СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА
пр. № 1-кс/759/1657/22
ун. № 759/6522/22
29 червня 2022 року
Слідчий суддя Святошинського районного суду м. Києва ОСОБА_1 розглянувши клопотання адвоката ОСОБА_2 про оголошення повного тексту ухвали від 23.06.2022 року у справі №759/6522/22 про продовження строків тримання під вартою в режимі відеоконференції,-
В провадженні Святошинського районного суду м. Києва перебуває клопотання слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Київській області ОСОБА_3 про продовження строків тримання під вартою .
На адресу суду надійшло клопотання від адвоката ОСОБА_2 про оголошення повного тексту ухвали від 23.06.2022 року у справі №759/6522/22 про продовження строків тримання під вартою в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за програмою «EasyCon».
Відповідно до ч.2 ст. 336 КПК України суд за власною ініціативою, або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження може ухвалити рішення про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Слідчий суддя, враховуючи клопотання адвоката, що звернувся із клопотанням та необхідність вжиття заходів для забезпечення оперативності розгляду судового провадження, вважає за необхідне провести оголошення повного тексту ухвали від 23.06.2022 року у справі №759/6522/22 про продовження строків тримання під вартою у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon».
Керуючись ст. 336 КПК України, суд -
Оголошення повного тексту ухвали від 23.06.2022 року у справі №759/6522/22 за клопотанням слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Київській області ОСОБА_3 про продовження строків тримання під вартою, призначене на 29.06.2022 року на 12 год. 00 хв. провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «EasyCon».
Особа, яка буде приймати участь у проголошенні повного тексту ухвали від 23.06.2022 року в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою сервісу «EasyCon» є адвокат ОСОБА_2 , електронна адреса ІНФОРМАЦІЯ_1
Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку «EasyCon», за веб-посиланням ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Копію ухвали негайно надіслати стороні.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1