(вступна та резолютивна частини)
29 червня 2022 року м. Дніпросправа № 280/4576/21
Третій апеляційний адміністративний суд
у складі колегії суддів: головуючого - судді Кругового О.О. (доповідач),
суддів: Прокопчук Т.С., Шлай А.В.,
за участю секретаря судового засідання Тарханової А.Є.
за участю:
представника відповідача: Любінецької Ю.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Дніпрі апеляційну скаргу публічного акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго»
на рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 09.11.2021 року, (суддя суду першої інстанції Максименко Л.Я.), прийняту у відкритому судовому засіданні в м. Запоріжжі, в адміністративній справі №280/4576/21 за позовом Публічного акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго» до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії, -
Керуючись ст. ст. 243, 308, 310, 315, 316, 321, 325 КАС України, -
Апеляційну скаргу публічного акціонерного товариства «Запоріжжяобленерго» - залишити без задоволення.
Рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 09.11.2021 року в адміністративній справі №280/4576/21 - залишити без змін.
Постанова апеляційної інстанції набирає законної сили з моменту прийняття та може бути оскаржена в касаційному порядку до Верховного Суду протягом тридцяти днів.
Головуючий - суддя О.О. Круговий
суддя Т.С. Прокопчук
суддя А.В. Шлай