Постанова від 17.07.2010 по справі 2а-5116/10/0470

17.07.10 < копія >

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 червня 2010 р. Справа № 2а-5116/10/0470

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Юхно І. В. < Текст >

при секретаріЧупіній О.В.

за участю:

представника позивача Овсяникової Л.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Дніпропетровську адміністративну справу за адміністративним позовом прокурора Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська до Комунального житлово-експлуатаційного підприємства «Лівобережжя» Дніпропетровської міської ради про стягнення податкового боргу, -

ВСТАНОВИВ:

Прокурор Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська звернувся до суду з адміністративним позовом до Комунального житлово-експлуатаційного підприємства «Лівобережжя» про стягнення податкового боргу.

Позовні вимоги обґрунтовані тим, що відповідачем в порушення вимог ст. 67 Конституції України, Закону України «Про систему оподаткування» та Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетними та державними цільовими фондами» не було сплачено суми податкових зобов'язань зі сплати податку на додану вартість, податку на прибуток підприємства та організацій, що належать до комунальної власності, податку з власників наземних транспортних засобів, податку на землю юридичних осіб, комунального податку. В добровільному порядку суму податкового боргу відповідач не сплачує, що стало підставою для звернення до суду з даним позовом.

Прокурор в судове засідання не з'явився про дату, час і місце розгляду справи був повідомлений належним чином відповідно до вимог ст.ст. 35, 36 КАС України, що підтверджується повідомленнями поштового відправлення від 18.05.2010 року та 02.06.2010 року.

Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав в повному обсязі, адміністративний позов просив задовольнити повністю.

Відповідач у судове засідання не з'явився, про дату, час і місце розгляду справи повідомлений належним чином відповідно до вимог ч. 8 ст. 35 КАС України за адресою, зазначеною в ЄДРПОУ, що підтверджується конвертом, який повернувся на адресу суду 04.05.2010р. через те, що організація не розшукана та повідомленням про вручення поштового відправлення від 28.05.2010 року.

За даних обставин та відповідно до вимог статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України суд вважає за можливе розглянути справу за наявними в ній доказами без участі прокурора та відповідача.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши подані до суду докази, оцінивши їх за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному та об'єктивному розгляді у судовому процесі всіх обставин справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з огляду на наступне.

Відповідач - Комунальне житлово-експлуатаційне підприємство «Лівобережжя» (код ЄДРПОУ 25841545) зареєстроване рішенням виконкому Дніпропетровської міської ради від 25 лютого 2004 року (а.с. 19-21) та перебуває на податковому обліку в Державній податковій інспекції Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська.

Відповідно до ст.ст. 67, 68 Конституції України, кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори у порядку та у розмірах, встановлених законом, неухильно додержуватися Конституції та законів України. Відповідно до п.2 ч.1 ст.9 Закону України «Про систему оподаткування» від 25.06.1991р., п.п.4.1.1, 4.1.4 ст.4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000 р., платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані вести бухгалтерський облік, складати звітність про фінансово-господарську діяльність і забезпечувати її зберігання у терміни, встановлені законами, подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів). Також, згідно п.3 ч.1 ст.9 Закону України «Про систему оподаткування», платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані сплачувати належні суми податків і зборів (обов'язкових платежів) у встановлені законами терміни.

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 14 Закону України «Про систему оподаткування» до загальнодержавних податків і зборів (обов'язкових платежів) належить, зокрема, податок на додану вартість.

Згідно до пп. 7.8.1 п.7.8 ст.7 Закону України «Про податок на додану вартість» №168/97 - ВР від 03.04.1997 року, податковим періодом для сплати податку на додану вартість є один календарний місяць.

Відповідно до абз. „а" пп.4.1.4 п.4.1 ст.4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» № 2181-ІІІ від 21.12.2000 р. (далі - Закон України № 2181) податкові декларації подаються за базовий податковий (звітний) період, що дорівнює календарному місяцю (у тому числі при сплаті місячних авансових внесків) - протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.

