21.04.2022 справа № 914/503/22
Суддя Юркевич М.В., розглядаючи матеріали
позовної заяви: Комунального підприємства «Червоноградводоканал», м. Червоноград, Львівська область
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРАЙМ ЛАЙТ», м. Львів
за участю третьої особи без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю «ІНТЕР КАРД», м. Львів
про: стягнення коштів в розмірі 116 910,00 грн.
Комунальне підприємство «Червоноградводоканал» звернулося до Господарського суду Львівської області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «ПРАЙМ ЛАЙТ» про стягнення коштів в розмірі 116 910,00 грн.
Ухвалою від 02.03.2022 було відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження та надано строк для подання відзиву та відповіді на відзив.
Станом на 21.04.2022 від відповідача відзиву не поступало. Заяв та клопотань від сторін не поступало.
Відповідно до ч. 5 ст. 252 ГПК України, суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої із сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
З огляду на вищенаведене, з метою надання сторонам можливості реалізувати свої права в судовому процесі та з метою дослідження наявних доказів та обставин наведених у позовній заяві, а також необхідністю участі сторін у розгляді справи, керуючись ст. 252, 234 ГПК України, суд
1. Розгляд справи по суті в порядку спрощеного позовного провадження призначити в судовому засіданні на 17.05.2022 о 09:30 год.
2. Явку уповноважених представників сторін в судове засідання визнати обов'язковою.
Суддя Юркевич М.В.