Справа № 726/352/22
Провадження №3/726/316/22
Категорія 225
27.04.2022 м. Чернівці
Суддя Садгірського районного суду м. Чернівці Байцар Л. В. , розглянувши матеріали справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,, не працюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , за скоєння адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
До Садгірського районного суду м. Чернівці надійшли матеріали у справі про адміністративне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 164 КУпАП, де вказано, що 21.02.2022 року в м. Чернівці по вул. Галицький шлях, 2, провадив господарську діяльність з перевезення пасажирів на автомобілі «Opel Zafira», державний номерний знак НОМЕР_1 без державної реєстрації та отримання ліцензії на даний вид господарської діяльності.
У судовому засіданні ОСОБА_2 вину у вчиненому правопорушенні не визнав.
До протоколу про адміністративне правопорушення надано рапорт працівника поліції, в якому йдеться про обставини, зазначені у протоколі про адмінправопорушення. Також до матеріалів справи долучено фотознімок автомобіля, про який йдеться у протоколі про адмінправопорушення. Факту керування цим автомобілем ОСОБА_2 не доведено. Його перебування в автомобілі не зафіксоване.
Будь-яких пояснень водія або осіб, яких ОСОБА_2 перевозив матеріали справи не містять.
Відповідно до ст. 251 КУПАП, доказами у справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото - і кінозйомки, відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.
Враховуючи на відсутність будь-якого доказу вини ОСОБА_2 у вчиненні адміністративного правопорушення , передбаченого ч. 1 ст. 164 КУПАП, справа підлягає закриттю у зв'язку з відсутністю в його діях події і складу правопорушення .
На підставі наведеного, керуючись ст. 251, 284 ч. 1 п.3 КУПАП,
Справу про притягнення ОСОБА_2 до адміністративної відповідальності за ст. 164 ч. 1 КУПАП закрити у зв'язку з відсутністю в його діях події і складу цього адміністративного правопорушення.
Постанова може бути оскаржена до Чернівецького апеляційного суду через Садгірський районний суд м. Чернівці протягом 10 днів з дня її винесення.
СуддяЛ. В. Байцар