Ухвала від 19.05.2022 по справі 480/4983/21

СУМСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

19 травня 2022 року Справа № 480/4983/21

Сумський окружний адміністративний суд у складі судді Кравченка Є.Д., розглянувши в приміщенні суду в м. Суми матеріали заяви відділу примусового виконання рішення Управління забезпечення примусового виконання рішень у Сумській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) про зміну способу і порядку виконання рішення суду у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління соціального захисту населення Конотопської міської ради про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

У провадженні суду перебуває заява відділу примусового виконання рішення Управління забезпечення примусового виконання рішень у Сумській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) про зміну способу і порядку виконання рішення суду у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління соціального захисту населення Конотопської міської ради про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії.

Ухвалою суду від 16.02.2022 вказану заяву призначено до розгляду на "24" лютого 2022 р. о 09:00 год. у відкритому судовому засіданні в приміщенні Сумського окружного адміністративного суду за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 159, каб. № 210.

У зв'язку з вторгненням російських військ на територію України та розгортання бойових дій на території країни, в тому числі і Сумській області, з метою недопущення загрози життю, здоров'ю та безпеці відвідувачів суду, працівників апарату суду та суддів судове засідання не проводилось.

Керуючись ст.ст. 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

УХВАЛИВ:

1. Призначити заяви відділу примусового виконання рішення Управління забезпечення примусового виконання рішень у Сумській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) про зміну способу і порядку виконання рішення суду у справі №480/4983/21 за позовом ОСОБА_1 до Управління соціального захисту населення Конотопської міської ради про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії до розгляду у відкритому судовому засіданні на "23" травня 2022 року об 11:00 год. в приміщенні Сумського окружного адміністративного суду за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 159, зал 210.

2. Суд роз'яснює, що у зв'язку з введенням в Україні воєнного стану та з метою недопущення загрози життю, здоров'ю та безпеці учасників судового процесу, сторони мають право надіслати на електронну адресу суду чи через підсистему "Електронний суд" заяву про розгляд справи без участі сторони, у письмовому провадженні за наявними у справі матеріалами.

3. Копію даної ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

4. Ухвала набирає законної сили в момент підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя Є.Д. Кравченко

Попередній документ
104380594
Наступний документ
104380596
Інформація про рішення:
№ рішення: 104380595
№ справи: 480/4983/21
Дата рішення: 19.05.2022
Дата публікації: 23.05.2022
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Сумський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; соціального захисту (крім соціального страхування), з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (20.05.2022)
Дата надходження: 10.06.2021
Предмет позову: про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії
Розклад засідань:
24.02.2022 09:00 Сумський окружний адміністративний суд