інформації щодо первинної реєстрації транспортних засобів, ввезених на митну територію України встановлено, що ТОВ ”ВІСТАВТО” не складені та не зареєстровані в ЄРПН податкові накладні на реалізацію 307 шт. транспортних засобів, ввезених з-за кордону загальною вартістю 59 477 454, 00 грн., в т.ч. ПДВ 9 912 909, 00 грн., реєстрацію яких проведено сервісними центрами МВС. Транспортні засоби та спецтехніка ТОВ ”ВІСТАВТО” в кількості 307 шт. загальною вартістю 59 477 454,00 грн., реалізовані кінцевий споживачам без відображення в обліку та в рядку декларації з ПДВ за звітні періоди травень-серпень 2021 року та не відображено обсяг з реалізації кінцевим споживачам імпортованих транспортних засобів в кількості 307 шт. загальною вартістю 59 477 454, 00 грн., в т.ч. ПДВ 9 912 909,00 грн.».

Водночас, зазначає, що внесення позивача до переліку ризикових платників податку є лише діяльністю контролюючого органу з виконання своїх повноважень по збиранню та формуванню податкової інформації, яка сама по собі не створює для платника податків жодних правових наслідків у вигляді зміни або припинення його прав та не породжують для нього обов'язкових юридичних наслідків. В свою чергу, внесення позивача до переліку ризикових платників податку та зупинення реєстрації податкової накладної є дискреційними повноваженнями податкового органу і не є рішенням про відмову у реєстрації податкової накладної, яке порушує права позивача та його контрагентів.

А тому, просить суд відмовити у задоволенні позовних вимог позивача повністю.

Одночасно із відзивом на позовну заяву представником відповідача подано клопотання розгляд справи за правилами загального позовного провадження та про залишення позовної заяви без розгляду, у зв'язку із пропуском позивачем строку звернення до суду.

Ухвалою суду від 25.08.2022 в задоволенні клопотання представника Головного управління ДПС у Волинській області про розгляд справи за правилами загального позовного провадження в адміністративній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю ”ВІСТАВТО” до Головного управління ДПС у Волинській області про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії, відмовлено.

Ухвалою суду від 25.08.2022 в задоволенні клопотання представника Головного управління ДПС у Волинській області про залишення позовної заяви без розгляду, відмовлено.

Враховуючи вимоги статті 262 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) судом розглянуто дану справу за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

Дослідивши наявні в матеріалах справи письмові докази та пояснення, викладені у заявах по суті справи, суд дійшов висновку, що позовні вимоги слід задовольнити повністю з огляду на наступне.

Судом встановлено, що 06.10.2021 Комісією Головного управління ДПС у Волинській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації, оформленого протоколом засідання комісії №173, прийнято рішення №55462 щодо відповідності ТОВ ”ВІСТАВТО” п.8 Критеріїв ризиковості платника податку на додану вартість.

Підставою для віднесення ТОВ ”ВІСТАВТО” до переліку ризикових платників податків, Комісія Головного управління ДПС у Волинській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації, у протоколі засідання комісії №173 від 06.10.2021 вказала, що за результатами співставлення інформації відображеної в ЄРПН на реалізацію ТОВ ”ВІСТАВТО” контрагентам-покупцям транспортних засобів в адресу різних юридичних та фізичних осіб та інформації щодо первинної реєстрації транспортних засобів, ввезених на митну територію України встановлено, що ТОВ ”ВІСТАВТО” не складені та не зареєстровані в ЄРПН податкові накладні на реалізацію 307 шт. транспортних засобів, ввезених з-за кордону загальною вартістю 59 477 454, 00 грн., в т.ч. ПДВ 9 912 909, 00 грн., реєстрацію яких проведено сервісними центрами МВС. Транспортні засоби та спецтехніка ТОВ ”ВІСТАВТО” в кількості 307 шт. загальною вартістю 59 477 454,00 грн., реалізовані кінцевий споживачам без відображення в обліку та в рядку декларації з ПДВ за звітні періоди травень-серпень 2021 року та не відображено обсяг з реалізації кінцевим споживачам імпортованих транспортних засобів в кількості 307 шт. загальною вартістю 59 477 454, 00 грн., в т.ч. ПДВ 9 912 909,00 грн.

