Ухвала від 30.11.2006 по справі 5/167-06

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА

30.11.2006 Справа № 5/167-06

Дніпропетровський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого судді : Лотоцької Л.О. (доповідач)

суддів: Бахмат Р.М. , Євстигнеєва О.С.

розглянувши матеріали апеляційної скарги Відкритого акціонерного товариства «Дніпрофарм», м. Дніпропетровськ на ухвалу господарського суду Дніпропетровської області від 29.09.2006року у справі № 5/167-06

за позовом : Відкритого акціонерного товариства «МОНФАРМ», м. Монастирище , Черкаської області

до відповідача 1 : Відкритого акціонерного товариства «Дніпрофарм», м. Дніпропетровськ

до відповідача 2: Обласного комунального підприємства «Фармація», м. Дніпропетровськ

про забезпечення позову

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Дніпропетровської області від 29.09.2006 року у справі № 5/167-06 ( суддя С.Л.Шевченко) доповнено резолютивну частину ухвали господарського суду Дніпропетровської області №5/167-06 від 26.06.2006 року пунктом 3.

Оскаржуючи ухвалу, Відкрите акціонерне товариство «Дніпрофарм», м. Дніпропетровськ в апеляційній скарзі просить ухвалу господарського суду скасувати, посилаючись на порушення судом норм процесуального права.

Дніпропетровський апеляційний господарський суд вважає, що у прийнятті апеляційної скарги Відкритого акціонерного товариства «Дніпрофарм», м. Дніпропетровськ слід відмовити виходячи з наступного:

Відповідно до ч. 1 ст. 106 Господарського процесуального кодексу України ухвали місцевого господарського суду можуть бути оскаржені в апеляційному порядку у випадках, передбачених Господарським процесуальним кодексом України

Господарський процесуальний кодекс не передбачає можливості оскарження в апеляційному порядку ухвали про набрання чинності ухвали.

За таких обставин, ухвала господарського суду Дніпропетровської області від 29.09.2006 року не може бути оскаржена в апеляційному порядку, в зв'язку з чим заявникові необхідно відмовити у прийнятті апеляційної скарги.

На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 86,106 Господарського процесуального кодексу України Дніпропетровський апеляційний господарський суд, -

УХВАЛИВ:

Відмовити Відкритому акціонерному товариству «Дніпрофарм», м. Дніпропетровськ у прийнятті апеляційної скарги на ухвалу господарського суду Дніпропетровської області від 29.09.2006 року у справі № 5/167-06.

Апеляційну скаргу з додатками на 6 аркушах повернути заявникові.

Головуючий суддя

Л.О. Лотоцька

Суддя

Р.М. Бахмат

Суддя

О.С. Євстигнеєв

З оригіналом згідно.

Помічник судді О.В.Токовенко

Попередній документ
1051277
Наступний документ
1051279
Інформація про рішення:
№ рішення: 1051278
№ справи: 5/167-06
Дата рішення: 30.11.2006
Дата публікації: 26.10.2007
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Дніпропетровський апеляційний господарський суд
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Розрахунки за продукцію, товари, послуги; Інші розрахунки за продукцію