Комунальне житлово-експлуатаційне підприємства «Лівобережжя» подало до Державної податкової інспекції Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська наступні податкові декларації по податку на додану вартість:

- № 36700 від 19.06.2009р. на суму 104908,00 грн. (а.с. 89-91);

- № 61403 від 20.08.2009р. на суму 30216,00 грн. (а.с. 81-84);

- № 78836 від 19.10.2009р. на суму 22301,00 грн. (а.с. 85-88);

- № 90857 від 18.11.2009р. на суму 20012,00 грн. (а.с. 70-73);

- № 97109 від 18.12.2009р. на суму 35233,00 грн. (а.с. 74-78);

- № 4870 від 18.01.2010р. на суму 19297,00 грн. (а.с. 62-63);

- № 8901 від 17.03.2010р. на суму 29831,00 грн. (а.с. 66-69),

в яких самостійно визначило до сплати податкові зобов'язання.

Крім того, відповідачем було подано до Державної податкової інспекції Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська уточнюючий документ № 86298 від 06.11.2009р., в якому самостійно визначило до сплати податкове зобов'язання з податку на додану вартість у загальній сумі 110153,00 грн. (а.с. 79-80).

Однак, підприємством не сплачено суму вище визначених ним податкових зобов'язань у встановлені законом строки.

Таким чином, заборгованість відповідача зі сплати податку на додану вартість становить у загальному розмірі 371951,00 грн., що підтверджується витягом з облікової картки платника від 31.12.2009р. (а.с. 41-46).

Згідно з ч. 1 ст. 14 Закону «Про систему оподаткування» №334/94-ВР від 28.12.1994р. (з подальшими змінами), податок на прибуток підприємств належить до загальнодержавних податків і зборів (обов'язкових платежів).

Відповідно до п. 11.1 ст. 11 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств», податковими періодами для сплати податку на прибуток підприємств є календарні квартал, півріччя, три квартали, рік. Податковий період починається з першого календарного дня податкового періоду і закінчується останнім календарним днем податкового періоду.

Відповідно до п. 16.4. ст. 16 цього ж Закону, податок за звітній період сплачується його платником до відповідного бюджету у строк, визначений законом для квартального податкового періоду. Платники податку у строки, визначені законом, подають до податкового органу податкову декларацію про прибуток за звітній період. При цьому за звітні квартал, півріччя та три квартали платники податку подають спрощену декларацію, а за результатами звітного року - повну.

Згідно абз. «б» п.п. 4.1.1 п.4.1 ст.4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» № 2181 від 21.12.2000р., податкові декларації подаються за базовий податковий (звітний) період, що дорівнює календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі при сплаті квартальних або піврічних авансових внесків), - протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя).

Комунальне житлово-експлуатаційне підприємство «Лівобережжя» подало до Державної податкової інспекції Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська наступні податкові розрахунки з податку на прибуток:

- № 24826 від 07.05.2009р. у сумі 474,00 грн. (а.с. 18);

- № 53428 від 30.07.2009р. у сумі 72327,00 грн. (а.с. 17);

- № 77098 від 15.10.2009р. у сумі 303,00 грн. (а.с. 16);

- № 114465 від 03.02.2010р. у сумі 119029,00 грн. (а.с. 15),

в яких самостійно визначило до сплати податкові зобов'язання.

Однак, підприємством не сплачено вищезазначену суму податкових зобов'язань у встановлені законом строки.

Таким чином, заборгованість відповідача зі сплати податку на прибуток становить у загальному розмірі 19375,02 грн., що підтверджується витягом з облікової картки платника від 31.12.2009р. (а.с. 39-40).

Згідно із статтею 1 Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" від 12.11.1991 року №1963-ХІІ, платниками податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів є підприємства, установи та організації, які є юридичними особами, іноземні юридичні особи (далі - юридичні особи), а також громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства (далі - фізичні особи), які здійснюють першу реєстрацію в Україні, реєстрацію, перереєстрацію транспортних засобів та/або мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні транспортні засоби, які відповідно до статті 2 цього Закону є об'єктами оподаткування. Отже, згідно довідки Державної податкової інспекції Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська відповідач є платником встановленого податку.

Відповідно до ч. 5 ст. 4 Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" від 12.11.1991 року №1963-ХІІ, юридичні особи - платники податку зобов'язані пред'являти органам, що здійснюють першу реєстрацію в Україні, реєстрацію, перереєстрацію, зняття з обліку або технічний огляд транспортних засобів, платіжні доручення про сплату податку з написом (поміткою) установи банку про зарахування податку по наземних транспортних засобах до територіальних дорожніх фондів, а по водних транспортних засобах - до відповідних бюджетів місцевого самоврядування (сільських, селищних, міських).

Згідно "Правил проведення державного технічного огляду автомобілів, автобусів, мототранспорту та причепів", затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 26.02.1993 року №141, державний технічний огляд транспортних засобів проводиться з 02 січня по 31 липня, для яких встановлено термін один раз на рік або на два роки; державний технічний огляд вантажних автомобілів індивідуальних власників у разі використання їх для індивідуальних потреб проводиться у рік, який закінчується на парну цифру і нуль, - транспортні засоби, остання цифра року випуску яких парна і нуль.

Відповідно до ст. 6 Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів обчислюється юридичними особами на підставі звітних даних про кількість транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів станом на 1 січня поточного року. Обчислення податку з власників наземних транспортних засобів провадиться виходячи з об'єму циліндрів або потужності двигуна кожного виду і марки транспортних засобів, а податку з власників водних транспортних засобів - виходячи з довжини транспортного засобу за ставками, зазначеними у статті 3 цього Закону.

Юридичні особи на основі бухгалтерського звіту (балансу) у строки, визначені законом для річного звітного періоду, подають відповідному органу державної податкової служби за місцем реєстрації транспортних засобів розрахунок суми податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на поточний рік за формою, затвердженою центральним податковим органом України.

Відповідачем 02.03.2009р. було надано розрахунок суми податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин та механізмів на 2009р., в якому самостійно визначено розмір платежу у сумі 8297,00 грн. (а.с.59-60).

02.02.2010р. посадовими особами Державної податкової інспекції Амур-Нижньодніпровського районі м. Дніпропетровська на підставі ст. 11 Закону України «Про державну податкову службу» проведено невиїзну документальну перевірку Комунального житлово-експлуатаційного підприємства «Лівобережжя» з питань своєчасності сплати до бюджету сум узгоджених податкових зобов'язань по податку з власників транспортних засобів, за результатами якої складено акт № 506/17-2/25841545 від 02.02.2010 року (а.с.92).

Перевіркою виявлено порушення положень ст. 5 Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" - несвоєчасно сплачено самостійно визначені податкові зобов'язання по податку з власників транспортних засобів (а.с. 92).

Відповідно до ч. 1 ст. 5 Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів сплачується юридичними особами - щоквартально рівними частинами до 15 числа місяця, що настає за звітним кварталом.

Дії відповідача, а саме: не сплата у встановлені чинним законодавством строки податкового зобов'язання зі сплати транспортного податку, визначене у відповідному розрахунку сум податку, що порушує норми Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" .

Відповідно до пп. 17.1.7. п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання протягом граничних строків, визначених цим Законом, такий платник податку зобов'язаний сплатити штраф у таких розмірах:

- при затримці до 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі десяти відсотків погашеної суми податкового боргу;

- при затримці від 31 до 90 календарних днів включно, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі двадцяти відсотків погашеної суми податкового боргу;

- при затримці, що є більшою 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі п'ятдесяти відсотків погашеної суми податкового боргу.

На підставі акту № 506/17-2/25841545 від 02.02.2010 року податковим органом було винесено податкове повідомлення-рішення по податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів № 0000191702/0 від 02.02.2010р., яким податковим органом самостійно нараховано відповідачу штрафні санкцій у сумі 11096,02 грн., яке отримано відповідачем 02.02.2010р. (а.с. 94).

У строк, встановлений пп.5.3.1 п.5.3 ст.5 Закону України № 2181 (протягом 10 календарних днів від дня отримання податкового повідомлення-рішення), відповідач не сплатив суму штрафних санкцій, визначених рішенням податкового органу, та не оскаржив ці рішення у встановленому порядку.

В матеріалах справи відсутні докази щодо оскарження відповідачем вищезазначеного податкового повідомлення-рішення.

Однак, підприємством не сплачено вищезазначену суму податкових зобов'язань у встановлені законом строки.

Таким чином, заборгованість відповідача зі сплати податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів становить у загальному розмірі 19375,02 грн., що підтверджується витягом з облікової картки платника від 31.12.2009р. (а.с. 35-38).

Відповідно до статті 2 Закону України "Про плату за землю" від 03 липня 1992 року №2535, використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється у вигляді земельного податку або орендної плати, що визначається залежно від грошової оцінки земель. Розміри податку за земельні ділянки, грошову оцінку яких не встановлено, визначаються до її встановлення в порядку, визначеному цим Законом. Власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, крім орендарів та інвесторів - учасників угоди про розподіл продукції, сплачують земельний податок.

Статтею 13 Закону України № 2535 встановлено, що підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру, а орендної плати за земельну ділянку, яка перебуває у державній або комунальній власності, - договір оренди такої земельної ділянки.

Частиною 1 статті 17 Закону України № 2535 визначене, що податкове зобов'язання по земельному податку, а також по орендній платі за землі державної та комунальної власності, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за базовий податковий (звітний) період, який дорівнює календарному місяцю, щомісячно протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.

Згідно із статтею 27 Закону України "Про плату за землю" контроль за правильністю обчислення і справляння земельного податку, а також орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності здійснюється органами державної податкової служби.

Законом України "Про систему оподаткування" від 25 червня 1991 року за № 1251 встановлено, що земельний податок є обов'язковим платежем, а платниками податків та зборів (обов'язкових платежів) є юридичні та фізичні особи, на яких згідно із законодавством покладено обов'язок сплачувати податки і збори (обов'язкові платежі) у встановлені законом строки.

Комунальне житлово-експлуатаційне підприємство «Лівобережжя» подало до Державної податкової інспекції Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська наступні податкові розрахунки земельного податку:

- № 18785 від 21.04.2009р. у сумі 40833,92 грн. (а.с. 13);

- № 1624 від 28.01.2010р. у сумі 28495,46 грн. (а.с. 14),

в яких самостійно визначило до сплати податкові зобов'язання.

Однак, підприємством не сплачено вищезазначену суму податкових зобов'язань у встановлені законом строки.

Таким чином, заборгованість відповідача зі сплати земельного податку становить у загальному розмірі 69329,38 грн., що підтверджується витягом з облікової картки платника від 31.12.2009р. (а.с. 49-50).

Згідно з ч. 1 ст. 14 Закону «Про систему оподаткування» №334/94-ВР від 28.12.1994р. (з подальшими змінами), комунальний податок належить до місцевих податків і зборів (обов'язкових платежів).

Відповідно до ст.15 Декрету Кабінету Міністрів України «Про місцеві податки і збори» комунальний податок справляється з юридичних осіб, крім бюджетних організацій, планово-дотаційних та сільськогосподарських підприємств. Його граничний розмір не повинен перевищувати 10 відсотків річного фонду оплати праці, обчисленого виходячи з розміру неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.

Статтею 18 вищезазначеного Декрету передбачено, що органи місцевого самоврядування встановлюють і визначають порядок сплати місцевих податків і зборів відповідно до межах установлених граничних розмірів ставок.

Відповідачем до Державної податкової інспекції Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська було подано податкові наступні розрахунки комунального податку;

- розрахунок № 18779 від 21.04.2009р. у сумі 217,60 грн. (а.с. 11);

- розрахунок № 53420 від 30.07.2009р. у сумі 227,80 грн. (а.с. 10);

- розрахунок № 81470 від 21.10.2009р. у сумі 255,00 грн. (а.с. 9);

- розрахунок № 1131186 від 01.02.2010р. у сумі 265,20 грн. (а.с. 8).

Однак, підприємством не сплачено суму вище визначених ним податкових зобов'язань на загальну суму 965,60 грн. у встановлені законом строки.

Відповідно до п.5.1 ст.5 Закону України № 2181-III податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання податкової декларації. Згідно аб.1 пп.5.3.1 п.5.3 ст.5 зазначеного Закону платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пп.4.1.4 п.4.1 ст.4 цього Закону для подання податкової декларації.

Таким чином, відповідач має податковий борг, який є узгодженим з:

- податку на прибуток у загальній сумі 192133,00 грн.;

- податку на додану вартість у загальній сумі 371951,00 грн.;

- комунального податку у загальній сумі 965,60 грн.;

- податок з власників транспортних засобів у загальній сумі 19375,02 грн.;

- податок на землю юридичних осіб у загальній сумі 69329,38 грн.

Відповідно до пункту «а» пп. 6.2.3 пункту 6.2 ст. 6 закону України № 2181, перша податкова вимога надсилається платнику податків контролюючим органом не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання. Перша податкова вимога містить повідомлення про факт узгодження податкового зобов'язання та виникнення права податкової застави на активи платника податків, обов'язок погасити суму податкового боргу та можливі наслідки непогашення його у строк.

Друга податкова вимога, у відповідності до пункту "б" пп. 6.2.3 пункту 6.2 ст. 6 Закону України № 2181, направляється платнику податків не раніше тридцятого календарного дня від дня направлення (вручення) йому першої податкової вимоги, у разі непогашення платником податків суми податкового боргу у встановлені строки. Друга податкова вимога додатково до відомостей, викладених у першій податковій вимозі, може містити повідомлення про дату та час проведення опису активів платника податків, що перебувають у податковій заставі, а також про дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.

Позивачем відповідно до пп. 6.2.1 п.6.2 ст. 6 Закону України № 2181, було направлено відповідачу поштою першу податкову вимогу № 1/1437 від 03.11.2004р. на суму 3099,16 грн., яка отримана відповідачем 17.11.2004р. (а.с. 7), а також другу податкову вимогу № 2/1743 від 21.12.2004р. на загальну суму 335254,73 грн., яка отримана відповідачем 27.12.2004р. (а.с. 6).

Однак, податковий борг відповідачем сплачено не було.

Таким чином, сума заборгованості зі сплати податку на прибуток, податку на додану вартість, комунального податку, податку на землю, податку з власників транспортних засобів, є узгодженою, і набула статусу податкового боргу платника податків та становить 653754,00 грн.

Згідно пункту 11 ст. 10 Закону України "Про державну податкову службу України", державні податкові інспекції в районах, містах без районного поділу, районах у містах, міжрайонні та об'єднанні державні податкові інспекції подають до судів позови до підприємств, установ, організацій та громадян про стягнення заборгованості перед бюджетом і державними цільовими фондами за рахунок їх майна.

У відповідності до пп. 3.1.1 п. 3.1 ст. Закону України № 2181, активи платника податків можуть бути примусово стягнені в рахунок погашення його податкового боргу виключно за рішенням суду, що відповідно до п. 1.6 ст. 1 цього ж Закону, є зверненням на активи платника податків в рахунок погашення податкового боргу.

У відповідності до пп. 7.2.1 п. 7.2 ст. 7 Закону України № 2181, джерелами погашення податкового боргу платника податків за рішенням органу стягнення є будь-які активи платника податків (його філій, відділень, інших відокремлених підрозділів) з урахуванням обмежень, визначених цим Законом, а також іншими законами.

Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 17 Кодексу адміністративного судочинства України, до компетенції адміністративного суду віднесено розгляд справ за зверненням суб'єкта владних повноважень у випадках, встановлених законом.

З огляду на викладене, суд доходить висновку про обґрунтованість позовних вимог, та необхідність їх задоволення.

Керуючись ст.ст. 94, 122, 128, 160-162, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов прокурора Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська в інтересах держави в особі Держаної податкової інспекції Амур-Нижньодніпровського району до Комунального житлово-експлуатаційного підприємства «Лівобережжя» про стягнення податкового боргу - задовольнити.

Стягнути з Комунального житлово-експлуатаційного підприємства «Лівобережжя» (код ЄДРПОУ 25841545) податковий борг на загальну суму 653 754,0 грн. (шістсот п'ятдесят три гривні сімсот п'ятдесят чотири гривні 00 коп.), а саме на користь:

- державного бюджету податок на додану вартість у сумі 371951,0 грн. (триста сімдесят одна тисяча дев'ятсот п'ятдесят одна гривня 00 коп.) на р/р 31119029700003, отримувач: відділення державного казначейства в Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпропетровська УДКУ Дніпропетровської області, ОКПО 24244876, МФО 805012;

- державного бюджету податку на прибуток підприємства та організацій, що належить до комунальної власності в сумі 192133,0 грн. (сто дев'яносто дві т

Постанова суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано.

Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, постанова суду набирає законної сили після закінчення цього строку.

Постанова суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження через Дніпропетровський окружний адміністративний суд протягом десяти днів з дня складання постанови у повному обсязі, а апеляційна скарга на постанову суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Повний текст постанови складений 21.06.2010р.

Суддя < (підпис) >

< Список >

< Список >

< Список >І.В. Юхно

< суддя учасник колегії >

< ПІБ Судді >

< ПІБ Судді >