Надаючи оцінку спірним правовідносинам суд зазначає наступне.

Згідно статті 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до п.21.1.1-21.1.5, п.21.1, ст.21 Податкового кодексу України посадові та службові особи контролюючих органів зобов'язані: дотримуватися Конституції України та діяти виключно у відповідності з цим Кодексом та іншими законами України, іншими нормативними актами; забезпечувати сумлінне виконання покладених на контролюючі органи функцій; забезпечувати ефективну роботу та виконання завдань контролюючих органів відповідно до їх повноважень; не допускати порушень прав та охоронюваних законом інтересів громадян, підприємств, установ, організацій; коректно та уважно ставитися до платників податків, їх представників та інших учасників відносин, що виникають під час реалізації норм цього Кодексу та інших законів, не принижувати їх честі та гідності.

Згідно п.17.1.2, п.17.1.3, п. 17.1.6, п.17.1.7, п.17.1.8, п.17.1 та п.17.2 ст.17 Податкового кодексу України платник податків має право: представляти свої інтереси в контролюючих органах самостійно, через податкового агента або уповноваженого представника; обирати самостійно, якщо інше не встановлено цим Кодексом, метод ведення обліку доходів і витрат; бути присутнім під час проведення перевірок та надавати пояснення з питань, що виникають під час таких перевірок, ознайомлюватися та отримувати акти (довідки) перевірок, проведених контролюючими органами, перед підписанням актів (довідок) про проведення перевірки, у разі наявності зауважень щодо змісту (тексту) складених актів (довідок) підписувати їх із застереженням та подавати контролюючому органу письмові заперечення в порядку, встановленому цим Кодексом; оскаржувати в порядку, встановленому цим Кодексом, рішення, дії (бездіяльність) контролюючих органів (посадових осіб), у тому числі індивідуальну податкову консультацію, яка йому надана, а також узагальнюючу податкову консультацію; вимагати від контролюючих органів проведення перевірки відомостей та фактів, що можуть свідчити на користь платника податків;

Платник податку має також інші права, передбачені законом.

Як вбачається з матеріалів справи, на засідання комісії Головного управління ДПС у Волинській області, яка приймає рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних або відмову в такій реєстрації, оформленого протоколом засідання комісії від 06.10.2021 №173 позивач не запрошувався. Про засідання комісії не повідомлявся.

Отже, рішення Головного управління ДПС у Волинській області від 06.10.2021 №55462, оформлене протоколом засідання комісії Головного управління ДПС у Волинській області від 06.10.2021 №173, про включення ТОВ ”ВІСТАВТО” до переліку ризикових платників податків ІТС “Податковий блок” відповідно до п.8 Критеріїв ризиковості, ухвалено без відома та участі платника податків - Товариства з обмеженою відповідальністю ”ВІСТАВТО”.

Згідно п.20.1 та п.20.2. ст.20 Податкового кодексу України контролюючі органи мають право: запрошувати платників податків, зборів, платежів або їх представників для перевірки правильності нарахування та своєчасності сплати податків, зборів, платежів, дотримання вимог іншого законодавства, у тому числі законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи. Письмові повідомлення про такі запрошення надсилаються в порядку, встановленому статтею 42 цього Кодексу, не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня запрошення рекомендованими листами, в яких зазначаються підстави запрошення, дата і час, на які запрошується платник податків; для здійснення функцій, визначених законом, отримувати безоплатно від платників податків, у тому числі благодійних та інших неприбуткових організацій, усіх форм власності у порядку, визначеному законодавством, довідки, копії документів, засвідчені підписом платника або його посадовою особою та скріплені печаткою (за наявності), про фінансово-господарську діяльність, отримані доходи, видатки платників податків та іншу інформацію, пов'язану з обчисленням та сплатою податків, зборів, платежів, про дотримання вимог законодавства, здійснення контролю за яким покладено на контролюючі органи, а також фінансову і статистичну звітність у порядку та на підставах, визначених законом.

