№ 207/535/22
№ 3/207/376/22
01 березня 2022 року суддя Баглійський районний суд м. Дніпродзержинська Дніпропетровської області Погребняк Т.Ю. розглянувши протокол серії ДПР18 № 477639 від 19.01.2022 року, який складено поліцейськими СРПП ВП №2 Кам'янського РУП ГУНП у Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН НОМЕР_1 , громадянина України, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 , згідно протоколу відомості про притягнення до адміністративної відповідальності відсутні,
за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
29 січня 2022 року, о 10 годині 20 хвилин, на перехресті пр.Аношкіна та пр. Свободи, водій автомобіля Daewoo Nexia, державний номерний знак НОМЕР_2 , ОСОБА_1 не вибрав безпечної швидкості руху, не дотримався безпечної дистанції, в результаті чого скоїв зіткнення з автомобілем Fiat, державний номерний знак НОМЕР_3 , транспортний засіб Fiat скоїв з0іткнення з ьранспортним засобом Chevrolet Lacetti, державний номерний знак НОМЕР_4 , а транспортний засіб Chevrolet Lacetti скоїв зіткнення з транспортним засобом Chevrolet Aveo, державний номерний знак НОМЕР_5 . В результаті ДТП автомобілі отримали механічні пошкодження з матеріальними збитками, чим порушив вимоги п.12.1; 12.3 Правил дорожнього руху, про що було складено протокол про адміністративне правопорушення серії ДПР18 № 477639 від 29 січня 2022 року за ст. 124 КУпАП.
При ознайомленні з протоколом ОСОБА_1 свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, визнав повністю, до суду з приводу розгляду протоколу не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП,підтверджується обставинами, зазначеними в протоколі про адміністративне правопорушення серії ДПР18 № 477639 від 19.01.2022 року та доданими до нього матеріалами: рапортом працівника поліції (арк.с. 1); схемою місця ДТП (арк.с. 3); письмовими поясненнями ОСОБА_3 (арк.с. 7); письмовими поясненнями самого ОСОБА_1 (арк.с. 8); поясненнями ОСОБА_4 (арк.с. 9); письмовими поясненнями ОСОБА_5 (арк.с. 10); фототаблицею місця ДТП (арк.с. 11-12).
Таким чином, у діях ОСОБА_1 є склад правопорушення, передбаченого ст. 124КУпАП, тобтопорушення учасником дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна,і з урахуванням обставин вчинення правопорушення та особи правопорушника, суддя вважає необхідним призначити ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді штрафу у прибуток держави.
Керуючись ст. 4 Закону України "Про судовий збір", суд вважає необхідним стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в сумі 496 грн. 20 коп. на користь держави.
Виходячи з викладеного, керуючись ст.ст. 124, 283-285, 268, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення і призначити адміністративне стягнення у виді штрафу у прибуток держави в сумі 850 (вісімсот п'ятдесят) гривень.
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір в сумі 496 (чотириста дев'яносто шість) грн. 20 коп. на користь держави.
Постанову може бути оскаржено до Дніпровського апеляційного суду через Баглійський районний суд м. Дніпродзержинська особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її представником, захисником, потерпілим шляхом подачі в 10 денний строк з дня винесення постанови апеляційної скарги.
Суддя Погребняк Т.Ю.