Справа № 484/1906/22
Провадження № 3/484/925/22
Постанова
Іменем України
04.07.2022 року м. Первомайськ
Суддя Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області Максютенко О.А. розглянувши адміністративний матеріал, який надійшов від Первомайського РВП ГУНП України в Миколаївській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженець м.Первомайська Миколаївської області, освіта середня-спеціальна , розлучений, ідентифікаційний номер - НОМЕР_1 , не працює , місце проживання АДРЕСА_1 , за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст.173-2 КУпАП
встановив
02.07.2022 року о 20.56 год. за адресою АДРЕСА_1 гр. ОСОБА_1 ображав свою співмешканку гр. ОСОБА_2 грубою нецензурною лайкою та шарпав за одяг, тим самим своїми діями гр. ОСОБА_1 вчинив відносно своєї співмешканки насильство в сім'ї , а саме умисні дії психологічного характеру, в наслідок чого могла бути завдана шкода психічному здоров'ю гр. ОСОБА_2 , чим вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст. 173- 2 КУпАП.
В суді ОСОБА_1 , вину свою визнав, просив сурово не карати.
Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення ОСОБА_1 , вважаю, що вина його доведена в скоєні адміністративного правопорушення.
Факт скоєння ОСОБА_1 , адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1ст.173-2КУпАП, підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серія ВАБ 837063 від 02.07.2022 року, письмовими поясненнями ОСОБА_1 , ОСОБА_3 .
Суд, при визначенні виду адміністративного стягнення, враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, який раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, ступінь його вини, обставиною , що пом"якшує покарання є визнання вини, обставини, що відповідно до 35 КУпАП обтяжують відповідальність судом не виявлено, та вважає за можливе застосувати до нього адміністративне стягнення передбаченого санкцією статті.
Крім того, відповідно до вимог ст. 40-1 КУпАП, п.5 ч.2 ст. 4 Закону України “Про судовий збір”, вважаю за необхідне стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в сумі 496,20 грн.
На підставі вищенаведеного, керуючись ст. 34, 35, 280, 284 КУпАП,
постановив
визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.173-2 КУпАП.
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 170 грн.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в розмірі 496 грн. 20 коп.
На постанову може бути подано апеляційну скаргу до Миколаївського апеляційного суду протягом десяти днів з дня винесення постанови через Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області.
Суддя: