№ 2-5567/2010
13 липня 2010 року місто Краматорськ
Краматорський міський суд Донецької області у складі головуючого судді Пікалової Н.М., при секретарі Товстун Г.А., за участю позивачки ОСОБА_1, відповідача ОСОБА_2, розглянувши у попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дітей, -
23.06.2010 року ОСОБА_1 звернулася до Краматорського міського суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дітей.
Позивачка в судовому засіданні підтримала заявлені позовні вимоги та суду пояснила, що вона перебуває у шлюбі з відповідачем по справі ОСОБА_2 з 18.09.1999 року. Вони мають спільну дітей - доньок ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2. Їх родина розпалась, в теперішній час діти проживають з нею та перебувають на її утриманні. Відповідач допомоги на утримання дітей не надає в добровільному порядку, хоча і має таку можливість, оскільки офіційно працює та отримує прибутки. Її прибутку не вистачає для забезпечення дітям достатнього рівня життя. Більше відповідач аліменти нікому не сплачує. Просила розглянути справу на попередньому судовому засіданні та стягнути з відповідача на її користь на утримання дітей аліменти в розмірі 1/3 частини всіх видів його доходу щомісячно.
Відповідач в судовому засідання позовні вимоги визнав в повному обсязі, просив розглянути справу на попередньому судовому засіданні.
Вимоги позивачки підтверджуються свідоцтвом про укладення шлюбу, свідоцтвами про народження дітей, довідкою з місця проживання.
Вислухавши позивачку, відповідача, дослідивши матеріали справи, суд вважає за можливе ухвалити рішення, яким позовні вимоги задовольнити в повному обсязі.
Крім того, згідно з ч. 3 ст. 88 ЦПК України, з відповідача підлягають стягненню на користь держави судовий збір в сумі 51,00 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 120,00 грн.
Згідно зі ст. 180 СК України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 10, 11, 60, 88, 130, 212-215 ЦПК України, ст.ст. 180, 182, 183 СК України, суд, -
Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дітей задовольнити повністю.
Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженця м. Брянськ, на користь ОСОБА_1 на утримання ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, аліменти розмірі 1/3 частини всіх видів його заробітку, але не менше ніж 30% прожиткового мінімуму для кожної дитини відповідного віку на місяць, починаючи з 23.06.2010 року до повноліття доньки ОСОБА_3, тобто до 28.01.2018 року, а в подальшому в розмірі ? частини від всіх видів його заробітку, але не менше ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку на місяць до повноліття доньки ОСОБА_4, тобто до 01.07.2026 року.
Стягнути з ОСОБА_2 в доход держави судовий збір в сумі 51,00 гривня та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 120,00 гривень.
Рішення підлягає негайному виконанню у частині стягнення аліментів за один місяць.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом. Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано в Краматорський міський суд протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається в Апеляційний суд Донецької області через Краматорський міський суд протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя:
Рішення ухвалене в нарадчій кімнаті й надруковано в одному екземплярі.
Суддя: