Провадження № 1-кс/742/454/22
Єдиний унікальний № 742/4006/21
30 червня 2022 року м.Прилуки
Слідчий суддя Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області ОСОБА_1 , розглянувши матеріали скарги представника Публічного акціонерного товариства «Укрнафта» адвоката ОСОБА_2 на постанову слідчого відділення розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності СВ Прилуцького РВП ГУНП в Чернігівській області ОСОБА_3 про закриття кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за №12021270330001072 за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.292 КК України,
Представником ПрАТ «Укрнафта» адвокатом ОСОБА_2 подано до суду скаргу на постанову слідчого відділення розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності СВ Прилуцького РВП ГУНП в Чернігівській області ОСОБА_3 про закриття кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за №12021270330001072 за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.292 КК України.
У відповідності до п.3 ч.1 ст. 303 КПК України на досудовому провадженні можуть бути оскаржені рішення слідчого, дізнавача про закриття кримінального провадження, заявником, потерпілим, його представником чи законним представником.
Розгляд скарги відповідно до вимог ч.3 ст. 306 КПК України здійснюється за обов'язкової участі особи, яка подала скаргу, чи її захисника, представника та слідчого чи прокурора, рішення, дії чи бездіяльність яких оскаржується.
Вивчивши скаргу, слідчий суддя вважає за можливе призначити таку скаргу до розгляду в судовому засіданні.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 303-304 КПК України, слідчий суддя
постановив:
Відкрити провадження за скаргою представника Публічного акціонерного товариства «Укрнафта» адвоката ОСОБА_2 на постанову слідчого відділення розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності СВ Прилуцького РВП ГУНП в Чернігівській області ОСОБА_3 про закриття кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за №12021270330001072 за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.292 КК України та призначити розгляд справи на:
14 год 35 хв. 05 липня 2022 року.
Зобов'язати Прилуцький РВП ГУНП в Чернігівській області надати матеріали перевірки за заявою ПрАТ «Укрнафта».
У судове засідання викликати представника скаржника, Прилуцького РВП ГУНП в Чернігівській області та Прилуцької окружної прокуратури.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_4