про призначення справи до апеляційного розгляду
13 липня 2022 рокуЛьвівСправа № 260/5462/21 пров. № А/857/8750/22
Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:
судді-доповідача -Пліша М. А.
суддів -Гінди О. М.
Ніколіна В. В.
здійснивши підготовку до апеляційного розгляду адміністративної справи № 260/5462/21 за позовом ОСОБА_1 до Управління Держпраці у Закарпатській області про визнання дії та бездіяльності протиправними, провадження в якій відкрито за апеляційною скаргою Управління Держпраці у Закарпатській області на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 03 травня 2022 року ,
Суддею-доповідачем проведено необхідні підготовчі дії, визначені Кодексом адміністративного судочинства України, а тому справу слід призначити до апеляційного розгляду.
Керуючись статтями 306, 307 Кодексу адміністративного судочинства України,
Призначити справу №260/5462/21 до апеляційного розгляду у судовому засіданні на 02 серпня 2022 року о 12:30 у залі судових засідань № 3 Восьмого апеляційного адміністративного суду (вул. Саксаганського, 13, м. Львів).
Про дату, час і місце апеляційного розгляду повідомити учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач М. А. Пліш
судді О. М. Гінда
В. В. Ніколін