Справа № 163/1999/21
Провадження № 3-в/163/6/22
17 травня 2022 року місто Любомль
Суддя Любомльського районного суду Волинської області Чишій С.С., розглянувши заяву ОСОБА_1 про перегляд рішення у зв'язку з нововиявленими обставинами у справі про притягнення до відповідальності ОСОБА_2 за ч.1 ст.483 МК України,
Розгляд цієї заяви призначено на 16:00 годину 18 травня 2022 року.
17 травня 2022 року через електронний суд надійшло клопотання заявника адвоката Коломійцева А.Ю., який представляє інтереси ОСОБА_2 про здійснення судового провадження в режимі відеоконференції з його участю поза межами приміщення суду за допомогою програмного забезпечення "EasyCon".
Згідно з ч.7 ст.11 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом. Обов'язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.
Для забезпечення можливості учаснику процесу брати участь у судовому засіданні та, враховуючи технічну можливість суду провести судове засідання в режимі відеоконференції, судом видається за доцільне здійснити дистанційне судове провадження з участю захисника з використанням його власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення "EasyCon".
Керуючись ст.ст.278, 283 КУпАП,
Судове засідання о 16:00 годині 18 травня 2022 року та подальші можливі засідання з розгляду цієї заяви про перегляд рішення у зв'язку з нововиявленими обставинами у справі про притягнення до відповідальності ОСОБА_2 за ч.1 ст.483 МК України провести з участю адвоката Коломійцева Андрія Юрійовича в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням його власних технічних засобів за допомогою сервісу EASYCON.
Відеоконференцію провести за допомогою комплексу технічних засобів та програмного забезпечення на офіційному веб-порталі судової влади України vkz.court.gov.ua.
Копію постанови направити засобами електронного зв'язку адвокату Коломійцеву А.Ю.
Роз'яснити учасникам, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Любомльського районного суду
Волинської області С.С.Чишій