Таким чином, при ухваленні рішення Головного управління ДПС у Волинській області від 06.10.2021 №55462, оформленого протоколом засідання комісії від 06.10.2021 №173, про включення до переліку ризикових платників Товариства з обмеженою відповідальністю ”ВІСТАВТО” відповідачем порушено вимоги ст.17, ст.20 та ст.21 Податкового кодексу України, оскільки таке рішення ухвалено посадовими особами відповідача без участі представників Товариства з обмеженою відповідальністю ”ВІСТАВТО”, не забезпечено право платнику податків надати пояснення, зауваження чи заперечення, а також не забезпечено право платнику податків - ТОВ ”ВІСТАВТО” на надання первинних документів на спростування доводів контролюючого органу щодо ознак ризиковості платника податків - Товариства з обмеженою відповідальністю ”ВІСТАВТО”.

Таким чином, відповідачем, безпідставно обмежено доступ представників Товариства з обмеженою відповідальністю ”ВІСТАВТО” до процесу прийняття рішень, що стосуються його прав та інтересів.

Більш того, будь-яких належних чи допустимих доказів, які б свідчили про підставність віднесення Товариства з обмеженою відповідальністю ”ВІСТАВТО” до переліку ризикових платників податків відповідачем до суду не надано.

Єдиною підставою для віднесення Товариства з обмеженою відповідальністю ”ВІСТАВТО” до переліку ризикових платників податків, слугувало проведене працівниками ГУ ДПС у Волинській області співставлення інформації відображеної в ЄРПН на реалізацію ТОВ ”ВІСТАВТО” контрагентам-покупцям транспортних засобів в адресу різних юридичних та фізичних осіб та інформації щодо первинної реєстрації транспортних засобів, ввезених на митну територію України встановлено, що ТОВ ”ВІСТАВТО” не складені та не зареєстровані в ЄРПН податкові накладні на реалізацію 307 шт. транспортних засобів, ввезених з-за кордону загальною вартістю 59 477 454, 00 грн., в т.ч. ПДВ 9 912 909, 00 грн., реєстрацію яких проведено сервісними центрами МВС. Транспортні засоби та спецтехніка ТОВ ”ВІСТАВТО” в кількості 307 шт. загальною вартістю 59 477 454,00 грн., реалізовані кінцевий споживачам без відображення в обліку та в рядку декларації з ПДВ за звітні періоди травень-серпень 2021 року та не відображено обсяг з реалізації кінцевим споживачам імпортованих транспортних засобів в кількості 307 шт. загальною вартістю 59 477 454, 00 грн., в т.ч. ПДВ 9 912 909,00 грн.

Проте, дані обставини спростовуються наявними в матеріалах справи письмовим доказами.

Судом встановлено, що ТОВ ”ВІСТАВТО” зареєстровано як юридична особа 16.09.2020, платником податку на додану вартість з 01.12.2020 року. Основним видом діяльності є неспеціалізована оптова торгівля (КВЕД 46.90) та інші, в т.ч. торгівля автомобілями та легковими автотранспортними засобами (КВЕД 45.11).

Так, зокрема, 04.10.2021 між Товариством з обмеженою відповідальністю ”ВІСТАВТО”, надалі - Продавець та Товариством з обмеженою відповідальністю ”ПАПС”, надалі - Покупець, укладено договір купівлі-продажу №688, згідно п.1.1 якого продавець продає, а покупець купує транспортний засіб марки MERCEDES-BENZ 1222 L ATEGO, номер кузова НОМЕР_1 , рік виготовлення - 2009.

Відповідно до п.2.1 вартість договору складає 914485,00 грн., в тому числі ПДВ 152 414,17 грн.

Придбання Товариством з обмеженою відповідальністю ”ПАПС” транспортного засобу марки MERCEDES-BENZ 1222 L ATEGO підтверджується наявними в матеріалах справи актом прийняття-передачі транспортних засобів від 04.10.2021, видатковою накладною №157 від 04.10.2021 на суму 914485,00 грн., в тому числі ПДВ 152 414,17 грн. та податковою накладною №2 від 04.10.2021 на суму 914485,00 грн., в тому числі ПДВ 152 414,17 грн.

Як вбачається з матеріалів справи, Товариством з обмеженою відповідальністю ”ВІСТАВТО” була надіслана податкова накладна №2 від 04.10.2021 на суму 914485,00 грн., в тому числі ПДВ 152 414,17 грн. до ГУ ДПС у Волинській області для реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Реєстрація податкової накладної №2 від 04.10.2021 згідно квитанції від 15.10.2021 була зупинена, оскільки ТОВ ”ВІСТАВТО” відповідає п.8 Критеріїв ризиковості платника податку на додану вартість та запропоновано надати пояснення та копії документів щодо підтвердження інформації, зазначено в ПН/РК для розгляду питання прийняття рішення про реєстрацію/відмову в реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Товариством з обмеженою відповідальністю ”ВІСТАВТО” було подано повідомлення №2 від 12.11.2021 про подання пояснень та копій документів щодо податкової накладної №2 від 04.10.2021, реєстрацію якої було зупинено, зокрема, разом з листом пояснення від 12.11.2021 №12/11/2 та іншими документами.

17.11.2021 Комісією ГУ ДПС у Волинській області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних було прийнято рішення №3384065/43821746 про реєстрацію податкової накладної №2 від 04.10.2021 в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Таким чином, суд вважає, що долученими до матеріалів справи письмовими доказами позивачем спростовано твердження податкового органу про відсутність інформації щодо не складення та не реєстрації в ЄРПН податкових накладних на реалізацію транспортних засобів, зокрема, Товариству з обмеженою відповідальністю ”ПАПС”.

Водночас, суд звертає увагу на те, що рішення про віднесення підприємства позивача до переліку ризикових платників прийнято на підставі проведеного працівниками ГУ ДПС у Волинській області податкового аналізу діяльності ТОВ ”ВІСТАВТО” та даних Єдиного реєстру податкових накладних.

Проте, на думку суду, здійснення податковим органом моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків є превентивним заходом, спрямованим на убезпечення від безпідставного формування податкового кредиту за операціями, що не підтверджені первинними документами або підтверджені платником податку копіями документів, які складені з порушенням законодавства.

Здійснення моніторингу не повинне підміняти за своїм змістом проведення податкових перевірок як способу реалізації владних управлінських функцій податкового органу.

Суд, також, зазначає, що затверджені листом ДФС «Критерії ризиковості платника податків» не відносяться до нормативних актів та не можуть встановлювати нові правила поведінки для платника податку або обмежувати існуючі, оскільки листи міністерств, інших органів виконавчої влади не є нормативно-правовими актами у розумінні статті 117 Конституції України, а відтак не є джерелом права відповідно до статті 7 Кодексу адміністративного судочинства України.

Зазначена правова позиція відповідає висновкам Верховного Суду, що наведені у постанові від 02.04.2019 року у справі № 822/1878/18.

Прийняття комісією рішення щодо віднесення позивача до переліку ризикових платників є підставою для зупинення реєстрації всіх податкових накладних товариства, тобто вказане рішення має безпосередні правові наслідки для підприємства позивача, що виявляються у зупиненні реєстрації, складених ТОВ ”ВІСТАВТО” податкових накладних, що в подальшому виявляється у необхідності вчинення позивачем додаткових дій для відновлення свого стану.

Крім того, суд зазначає, що законодавцем встановлена певна послідовність прийняття рішення про відповідність платника ПДВ Критеріям ризиковості платника податку на додану вартість. Так, вирішенню Комісією регіонального рівня питання відповідності платника податку Критеріям ризиковості платника ПДВ має передувати складання та направлення таким платником податкової накладної/розрахунку коригування, потім моніторинг платника податку, податкової накладної/ розрахунку коригування.

Водночас, встановленню наявності у контролюючих органах податкової інформації, що визначає ризиковість здійснення господарської операції, яка стала відома контролюючому органу у процесі провадження поточної діяльності під час виконання покладених на контролюючі органи завдань і функцій, має передувати моніторинг податкової накладної/розрахунку коригування, поданої для реєстрації.

Отже, питання відповідності позивача Критеріям ризиковості платника ПДВ має розглядатись Комісією регіонального рівня за наслідками подання ТОВ ”ВІСТАВТО” для реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування та моніторингу платника податку і податкової накладної/розрахунку коригування, що направлена для реєстрації.

При цьому моніторинг проводиться в автоматизованому порядку.

Проте, з огляду на встановлені судом обставини, рішення від 06 жовтня 2021 року №55462 про відповідність Товариства з обмеженою відповідальністю ”ВІСТАВТО” критеріям ризиковості платника податку, Комісією регіонального рівня прийнято не за наслідками подання ТОВ ”ВІСТАВТО” податкової накладної/розрахунку коригування для реєстрації, що має передувати моніторингу платника податку, моніторингу такої накладної/розрахунку коригування, а на підставі наявної податкової інформації у вигляді податкового аналізу, що отримана з баз даних ДПС.

Тобто, відповідачем до того ж порушено встановлену Порядком №1165 процедуру прийняття рішення від 06 жовтня 2021 року №55462.

З урахуванням викладеного, суд вважає рішення Комісії Головного управління ДПС у Волинській області з питань зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних від 06 жовтня 2021 року №55462 щодо відповідності ТОВ ”ВІСТАВТО” п.8 Критеріїв ризиковості платника податку на додану вартість незаконним та не обґрунтованим, прийнятим без урахування усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення, з порушенням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів позивача, без урахування права особи на участь у процесі прийняття рішення.

А відтак, суд приходить висновку про наявність підстав для визнання протиправним та скасування рішення Комісії Головного управління ДПС у Волинській області з питань зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних від 06 жовтня 2021 року №55462 щодо відповідності ТОВ ”ВІСТАВТО” п.8 Критеріїв ризиковості платника податку на додану вартість, зобов'язання відповідача виключити ТОВ ”ВІСТАВТО” з переліку ризикових платників податку на додану вартість.

Відповідно до ч.1, 2 ст.139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

Оскільки позовні вимоги підлягають задоволенню, тому на користь позивача за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Державної податкової служби у Волинській області слід стягнути витрати по сплаті судового збору в розмірі 2481,00 грн.

Керуючись статтями 243, 245, 246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, на підставі Податкового кодексу України, суд

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити повністю.

Визнати протиправним та скасувати рішення Комісії Головного управління ДПС у Волинській області з питань зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних від 06 жовтня 2021 року №55462 щодо відповідності Товариства з обмеженою відповідальністю ”ВІСТАВТО” п.8 Критеріїв ризиковості платника податку на додану вартість.

Зобов'язати Головне управління Державної податкової служби у Волинській області виключити Товариство з обмеженою відповідальністю ”ВІСТАВТО” з переліку ризикових платників податку на додану вартість.

Стягнути на користь Товариства з обмеженою відповідальністю ”ВІСТАВТО” за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у Волинській області судовий збір у сумі 2481, 00 грн.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку повністю або частково шляхом подання апеляційної скарги до Восьмого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту судового рішення.

Позивач: Товариство з обмеженою відповідальністю ”ВІСТАВТО” (код ЄДРПОУ 43821746; адреса 43010, Волинська область, м. Луцьк, вул. Лідавська, 4).

Відповідач: Головне управління ДПС у Волинській області (код ЄДРПОУ 44106679, 43010, м. Луцьк, Київський майдан, 4).

Суддя Ю.Ю. Сорока