Постанова від 09.07.2010 по справі 3-444/2010р

Справа № 3-444/2010р.

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09 липня 2010 року смт.Березнегувате

Березнегуватський районний суд Миколаївської області у складі:

головуючого судді Лусти С.А.

при секретарі Обуховській Т.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні а дміністративну справу, яка надійшла від Березнегуватського РВ УМВС України в Миколаївській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1,

українця, громадянина України, не працюючого,

уродженця та жителя с.Калинівка Березнегуватського району

Миколаївської області,маючого на утриманні

одну неповнолітню дитину, інвалідом І або ІІ групи не визнано,

за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ч 1. ст.173-2 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

24 червня 2010 року від Березнегуватського РВ УМВС України в Миколаївській області надійшли матеріали адміністративної справи відносно громадянина ОСОБА_1 про притягнення його до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.173-2 КУпАП.

З матеріалів справи вбачається, що 14 червня 2010 року близько 20 години 30 хвилин в с.Калинівка Березнегуватського району Миколаївської області, громадянин ОСОБА_1 перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, вчинив насильницькі дії психологічного характеру по відношенню до своєї співмешканки ОСОБА_2,які виявилися у висловлюванні на її адресу словесних образ, погроз, чим міг завдати шкоду її психічному та фізичному здоров'ю.

Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч.1 ст.173-2 КУпАП.

ОСОБА_1 в судовому засіданні вину свою визнав частково.Суду пояснив,що вчинив сварку з батьками.Співмешканку не ображав.

Перевіривши матеріали адміністративної справи суд приходить до висновку, що вина ОСОБА_1 встановлена та доведена і підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії МИ № 044422 від 16.06.2010 року.(а.с.2), постановою про відмову в порушенні кримінальної справи від 16.06.2010 року (а.с.3), поясненням ОСОБА_2.(а.с.6), поясненням ОСОБА_1.(а.с.7).

Відповідно до ст.1 Закону України "Про попередження насильства в сім'ї", до психологічного насильства в сім'ї слід відносити насильство, пов'язане з дією одного члена сім'ї на психіку іншого члена сім'ї, шляхом словесних образ або погроз, переслідування, залякування, якими навмисно спричиняється емоційна невпевненість,нездатність захистити себе та може завдаватися або завдається шкода психічному здоров'ю.

Таким чином суд приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1 вбачається склад адміністративного правопорушення передбачений ч.1 ст.173-2 КУпАП.

Обставин, що пом'якшують або обтяжують відповідальність ОСОБА_1 за адміністративне правопорушення судом не встановлено.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст.252, 280, 283, 284 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення за ч.1 ст.173-2 КУпАП у вигляді штрафу в розмірі 85 грн. ( вісімдесят п'ять грн. )

Постанова суду по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яка притягнута до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим,його представником, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Апеляційна скарга, протест прокурора,подані після закінчення цього строку,повертаються апеляційним судом особі,яка її подала,якщо вона не заявляє клопотання про поновлення цього строку,а також якщо у поновленні строку відмовлено.

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.

Суддя С.А.Луста

Попередній документ
10450954
Наступний документ
10450956
Інформація про рішення:
№ рішення: 10450955
№ справи: 3-444/2010р
Дата рішення: 09.07.2010
Дата публікації: 16.08.2010
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Березнегуватський районний суд Миколаївської області
Категорія справи: