Справа № 127/22051/19
06 червня 2022 р.м. Вінниця
Вінницький міський суд Вінницької області в складі головуючого судді Медяної Ю.В.,
за участю секретаря судового засідання - Подоляк М.В.,
провівши відкрите підготовче засідання у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , третя особа без самостійних вимог на стороні позивача - Вінницька міська рада, про встановлення порядку користування земельною ділянкою,
В провадженні суду знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , третя особа без самостійних вимог на стороні позивача - Вінницька міська рада, про встановлення порядку користування земельною ділянкою.
До початку підготовчого засідання представник позивач ОСОБА_2 - адвокат Путілін Є.В. до суду подав клопотання про витребування доказів, у якому просив витребувати з Другої вінницької державної нотаріальної контори (м. Вінниця, вул. Оводова, 85) належним чином засвідчену копію спадкової справи щодо спадкового майна померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_1 .
Заяву представник позивач ОСОБА_2 - адвокат Путілін Є.В. мотивував тим, що самостійно отримати зазначені докази не має змоги, таким чином, в позивача виникли труднощі в отриманні вказаних доказів.
Позивач ОСОБА_2 та її представник, адвокат Путілін Є.В. у підготовче засідання не з'явилися, про дату, час та місце судового розгляду повідомлялися судом належним чином, однак у поданій заяві про витребування доказів просив суд дану заяву розглянути у його відсутність.
Відповідачі ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 у підготовче засідання не з'явилися, про дату, час та місце судового розгляду повідомлялися судом належним чином.
Представник третьої особи без самостійних вимог на стороні позивача - Вінницької міської ради, в підготовче засідання не з'явилася, про дату, час та місце судового розгляду повідомлялася судом належним чином, однак подла заяву про проведення судового засідання без її участі, у якій зазначила, що не заперечує щодо задоволення заяви про витребування доказів.
Відповідно до ст. 84 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. У разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує відповідні докази.
Суд, дослідивши заяву представника позивача, з метою повного та всебічного розгляду справи, дійшов висновку, що зазначена заява підлягає задоволенню.
На підставі викладеного та керуючись ст. 84 ЦПК України, суд,
Заяву представника відповідача ОСОБА_2 , адвоката Путіліна Євгена Вікторовича про витребування доказів, задовольнити.
Витребувати з Другої вінницької державної нотаріальної контори (м. Вінниця, вул. Оводова, 85) належним чином засвідчену копію спадкової справи, щодо спадкового майна померлої ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 у місті Вінниці.
Дані докази надати суду у строк до 01.07.2022.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: