про призначення заяви до судового розгляду
02 травня 2022 року м. РівнеСправа №460/4029/19
Рівненський окружний адміністративний суд у складі судді С.А. Борискін, розглянувши заяву позивача у адміністративній справі за позовом:
ОСОБА_1
доУправління соціального захисту населення Зарічненської районної державної адміністрації Рівненської області, Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області
про заміну боржника у виконавчому листі,
ОСОБА_1 звернулася до суду із заявою про заміну боржника - Управління соціального захисту населення Зарічненської районної державної адміністрації його правонаступником - Управлінням соціального захисту населення Вараської районної державної адміністрації, у виконавчому листі.
Відповідно до ч.1, 2 ст. 379 Кодексу адміністративного судочинства України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником. Суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, які звернулися з поданням (заявою), та учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
Указом Президента України "Про введення воєнного стану в Україні" від 24.02.2022 №64/2022, у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України "Про правовий режим воєнного стану" постановлено ввести в Україні воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб.
Указом Президента України "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні" від 14.03.2022 № 133/2022 строк дії воєнного стану продовжено з 05 години 30 хв. 26 березня строком на 30 діб.
21..04.2022 Верховна Рада прийняла Закон України "Про затвердження Указу Президента України "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні" від 19.04.2022 № 7300, за яким воєнний стан в Україні продовжують з 05:30 25 квітня 2022 року строком на 30 діб, - до 25 травня 2022 року.
За таких обставин, враховуючи запровадження воєнного стану в Україні, суд вважає за необхідне подану заяву призначити до розгляду в порядку письмового провадження.
Керуючись статтями 243, 248, 256, 379 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
Призначити заяву позивача про заміну боржника у виконавчому листі до розгляду, за правилами ст.379 КАС України, у порядку письмового провадження.
Роз'яснити, що питання про заміну сторони у виконавчих листах розглядатиметься судом в десятиденний строк, з дня постановлення даної ухвали.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя С.А. Борискін